Signal-Mobile

NaviD.R.R

Member
سلام دوستان
سال 9 بر همه مبارک ، با آرزوی سالی پر از شادی و سلامتی و موفقیت و . . . و . . . !
جاهای خالی رو خودتون می تونید به سلیقه خودتون پر کنید !

هدف اصلی تبریک سال بود که به خاطر اینکه بی ربط نباشه به اینجا یکی از آخرین کارهام تو سال قبل رو براتون گذاشتم ، امیدوارم که خوشتون بیاد . . .

izone

Active Member
درود

کارهای بسیار خوبی شده اند. بویژه نخستین کار که من رنگ بندیش را خیلی دوست دارم.

سال نو شما هم ... و ... ! :)

طرح تون از همه نظر جالب و زيبا شده ، موفق و مويد باشيد
rose3.gif

در ضمن طرح سايت شون هم بسيار زيباست
127fs4730978.gif

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کارای قشنگش شدن نوید.

سال نو خوبی داشته باشی.

واقعا رنگبندی و استایل کار قشنگه. مخصوصا تلفیق کار 2بعدی و 3بعدی خیلی قشنگ شده.

موفق باشی.

amrdesign

Member
به نظر من هم كاراي جالب شدن...

طرح اولي كه تقويم ديواري هست، قسمت پايين يعني نوشته هارو مي تونستي بيشتر روش كار كني و فكر كنم رنگ بندي حروف سه بعدي سيگنال هم اگه يه كم شادتر بود بهتر ميشد...

موفق باشي...

NaviD.R.R

Member
به نظر من هم كاراي جالب شدن...

طرح اولي كه تقويم ديواري هست، قسمت پايين يعني نوشته هارو مي تونستي بيشتر روش كار كني و فكر كنم رنگ بندي حروف سه بعدي سيگنال هم اگه يه كم شادتر بود بهتر ميشد...

موفق باشي...

ممنون از نظرت . . .
قسمت نوشته های پایین رو بیشتر روش کار کنم؟! میشه بیشتر توضیح بدی؟
توی اینجور کارها تا جایی که میشه باید کمتر روی متن ها کار کرد و جلوه بهشون داد تا به راحتی برای همه خوانا باشه و گرافیک کار رو میشه توی فضاهای دیگه کار استفاده کرد!
در مورد حروف سه بعدی SIGNAL هم اگه دقت کنی می بینی که از جنس سنگ ساخته شدن و در واقع این محیط یک محیط طبیعی که ساخته شده نه فانتزی!
و نمی تونه رنگ های شادی داشته باشن!!
ممنون بابت انتقادات . . .!

MAJOR

Well-Known Member
خیلی کار های قشنگی شدن سال نو رو هم من به تمام بچه ها به نوبه خودم تبریک می گم

Saeed-masih

Member
سلام نوید جان سال 9شما هم مبارک امسال عید شهرتون زیرو رو کردیم.شمارتو نداشتم تا بهت بزینگم.کارات مثل همیشه زیبا و قابل تحسینه.امیدوارم سال خوبی داشته باشی.
..................................................
مانده خدمت=11روز

NaviD.R.R

Member
سلام نوید جان سال 9شما هم مبارک امسال عید شهرتون زیرو رو کردیم.شمارتو نداشتم تا بهت بزینگم.کارات مثل همیشه زیبا و قابل تحسینه.امیدوارم سال خوبی داشته باشی.
..................................................
مانده خدمت=11روز

سلام سعید جان ، کم سعادتی من بود که اومدی شهر ما و نتونستم ازت پذیرایی کنم . . . ! سال خوبی داشته باشی ، ممنون .

جدیدترین ارسال ها

بالا