Shattering Cristal Ball

والا من یه آشنایی دارم توی این کار که خیلی هم قبولش دارم و کارهای خیلی بزرگی هم انجام داده و میده . یه بار بهم گفت بهترین راه پیشرفت کردن تقلیده تا زمانی که ما سبک خودمون رو پیدا کنیم . حتی بعد از اون هم ایرادی نداره اگر کاری رو که تقلید می کنیم کار آدمای بزرگ و کارهای خوبی باشه . :wink:

Maya Man

Active Member
کارت قشنگ شده.
ولی بنظرم اگه همون اول که حرکت گوی رو داری ، متناسب با اون حرکت دوربین هم داشتی خیلی جالبتر میشد تا اینکه اول دوربین ثابت بمونه و بعد از حالت انفجار گوی یهو شرو به حرکت کنه.
بهتر بود از همون فریمهای اول دوربین به آهسته گی شروع به حرکت دایره ای دور گوی میکرد و از لحظه انفجار گوی هم که ادامه همون حرکت خودت کار رو تکمیل میکنه.
ولی در کل قشنگ بود.
منتظر کارهای آتیت هستم.

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
دوست عزیز سلام:)
والا من از 2 سالگی بلد نبودم که از رو آموزش کلیپ بسازم و مدت کوتاهی هست که شروع کردم...
در ابتدا هم اشاره کردم که از روی آموزش ساختم... هیچ ادعایی هم نکردم که کار سختی بوده و کار هرکسی نیست!
بازم ممنون از نظرت و امیدوارم منظورم و گرفته باشی!! و ناراحت نشی! :wink:
موفق باشید:rose:

keyhan.sp

New Member
والا من یه آشنایی دارم توی این کار که خیلی هم قبولش دارم و کارهای خیلی بزرگی هم انجام داده و میده . یه بار بهم گفت بهترین راه پیشرفت کردن تقلیده تا زمانی که ما سبک خودمون رو پیدا کنیم . حتی بعد از اون هم ایرادی نداره اگر کاری رو که تقلید می کنیم کار آدمای بزرگ و کارهای خوبی باشه . :wink:
شما که اشنایی کامل با نرم افزار و منابعش نداری اضحار نظر نفرمایین.
بعدم دوستان از جمله max. شما ملاک برتری کار رو نه ایده بدون نه خلاقیت نه تکنیک نه جیز دیگه ...
شما رابطت قوی باشه تاپ گالری رو شاخته.
اینجا دیگه پارتی بازی زشته به خدا.

Maxoya

Active Member
از نظر من اگر کسی بتونه از روی یک آموزش هم چیز جالبی درست کنه خیلی خوبه
خیلی ها از رو آموزش هم نمی تونن کاری انجام بدن
اما اینو من می دونم شما هم میدونید ، وقتی کسی یه آموزش رو می بینه 100% از روش یکی درست می کنه حالا گناه آقا رضا چیه که هرچی درست می کنه میزاره اینجا ولی بعضیا نمیزارن
تو همین انجمن گالری فتوشاپ من چندتا کار به شما نشون بدم که از رو یک آموزش ساخته شده و رفته تاپ گالری ؟ یا تو همین مجیدآنلاین چند نفر نشون بدم با کمتر از 5 پست کارشون رفته تاپ گالری ؟
درکل اینا مهم نیست ، به فکر پیشرفت باشید :rose:

موفق باشید :wink:

Ali 59

Well-Known Member
سلام به همه بروبچه های مجید آنلاین.:)
یه کار جدید با افتر زدم. ترکیبی از 2 تا آموزش هست و گفتم اینجا بذارم تا هم این بخش از سوت و کوری در بیاد و هم نظر بقیه رو بدونم.:cool:
yfwry6xzxcvv9z9nv6m6.jpg
xidq7coc4dbh3xn5dt.jpg

oops:

سلام

در صورت امکان لینک اون 2 تا آمورش رو هم قرار بدید.

سپاس

samsalek

Member
جالب بود؛ فکر کنم اگر حرکت دوربین به محظ شروع افکت آغاز بشه نتیجه بهتری بده.

Hussain.Design

New Member
کارت خوب شده میتونی از کارهان تو ساخت انترو واسه فلش کمک بگیری عالی میشه ادامه بده

dark_graph

کاربر فعال
وحشتناکهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه پسرررررررررررررررررررررررررررررررر :oops:

پروژه تصحیح شده رو ندیدم آخه فیلتر بود ولی میتونم تصور کنمش ، به نظر من به عنوان توپ بلورینی که به زرات ریز تبدیل میشه و به هوا میره میتونه کار بی نقصی باشه ، فقط یکم زراتش یا پارتیکلاش کمه ،

جدیدترین ارسال ها

بالا