submit فرم در live view و نرفتن به صفحه مقصد

I.Akbari

New Member
سلام
من یه فرم ساده درست کردم و یه صفحه مقصد برای اون فرم هم وجود داره. هر فرم دو هم روی کامیپوتر خودم هستن. وقتی با live view فرم رو میبینم و دکمه رو میزنم اتفاقی نمیوفته ولی با مرورگرهای خارجی مثلا با فایرفاکس درست کار میکنه.

1. اصلا کاریرد این live view برای این کار هست؟
2. live view یه مرورگر داخلی برای dreamweaver هست؟ اصلا مرورگر داخلی داره؟

در کل چکار باید کنم که نتیجه کارهام رو داخل خود نرم افزار ببینم و نه داخل مرورگرهای خارجی؟

من از CS4 استفاده می کنم.

ممنون

آخرین ویرایش:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
نمایش برنامه چندان کاربردی برای شما ندارد، مهم نمایش صحیح در مرورگر هاست...

I.Akbari

New Member
ممنون! ولی فکر نمی کنید که این رو خودم می دونم! :دی
البته من همین امروز شروع کردم با DW کار کنم. فعلا به عنوان ادیتور PHP دارم ازش استفاده می کنم و خیلی خیلی خوش دست و خوبه. اینترفیسش هم عالی هست.

در مورد سوال خودم، یه مقدار به بررسی کردم دیدم که انگار داخل نسخه های بعدی این live view تغییرات زیادی داشته و مثل یه مرورگر داخلی شده. نوار آدرس داره و خیلی چیزای دیگه که تو CS4 نداره. حالا می خوام CS6 رو دانلود و بررسی کنم.

من فکر کردم شاید تنظیمی داشته باشه، ولی الان فکر می کنم که نه. انگار همین طوری هست. و ظاهرا این ویژگی تازه CS4 اضافه شده و تو نسخه های قبلی نبوده. البته این رو مطمئن نیستم.

I.Akbari

New Member
نتیجه:
1.خوب داخل DW CS4 من نتونستم این مشکل رو برطرف کنم.
2. DW CS6 رو نصب کردم، داخل اون live view نوار آدرس و گزینه refresh هم داشت و چیزایی دیگه. مثل یه مرورگر.
روی live view option اگه کلیک کنید و گزینه follow links رو بزنید مشکل حل میشه. ولی باید آدرس کامل رو بدید.
مثلا: "http://localhost/test.php"

3. ویرایشگرش هم در نگاه اول از دو نظر بهتر بود نسبت به CS4.
+ کار هر تابع رو توضیح میده داخل تکمیل خودکار.
+ متغیرهای تعریف شده توسط کاربر هم نشون میده.

websaz2012

Member
دوست من بله دریمویور یک مرورگر داخلی هم داره و هرکاری که تو مرورگر بشه انجام داد تو این بزنامه هم میشه انجام داد اما باید اونو فعال کرد برای این کار شما اول روی نوارابزار ادرس برنامه بروید و از تو اون که یک تصویر زرد رنگ که شبیه ماشین حسابه این ویژگی را فعال کنید دقیقا یادم نیست اما اولش نوشته ctrl.... که اونوقت شما میتوانید در حالت live view با نگه داشتن کلید کنترل و کلیک کردن می توانید این کار را انجام دهید البته یک گرینه دیگر در زیر ان است که با فعال کردن اون دیگر نیار به فشردن دکمه کنترل ندارید .ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا