علمی تخیلی Spacecraft

Ali_CG

Well-Known Member
سلام دوستان . . .
این کارو واسه مسابقه هفتگی زده بودم . . .
3Ds Max ___ ZBrush ___ UV Layout ___ Photoshop
خوشحال میشم نظر بدین :rose:

پیوست ها

• final-1-xxx.jpg
    final-1-xxx.jpg
    682.3 کیلوبایت · بازدیدها: 61
  • final-2-xxx.jpg
    final-2-xxx.jpg
    554.9 کیلوبایت · بازدیدها: 47

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام.به نظر من کارت عالی شده خصوصا رندر دومی.افکت های جالبی روش گذاشتی.پیشنهاد برای تاپ گالری
:rose:

Yar.kh

Member
مدل و تکسچر خوب شده اما به نظر من (شخصی) رندر دلچسب نشده.
دو اشکال هم در مورد اصل مدل هست.
- اون آتیش های بزرگ... فضا پیمایی که توی خلا حرکت می کنه نمیتونه همچین آتیشی داشته باشه. اصولا فضا پیماها گاز رو با سرعت زیاد به عقب می فرستن تا خودشون به جلو حرکت کنن. اما توی مدل شما یک آتیش لایت تصویر شده. مثل آتیشی که از چوب بلند میشه!
- دو تا موتور جلو هم با هم زاویه دارن که باعث میشه قسمتی از نیروی همدیگه رو خنثی کنن.
:shock:
ولی از نظر تکنیکی کارت خوب شده

davoodice

Well-Known Member
آقا خیلی عالی شده. به نظر من گاهی اوقات اگه خارج از واقعیات عمل بشه جالب میشه.عالی هست

Ali_CG

Well-Known Member
سلام.به نظر من کارت عالی شده خصوصا رندر دومی.افکت های جالبی روش گذاشتی.پیشنهاد برای تاپ گالری
ممنون عباس جان
شما لطف داری :rose:
آقا خیلی عالی شده. به نظر من گاهی اوقات اگه خارج از واقعیات عمل بشه جالب میشه.عالی هست
ممنون داوود جان :rose:
مدل و تکسچر خوب شده اما به نظر من (شخصی) رندر دلچسب نشده.
دو اشکال هم در مورد اصل مدل هست.
- اون آتیش های بزرگ... فضا پیمایی که توی خلا حرکت می کنه نمیتونه همچین آتیشی داشته باشه. اصولا فضا پیماها گاز رو با سرعت زیاد به عقب می فرستن تا خودشون به جلو حرکت کنن. اما توی مدل شما یک آتیش لایت تصویر شده. مثل آتیشی که از چوب بلند میشه!
- دو تا موتور جلو هم با هم زاویه دارن که باعث میشه قسمتی از نیروی همدیگه رو خنثی کنن.
:shock:
ولی از نظر تکنیکی کارت خوب شده
ممنون دوست عزیز
شما درست میگین
اینطوری هم میشه در نظر گرفت که سفینه از سرعت خودش کم کرده که بیاد جلو دوربین و عکس بندازه :green:

سلام
جالب شده خوشم اومد کار ارزشمندی شده
خدا قوت

خیلی ممنون کوروش جان :rose:

Mehran coyote

Well-Known Member
ایول علی سی جی رفیق گلوگلاب:)))
دو تا نکته میگم
کارت خیلی خووب شده ولی همونطور که یارخ گفت اتیش ماله این سفینه نیست شایدم از تو ذغالی باشه که همچین اتیشی درست میکنه :green:
و اینکه تو فضا بودن سفینه کم احساس میشه

کلا کارت خوبی شده .
خسته نباشی

جدیدترین ارسال ها

بالا