sothink glanda

pouya1

New Member
منظورم اينه وقتي يك دكمه اي رو ميسازي چه جوري ميشه به يك صحفه ديگه وصل شه يعني وقتي روش كليك مي كني وارد اون صحفه بشه

saman_sweden

Active Member
pouya1 گفت:
سلام من مشكلم اينه كه نميدونم چه جوري ميشه تو اين برنامه فارسي نوشت و يك صحفه رو به صحفه ذيگه مرتبط كرد.
ورودتون را خوش آمد گفته در ضمن بيشتر توضيح دهيد من منظور شما را متوجه نشدم

salmanclever

Well-Known Member
آقا سلام
كنار پنجره اصلي گلاندا يك سري تب ميباشد شما پس از ساخت دكمه به تب linkبرويد و آدرس صفحه اي كه مورد نظرتون هست بنويسيد و بعد در يك فايل swfذخيره كنيد
سلمان...!

iRWEBDES

Active Member
salman14000 گفت:
آقا سلام
كنار پنجره اصلي گلاندا يك سري تب ميباشد شما پس از ساخت دكمه به تب linkبرويد و آدرس صفحه اي كه مورد نظرتون هست بنويسيد و بعد در يك فايل swfذخيره كنيد
سلمان...!
در انتهاي توضيحات آقا سلمان بايد بگم در اين برنامه فارسي نويسي امكان پذير نيست

مهرداد كوهي

Zanguei

Member
iRWEBDES گفت:
در انتهاي توضيحات آقا سلمان بايد بگم در اين برنامه فارسي نويسي امكان پذير نيست

مهرداد كوهي
در انتهاي توضيحات آقا مهرداد بايد بگم كه البته ميشه با اون منوي فارسي درست كرد من خودم اين كار رو انجام دادم البته با استفاده از فارسي نويس مريم.

salmanclever

Well-Known Member
سلام
بله Zanguei درست ميگه در اين نرم افزار ميشه فارسي نوشت حتي با فارسي نويسهاي غير از مريم مانند ipt ققنوس و .... در ضمن اگر ويندوز هم فارسي باشه ميشه توش فارسي نوشت
در ضمن يكي از رفقا داره اين نرم افزار را به طور كامل فارسي ميكنه و حتي منو هاي اين نرم افزار هم به طور كامل داره فارسي ميشه در ضمن تمام اين مشكلات هم از سر راه برداشته ميشه به زودي وقتي كار اين دوست عزيز تموم بشه حتمي لينكشو ميزارم براي دانلود
سلمان...!

جدیدترین ارسال ها

بالا