search با فلش

• شروع کننده موضوع k1
  • تاریخ شروع

k1

Member
سلام دوستان.
من میخوام یک مولتی مدیا بسازم که امکان سرچ داشته باشه.
به این صورت که بتونیم بر حسب نام عکس ویا کد داده شده به عکس ، عکس ها رو سرچ کنیم!؟
کسی می دونه باید چه کار کرد؟ خیلی فوریه...
مرسی

Security9776

Active Member
سلام . والا دوست عزیز ، شما خیلی کلی گفتید . باید مشخص بشه که عکس های شما کجا هستند ؟ به چه طریقی نمایش داده می شوند ؟ آیا بر اساس کدی دسته بندی شدند ؟ و ......

تا خود فایل رو نشه دید نمی شه کاری کرد .

k1

Member
کلا می خوام بدونم از چه راه هایی میشه این کارو کرد. شما چه پیشنهادی دارید؟
آیا سورسی دارین که بتونه کمکم کنه؟

Security9776

Active Member
سلام . دوست عزیز ، ببینید میشه این کار رو کرد ولی باید از ابتدا جوری برنامه رو بنویسید که بتونید این امکان رو برای اون قرار بدی . مثلا بر اساس کد عکس هات رو لود کنی .
من عملا تا خود کار رو نبینم و. نتونم رو کار تسلط داشته باشم نمی شه کمکی کرد . .
باز شما اگه توضیحات بیشتری بدی شاید بشه کاری کرد .

k1

Member
سلام
آخه اصلا هنوز کار رو شروع نکردم می خوام قبلش همه چیزو در نظر بگیرم تا وسط کار مشکلی پیش نیاد
پیشنهاد شما چیه؟؟؟
من میخوام یه سری عکس توی یه فولدر باشه که وقتی به اسم یکی از اونا رو سرچ میکنیم اون عکسو توی صفحمون نمایش بده.. در ضمن کار exe هست
و روی cd منتشر میشه

Security9776

Active Member
سلام ،
خوب من اگه بخوام این کار رو بکنم ، اول از طریق فایل exe خودم که با برنامه MDM کامپایل می کنم لیست عکس های موجود در فولدر رو می گیرم و اون ها رو لیست می کنم .
بعد وقتی کاربر متن قسمتی از اسم فایل رو نوشت اون لیست رو از اول تا آخر چک می کنم و اون هایی رو که در اسمشون اون کلمه جستجو هست رو لیست می کنم . بقیش هم که لود کردن تصاویر هست .

البته این یکی از 10 - 15 راهی هست که می شه از طریقش این کار رو کرد .

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم ...

k1

Member
سلام
میشه یه توضیحی راجع به Mdm بدید من اولین باره که اسمشو میشنوم
اگه زحمت بکشید یه نمونه بذاریر ممنون میشم

Security9776

Active Member
دوست عزیز
برنامه MDM Flash Studio Pro به شما تعداد زیادی امکان می ده که فلش خودش به تنهایی این قابلیت ها رو نداره . شما با اکشن نویسی برای اون برنامه می تونید به امکانات برنامه دسترسی پیدا کنید که یکی از این امکانات دریافت لیست فایل های موجود در یک دایرکتوری هست که از طریق اون می تونید اون کاری رو که در بالا گفتم انجام بدید .

در مورد نمونه هم من برای پروژه ای سرچ درست نکردم ولی برای موارد دیگه از مشابه این روش استفاده کردم منتها درپروژه های مولتی مدیا که حجمشون خیلی بالاست .

k1

Member
اقا خیلی خیلی ممنون از راهنماییاتون
به علت نا آشنایی من با مواردی که توضیح دادید بعید میدونم بتونم اجراشون کنم.
هیچ یک از دوستان یه نمونه خیلی ساده و سبک با فلش نداره؟؟؟؟؟

k1

Member
کسی نمیتونه به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دستم به دامنتون...

جدیدترین ارسال ها

بالا