soal raje be sql va vs

negarian

New Member
chera man ba inke sql servere 2000 roo systemam nasbe nemitonam dakhele mohite visual stadio system.data.sqlo import ya using konam????

negarian

New Member
soale man ine ke chera ba inke sql ro systemam nasbe nemitonam ot mohite visual stadio system.data.sqlo impot ya using konam

morTeza_CS

New Member
چه error ی میده ؟؟
در ضمن برای استفاده از امکانات sql باید از این کد استفاده کنید
کد:
[SIZE=2][COLOR=#0000ff]Imports[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#305f80] System.Data.SqlClient[/COLOR][/SIZE]

TNZ187

Member
امتحان کنید ...

سلام
بعضی وقت ها از Vs چیزهایی می بینید که خوب شاید دیگه توی طول عمرتون دیگه نبینید .:D . برای من زیاد اتفاق افتاده.
به هر حال ابتدا چک کنید که این فایل ها رو Reference کرده باشید . System,System.web,System.data OR System.data.sqlclient . بعد از این که این ها رو Reference کردید دیگه می تونید Import یا Using کنید . البته ابتدا یک بار پروژه خودتون رو کمپایل و اجرا کنید ، بعد نتیجه تغییرات برای شما مشخص می شه .
من همین دیشب این مشکل برام پیش اومده بود که شکر خدا برطرف شد .:D

negarian

New Member
mrc az javabeton am aman ghablan baraye bazi karam gheyr az system.data.sqlclient ya sqltyp khode sqo ham mitonestam add konam amam alan error mide be onvane syntaxerror

TNZ187

Member
Add reference

سلام .
برای اضافه کردن یک مرجع به پروژه این کار را می توانید انجام بدهید .
کد:
Website>Add reference>
البته با این کار دیگه شما می تونید مطمئن باشید که از نظر درستی می تونید Import یا Using کنید . البته من خودم اول Site رو یک بار کمپایل کردم بعد نتیجه گرفتم . خوب امیدوارم شما هرچه زودتر به نتیجه برسید ، از هر راهی که ممکنه.:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا