silverlight یا flash

aqakaveh

New Member
دوستان در باره ی سیلورلایت اطلاعات می خواستم.
کسی باهاش کار کرده؟؟؟
شنیدم رقیبه فلشه:shock::lol:، آیا تواناییه رقابت با فلش رو داره؟:?:

++Hadi++

Active Member
هیچ نرم افزاری رو نمی شه با اون یکی مقایسه کرد.هر کدوم مزایا و معایبی دارند.ولی کد پشت سیلور به زبون C# هست ولی کد پشت فلش as3 یا as2 هست.تا جایی که می دونم پرفرمنس سیلور لایت برا کارهای گرافیکی و 3 بعدی تر خیلی پایین تر از فلش هست ولی امکانات خاص داده پردازی تو سیلور لایت مثل ارتباط با دیتا بیس و ... به طور مستقیم قابل اعمال هست ولی تو فلش به صورت مستقیم نمی شه کاری کرد و باید با یه سری ابزار مستقیم تر یا غیر مستقیم مثل php و asp یا sql lite و در نرم افزار های لوکال با استفاده از air or mdm zink or swfkit این ارتباطات رو برقرار کنی.بای...

aqakaveh

New Member
#c!!!!!!!!!!!!!!!!!
همینکه #c پشت یه برنامه باشه کافیه تا این برنامه خیلی سریع رشد کنه....
اقا هادی باهاش کار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

++Hadi++

Active Member
من c# کار نکردم به جز در دانشگاه و در مورد ارتباط دیتابیس و برنامه فرم.از محدودیت متنفرم...نمی گم اکشن محدودیت کمتری نسبت به c# داره ولی از نظر خوش دستی و راحتی کارای گرافیکی و ... چون اکشن رو بیس جاوا هست،اونو خوش دست تر از C# می دونم.ولی الان دارم رو c++ فکر می کنم.البته نه به جهت اینکه خوش دست باشه(که خیلی نیست) بلکه به خاطر قدرت و انعطاف در ساخت انواع برنامه ها...

aqakaveh

New Member
:shock:نه اشتباه شد....
منظورم این بود که با silver light کار کردید؟؟؟؟؟؟
من حس می کنم یه مقدار کم کار شده روش....
چون هر چه می گردم حتی نمی تونم برنامه ش رو پیدا کنم و هر چه پیدا کردم حالت player داشته نه خود برنامه..... :-?

++Hadi++

Active Member
متاسفانه کار نکردم.دوستان دات نت کار زیادی دارم.اگر خواستین آمارشو می گیرم.ولی در هر صورت باید تو دات نت یه چیزی رو داشته باشه که با اون باید کد بنویسین...

aqakaveh

New Member
یعنی یه برنامه مجزا نداره ؟
عحیبه!!!! من تا حدودی #C کار کردم و با دات نت آشنام اما تا حالا چیزی درباره silver نشنیده و ندیده بودم.....

جدیدترین ارسال ها

بالا