قالب Swiss Army Knife

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام. داد ماس هستش یا یک ذلت کار های خودش. بچه ها خوبید. بابا یک مدت این گالری بسته بود هی می خواستم هم کار های جدیدم رو بزارم هم کار های جدید شما ها رو ببینم. لامصب درست نمیشد :). خوبید که؟!
من خیلی با این فالب جدید حال نکردم. خیلی بی روح و سرده. اون قدیمی عکس پیوستی داشت این همه هم شلوغ پلوغ نبود که که بحث رو چه ساعتی چه روزی آغاز کرده و این همه عدد و ارقام زیرش باشه!! خلاصه راهی هست بشه کاری کرد مثل قدیم یا شبیهش بشه؟! البته اون قالب های پایین سایت mobile style این ها رو هم امتحان کردم حال نداد

بگزریم. این یکی از کار های قدیمیمه که خیلی اون موقع ها به حاطر متریالش و رندرش خوب نشده بود(یک تمرین). این بار با متریال های و ری و موتورش یک رندر رفتم که خیلی بهتر شد. البته نویز داره. چون تنظیمات رو پایین گرفتم. چون اگر بخوام نویز نداشته باشه خیلی طول میکشه. در هر صورت خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

2 تا عکس اپ کردم که حجماش با هم فرق داره. البته از نظر کیفیت تقریبا یکی هستش. ولی بچه ها سعی کنید اون حجم بالا رو ببینید.

وایر فرم اضافه شد

Used Software
3d max + Photoshop + V-ray

پیوست ها

• Swiss Army Knife WireFrame.jpg
    Swiss Army Knife WireFrame.jpg
    665.4 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • Swiss Army Knife 2.jpg
    Swiss Army Knife 2.jpg
    119.5 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • Swiss Army Knife.jpg
    Swiss Army Knife.jpg
    684.3 کیلوبایت · بازدیدها: 11
آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام خوب شده.فقط قسمت کرومش نویز داره .موفق باشی.
سلام . آره میدونم. آخه زمان رندرش رفته بود بالا منم با تنظیمات پایین گرفتم. بعد دیدم نویز داره گفتم قشنگ شده ولش کردم. مرسی . لطف کردی نظر دادی

قشنگ شده ، با agira3d موافقم

موفق باشی
مرسی. لطف کردی نظر دادی

تعجبم خیلی استقبال از این کارم نشده :shock: البته سایت از وقتی این قالب جدید اومده خلوت شده.

SinaTR

Well-Known Member
سلام
کارت خيلی عاليه، باريــــــــــــک (باريکلا!)

سايت خلوت نشده مشکل از جای ديگس دوست عزيز

راستی کار خيلی خوبی کردی 2 تا عکس گذاشتی:rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام
کارت خيلی عاليه، باريــــــــــــک (باريکلا!)

سايت خلوت نشده مشکل از جای ديگس دوست عزيز

راستی کار خيلی خوبی کردی 2 تا عکس گذاشتی:rose:
مر ( یعنی مرسی - شوخی )
لطف کردی نظر دادی. فکر می کنم بدونم مشکل از کجاست بهت پخ میدم اینجا امن نیست :)

Mostafa-3D

Well-Known Member
مدل عالیه
رندر نیمه عالیه ( به خاطر نویز )
توی رندر سمپل ها رو بالا ببر ارزششو داره دوباره رندر بگیری

موفق باشی

emad04

Well-Known Member
سلام
مدلینگتو دوس دارم خوب ساختی
رندرتم خوبه و مشکلی نداره فقط ایده می خواد
به نظرم یه خورده با سایه ها بازی کن ببین احساس می کنم روی زمین نیستن دقیقآ . یه جورایی اگر بتونی سایه هر کدوم از اجزاشو در بیاری عالی میشه
یا مثلآ هر دو تا رو رنگشونو همرنگ نذار یکیشو ابی بذار یکیشم قرمز . یا مثلآ رو هم سوارشون کن یا به هم تکیه بدن :green: یه جوری سعی کن از سادگی بیرونش بیاری
خسته نباشی

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام
مدلینگتو دوس دارم خوب ساختی
رندرتم خوبه و مشکلی نداره فقط ایده می خواد
به نظرم یه خورده با سایه ها بازی کن ببین احساس می کنم روی زمین نیستن دقیقآ . یه جورایی اگر بتونی سایه هر کدوم از اجزاشو در بیاری عالی میشه
یا مثلآ هر دو تا رو رنگشونو همرنگ نذار یکیشو ابی بذار یکیشم قرمز . یا مثلآ رو هم سوارشون کن یا به هم تکیه بدن :green: یه جوری سعی کن از سادگی بیرونش بیاری
خسته نباشی
مرسی عماد جون. نظراتت جالب بودن و خوب. فعلا روی یک پروژه دیگه هستم ولی اکر وقت شه ایدت خیلی خوب بود. لطف کردی نظر دادی

جدیدترین ارسال ها

بالا