skin در وي بي

سلام ..
اين اسكين برنامه ها چه عملي انجام ميده؟
تو وي بي چطوري ميشه از اسكين استفاده كرد و چصور بايد طراحي كرد؟

آيا نرم افزار خاصي ميخواد؟

ممنون

Skin چيست

Skin همون پوسته يا در واقع ظاهر برنامه است. مثل همين يا هو مسنجر كه ظاهر آن به چند رنگ تبديل ميشه. يا همين خود ويندوز (بخش Appearance)
در ويژال بيسيك و كلا تام برنامه ها ميتوان با توابع API و با استفاده از دستورات ويندوز اين كار رو انجام داد. يعني قبل از اينكه ويندوز ظاهر فرم رو ميخواهد بسازه شما اونه به طريق و شكلهاي ديگه اي بسازيد.(باز هم مثل ياهو مسنجر) اين يك راهشه كه كمي هم مشكله.
راه ديگه اش بدون استفاده از توابع API ويندوزه. كلا فرم ها رو بدون استيل قرار بديد و خودتان روي آنها نقاشي كنيد. براي ساير اشيا هم از اكتيوX استفاده كنيد. :wink:

Anti-Opensource گفت:
شما مثالي از اين برنامه نداريد؟ مثلا چه جوري فرم رو نقاشي كنم؟
من يك مثال كه كار خودمه براي شما ارسال ميكنم.(يك ويرايش قديمي) البته در ايميل شما و به صورت سورس بسته. گفته بودم چه زماني در دسترس هستم.
ولي بايد قول بديد كه رعايت كپي برداري از آن را بكنيد و فقط براي نمونه آن را پيش خود نگه داريد. چون زحمت زيادي روش كشيدم. اين كار هم به خاطر علاقه اي كه داريد انجام ميدم. :wink:
من اونو به صندوق پستي شما ارسال ميكنم.
ميتونيد به اين لينك هم مراجعه كنيد تا اطلاع بيشتري بگيريد.

http://www.payamray.com/products/products.htm

يك برنامه ديگه هم دارم كه ميتونيد از اين سايت به صورت رايگان دريافت كنيد. :wink:

اينهمه حرف و كپي رايت و فلان نداره
فقط با برنامه ActiveSkin مي تونيد هر شكلي مي خوايد به برنامتون بديد
بهترين و استاندارد ترين برنامه اسكين توي وي بي !
اينكشو مي خواي ؟ آموزششم مي خواي ؟
تا چند روز ديگه توي فروم مي زارمش :
http://forum.webkade.net

.:Cracki:. گفت:
اينهمه حرف و كپي رايت و فلان نداره
فقط با برنامه ActiveSkin مي تونيد هر شكلي مي خوايد به برنامتون بديد
بهترين و استاندارد ترين برنامه اسكين توي وي بي !
اينكشو مي خواي ؟ آموزششم مي خواي ؟
تا چند روز ديگه توي فروم مي زارمش :
http://forum.webkade.net

لااقل لينكشو ميزاشتيد ما ببينيم چطوريه؟
ولي من كلا از ساخته هاي دست خودم استفاده كنم :wink:

هر جور كه راحتي !
بله! خود آدم بسازه حتما چيز بهتريه !
اميدوارم همه بتونن براي برنامه هاي خودشون اسكين بسازن !

موفق باشيد

CenoByte

Member
با عرض سلام و خسته نباشيد.اولا active skin خيلي با حال و حرفه است.
و بهترين راه حل براي برنامه نويسان حرفه اي ميباشد و من خودم قبلا ر همين فروم معرفي اش كردم...
كجاش ضد حاله؟
در ضمن دوستان به اين نكته توجه داشته باشند.بجاييكه وقت صرف كنند در طراحي واسط كاربر سعي كنند از ابزار هاي آماده استفاده كنند علاوه بر آن روي منطق برنامه بيشتر كاركنند...
موفق و پيروز باشيد.

سلام ActiveSkine رو از كجا بگيرم و طرز كارش چه جوريه؟ بايد رو وي بي نصب بشه يا ....؟

ممنون

تو نديدي بعد مي گي ضد حال ؟
تعجب كردم كه برنامه به اين خوبي اين چرا مي گه ضد حاله ؟
اول ببينش بعد بگو !

ديدمش عزيز جون ...ولي از روي سي دي بود ..نسخه قديمي ..بعدشم هر كاري كردم نفهميدم چه جوري كار ميكنه برا همين گفتم ضد حال ..

javad58

Member
اگه امكان داره بيشتر در مورد اين activex skine توضيح بدي ممنون ميشم هر چند اين مطلب واسه خيلي وقتها پيشه ولي واسه من تازگي داره اگه امكان داره به صورت يه مقاله كوتاه لطف كنيد و توضيح بديد
ممنون

javad58 گفت:
اگه امكان داره بيشتر در مورد اين activex skine توضيح بدي ممنون ميشم هر چند اين مطلب واسه خيلي وقتها پيشه ولي واسه من تازگي داره اگه امكان داره به صورت يه مقاله كوتاه لطف كنيد و توضيح بديد
ممنون
سلام
اكتيواسكين در واقع با دخالت بر فرمان هاي ويندوز باعث ميشه كه شكل فرم رو از حالت استاندارد به حالت هاي ديگه ترسيم بشه. مثلا همين Windows Medai Player كه به اشكال مختلف در مي آيد.
فكر مي كنم واضح بوده باشد.
موفق باشيد. :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا