subscription key norton?????

سلام

دوستان subscription key norton antivirus pro 2004 رو از کجا باید پیدا کرد؟؟؟؟؟

مرسی

Sunboy454

Active Member
کد:
http://www.freeserials.com/serials/search.php?q=norton+antivirus+pro+2004&query=Search+%21
با یه مرورگر به جز IE برو و فایلهای اضافه ای رو که خود سایت میخواد دانلود کنه رو اجازه نده

Sunboy454

Active Member
URL ایی که من گذاشتم ، شما رو به صفحه ی مورد نظر هدایت میکنه ، اما در هر صورت میتونی با عنوان norton antivirus pro 2004 جستجو کنی

با هیچ یک از این شماره ها درست نمی شه

البته پارسال یکی از دوستان یک فایلی رو برای دانلود پیشنهاد داد و مشکلم برای یک سالی حل شد اما ظاهراً این فایل مشکل پیدا کرده

[فایل زیر رو دانلود کنید:

http://home.graffiti.net/molucky/NAV...e-Extender.rar

بعد از باز کردن اون به وسیله Winrar یا Winzip فایل داخل اونرو به یکی‌ از پوشه های زیر کپی‌ کنید .

اگر از ویندوز XP استفاده می‌کنید به پوشه زیر فایل رو کپی‌ کنید :

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Symantec\LiveSubscribe

آگر از ویندوز 98 استفاده می‌کنید به پوشه زیر کپی‌ کنید :

C:\WINDOWS\All Users\Application Data\Symantec\LiveSubscribe

مشکل شما حل می‌شه .]

Parham

Well-Known Member
می‌تونم بدونم چرا از برنامه های دیگه که بهتر از این نسخه هستن یا حتی‌ نسخه 2005 این برنامه استفاده نمی کنید ؟ بهتر هستش لااقل به آخرین نسخه فعلی‌ ارتقا بدید که مشکلی‌ نداشته باشید ، یا میتونید از برنامه های دیگه مثل Kaspersky یا NOD32 استفاده کنید که روانتر و بهتر هستند

این روزها درگیر کارهای پایان نامه ام هستم و اصلاً فرصت کوشش وخطا رو ندارم و چون نورتن هم آلرت میده که 15 روز دیگه فرصت دارید و شماره اشتراک می خواهد مجبورم فعلا این مشکل رو حل کنم تا کامپیوترم تو این روزهای حساس مشکل پیدا نکنه تا بعد یه فکری به حالش بکنم
خلاصه اگه راهی برای حل سریع این مشکل هست لطفا بفرمائید
مرسی

Parham

Well-Known Member
اگر پس از یک سال این پیغام را به شما میده شما نمیتونید کاری کنید دوست عزیز ، چون پس از یک سال وقتی‌ بخواد لایسنس خودش را مجدد کنه ، حتما باید به صورت آنلاین باشه و به جز نصب مجدد ویندوز و یا استفاده از نسخه های جدید یا برنامه دیگر راهی‌ نداره

جدیدترین ارسال ها

بالا