Smf فارسی ؟

mambolearn

Active Member
سایت farsigar.com این کار رو کرده ولی در حال حاضر سایت به دلیل به روز رسانی غیر فعال هست .

فارسی سازیش هم ایمان انجام داده که خداییش چیزی کم نذاشته ...
همینجا ازش تشکر میکنم به خاطر این کار بیستش ...

یا علی
محسن فیروزمندان

ady_constantine

Active Member
متشکرم .

ببخشید سایتهای دیگه هم اینکارو کردند و یا فقط همین است ؟

به آقا ایمان هم خسته نباشید می گم .
پیشنهاد می کنم که به نسخه 1.1 سوپیچ کنند . چون نسخه 1.0
با php 4.4 سازگاری ندارد .
درنیجه نسخه 1.0.5 قابل نصب بر روی همه سرورها نیست !

iman_ebru

Active Member
ترجمه فارسی 1.0.5 موجود نیست و دوستان در حال ترجمه هستند. نه تنها فارسی بلکه 80 در صد زبان هایی smf بهشون ترجمه شده مشغول هستند.

تنها 2 یا 3 زبان تا کنون نسخه 1.1 رو تموم کردند. زبان فارسی هم فکر میکنم تا آخر این هفته تموم بشه.

ایمان

bache +

Well-Known Member
من ميتونم ديتا يعني تمام نوشته هاي ويبوليتين كه داشتم رو به اين برنامه جديدكنم

Parham

Well-Known Member
من ميتونم ديتا يعني تمام نوشته هاي ويبوليتين كه داشتم رو به اين برنامه جديدكنم
بله دوست عزیز به این سایت برو، در اینجا انواع مختلف از فایل ها برای تبدیل بانک اطلاعاتی‌ برنامه های دیگه به SMF هستش که برای تبدیل vBulletin به SMF می تونی از vbulletin3_to_smf.php استفاده کنی‌ ...

bache +

Well-Known Member
The page cannot be displayed
The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

bache +

Well-Known Member
ايمان جان من ميخوام اين رو براي اين سايت بريزم ايا حجمش كمتر از phpbb هست نحوه نصبش تو همون مايه هاست ؟ www.saico.com

iman_ebru

Active Member
عرفان جان طبق توضیحی که در اینجا داده شده :http://www.forums.farsigar.com/index.php/topic,61.0.html

حداقل 500 کیلو بایت فضا برای بانک اطلاعاتی و حداقل دو و نیم مگابایت فضا برای قراردادن فایل ها در سرور لازم هست.

من بصورت تخصصی اطلاعاتی در مورد phpBB ندارم. برای این کار از دانیال و رضا کمک بگیر.

ایمان

bache +

Well-Known Member
مرسي من اينو ريختم بابا phpbb بره جلو بوق بزنه عجب چيزه توپيه اين برنامه

جدیدترین ارسال ها

بالا