Fa ?SQLite>>SELECT * FROM TABLE WHERE

sepidarbr

New Member
سلام دوستان درکار با PlugIn SQLite1.1 به یه مشکل برخوردم که واقعا ملتمسانه ازتون درخواست کمک دارم، چون برنامه ای که دارم مینویسم فی سبیل اللهه و قول دادم که حاظرش کنم ولی الان با مشکل مواجه شدم.
توی برنامه یه جدول به شکل روبرو داریم:
type4type3type2type1Lnamename*
0121hoseiniMahan1
0101amirimajid2
00
21yarimehdi3
0030rahnamameisam4
0000karimimilad5
0000yavarimilan6
0100abasimohsen7
ما چهارتا کلید داریم برای هرتیپ یکی که بافشار دادن کلید مربوط به هر تیپ، داده های اون ستون از جدول(مثلا فشار دادن کلید تیپ1 داده های ستون type1 )بررسی میشن و اسم دونفر رو بر اساس داده های بررسی شده به ما میدن

type1) نوع بررسی داده های type1 بر اساس حروف الفباس یعنی اگر داده های ستونش همه برابر باشن دونفر اول براساس الفبا رو به ما میده اگر داده هاش برابر نباشن از اول لیست نفراتی رو که مقدار داده type1 اونا از بقیه کمتره رو میده(دونفر) برای مثال دونفر ما دراین ستون میشه meisam, milad

type2) شروع حرکت در داده های type2 از وسط به ابتدا ستونه، اگر داده های ستونش برابر باشن meisam,mehdi جواب ما هستن اما اگر به شکلی که در جدول می بینید نامساوی باشن جواب ما باید majid ,mohsen باشه

type3) حرکت در ستون type3 از آخر به اوله و اگه داده ها به صورت ستون type3 پر شده باشه جواب ما باید milan و بعد milad باشه با اضافه شدن یک عدد به میلان و میلاد و میثم و مهدی جواب بعدی ما مجید و ماهان باید باشه که بعد از افزایش مقدار این دوتا به عدد2 جواب بعدی ما محسن و میلان خواهد بود که مشکل اصلی همین جاست که بیشترین داده یا کمترین داده در ستون type3 ملاکی برای تعیین جواب ما نیست و نرم افزار باید به یه طریقی که من نمیدونم حرکت منطقی خودش رو روی ستون داشته باشه

type4 ) این ستون حرکتش مثل حرکت type2 که اگه اون درست بشه اینم درست میشه!

امیدوارم که منظورم رو درست و واضح رسونده باشم ولی اگه ابهامی بود از بزرگواریتونه که بگید; تا براتون رفعش کنم ،چون اینجوری میفهمم که لطفتون برای حل این مسئله شامل حال بنده شده.

باتشکر.

آخرین ویرایش:

sepidarbr

New Member
در مورد جواب ندادن به این سوال چندتا برداشت میشه کرد:
1) سوال خیلی پیچیده است و کسی حوصله خوندن نداره!
2) خیلی آسونه و کسی بازم حوصله جواب نداره!
3) خیلی گنگ و نامفهومه و کسی نمیخواد بپرسه که "آقا چی گفتی اصلا!"
4) :sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا