SQLite Database Browser

Samo44

Member
متاسفانه من نمی تونم SQLite Database Browser رو دانلود کنم . از دوستان کسی می تونه کمک کنه ؟

ببخشيد ميشه بگيداز اين SQLite Database Browser چطور بايد استفاده كرد چون فايل اگزه رو كه باز ميكني ارور ميده من دفعه اوله كه سراغ اين برنامه ميرم حالا ميخوام بدونم از اين فايلهاي كه دانلود كردم چطور بايد استفاده كنم.
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
میشه بفرمایید چه اخطاری میده ؟

داخل پوشه اي كه فايل رو آنزيپ كردم يه پوشه هست با نام languange كه داخل اون دوتا فايل هست با نامهاي sqlitebrowser_en.ts و sqlitebrowser_ja.ts و بجز اين پوشه 9تا فايل هم با نامهاي LICENSING وmsvcm90.dll وmsvcp90. readme.txt , dll و msvQtGui4.dll , cr90.dll و QtCore4.dll و readme.txt وssqlitebrowser.exe , qlitebrowser_ja.qm و جود دارند وقتي فايل اگزه رو اجرا ميكنم اين پيغام رو ميده

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    43.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
ترجمه ارور اين ميشه:

اين اپليكشن به خاطر پيكر بندي ناصحيح قادر به اجرا نيست. نصب مجدد برنامه ممكن است از برنامه رفع اشكال كند.

احتمالا نسخه شما به طور صحيح و كامل دانلود نشده يا اينكه دانلود شده اما خود فايل خرابه و نياز به فايلهايي براي پيكربندي صحيح داره. ژ

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
شما روی سیستم .net framwork نصب کردید؟ اگه نه حتما نصب کنید احتمالا مشکل از اون باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا