ScrollBar

nasser110

Member
سلام به همه
آقا من در Nuke6.5 يك Theme كه تازه گرفته بودم رو فارسي كردم ولي ScrollBar صفحه به طرف چپ رفته ، كه خوب در نوشته هاي فارسي بايد طرف راست باشه
كسي مي دونه مشكل از چيه و كجا رو بايد تغيير بديم چون چند خط زير رو در فايل Style.css اون جستم ولي نمي دونم بايد چي كارش كنم
SELECT {
BORDER-RIGHT: #dddddd 1px solid; dir=ltr; BORDER-TOP: #BAC0CD 1px solid; SCROLLBAR-FACE-COLOR: #CDD2D8; FONT-SIZE: 12px; SCROLLBAR-HIGHLIGHT-COLOR: #D9DDE1; BORDER-LEFT: #BAC0CD 1px solid; SCROLLBAR-SHADOW-COLOR: #ADB3BC; COLOR: #000000; SCROLLBAR-3DLIGHT-COLOR: #DEE0E4; SCROLLBAR-ARROW-COLOR: #8D939C; SCROLLBAR-TRACK-COLOR: #FFFFFF; BORDER-BOTTOM: #DDDDDD 1px solid; FONT-FAMILY: tahoma, helvetica, verdana, sans-serif; SCROLLBAR-DARKSHADOW-COLOR: #9AA0AD; BACKGROUND-COLOR: #DFE1E6; TEXT-DECORATION: none; dir=ltr
}

body {
SCROLLBAR-FACE-COLOR: #CDD2D8; SCROLLBAR-HIGHLIGHT-COLOR: #D9DDE1; SCROLLBAR-SHADOW-COLOR: #ADB3BC; SCROLLBAR-3DLIGHT-COLOR: #DEE0E4; SCROLLBAR-ARROW-COLOR: #8D939C; SCROLLBAR-TRACK-COLOR: #FFFFFF; SCROLLBAR-DARKSHADOW-COLOR: #9AA0AD; dir=ltr
}
. راستي من با dir=rtl تيبل كل صفحه رو راست به چپ كردم

واقعا ممنون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا نيازي به تغيير در فايل css نداريد .. اونو به حالت اولش برگردونيد...

فايل theme.php رو باز كنيد و دنبال اون خطي كه نوشته :
کد:
$public_msg = public_message();
بگردين...
البته اين رو من دارم در مورد تمپليت DeepBlue ميگم شما اينو كه ببيني بعدش ميتوني مال خودتو رديف كني..

بعدش دو تا خط پايين ترش (خط شماره 83) اونجا به تگ <table> كه باز شده گزينه dir="rtl" رو اضافه كن... ديگه رديفه :wink:

بازم ميگم من اينو روي تمپليت DeepBlue توضيح دادم شما اينو كه ببيني متوجه ميش منظورم كجاست بعد توي تمپليت خودتون دنيال يه هيمچين چيزايي بگردين

موفق باشيد

مجيد

nasser110

Member
آقا سلام
ممنون از جوابت مجيد جان
ولي من اين كارو كردم در Table كل سايت ولي ScrollBar سمت چپ رفته مشكل من هم سر همين ScrollBar است و گرنه خود تيبلها راست به چپ اند

ممنون مي شم كمك كنيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا احتمالا شما براي تگ <body> يا &lt;html> هم دستور dir=rtl رو قرار دادي.. اونو بدار تا درست بشه

مجيد

nasser110

Member
مجيد جان سلام
آقا آخه اگه اين تگ رو بر دارم كل سايت نوشته هاش از چپ به راست مي شه .
چون من اين dir=rtl رو در جدول اصلي گذاشتم و اگر بردارمش نوشته هام هم چپ چين مي شن
من فقط مي خوام اسكرول بياد راست

واقعا ممنون :oops:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا احتمالا متوجه منظورم نشديد..

براي فارسي كردن (يعني راست به چپ كردن) دو تا پيغام بالا تر روبخونيد...
و براي اينكه اون مشكل اسكرولتون هم حل بشه پيغام قبلي رو بخونيد

(حالا اگر پيغام قبلي رو خونديد و به اون عمل كردين و صفحتون برگشت به حالت اول اون كاري كه توي دوتا پيغام قبل تر گفتم بكنيد )

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا