قالب Samand Soren

*farshid*

کاربر VIP
سلام
کار خوبی شده خسته نباشین
متریال ماشین بژ جای کار داره
برای رندر جاده بهتره موشن بلور هم اضافه بشه تا جلوه بهتری پیدا کنه
از نرمافزار bleex میتونید استفاده کنید
البته نمیدونم کرک شده یا نه ... دموشو تست کن

Ali_CG

Well-Known Member
منظورم این قسمته که مشخص کردم . . .
البته به نظر میاد عقب ماشین هم همین مشکل رو داشته باشه . . .
به عکس خود ماشین که نگاه کردم دیدم متریال دستگیرو و ضربه گیر با خود بدنه یکیه . . . مشکلی نداره . . .
در کل خیلی شبیه رفرنس شده . . .
موفق باشی

پیوست ها

• 31-H2.jpg
    31-H2.jpg
    14.2 کیلوبایت · بازدیدها: 18

SinaTR

Well-Known Member
من هم از رندر اول خوشم اومد و خیلی قشنگ شده، فقط ماشین زیادی پر رنگه! Hdri خیلی خوب کار شده فقط سعی کن سایز رندرت کوچیکتر از سایز hdriـت باشه چون اونوقت کیفیتش میاد پایین.
همین، بسیار بسیار عالی. موفق باشی

ممنون دوست عزيز:rose:

سلام
کار خوبی شده خسته نباشین
متریال ماشین بژ جای کار داره
برای رندر جاده بهتره موشن بلور هم اضافه بشه تا جلوه بهتری پیدا کنه
از نرمافزار bleex میتونید استفاده کنید
البته نمیدونم کرک شده یا نه ... دموشو تست کن

سلام آقا فرشيد
فردا...يعنی امروز! دنبال اين برنامه می رم ببينم چی هست...
مرسی:rose:

منظورم این قسمته که مشخص کردم . . .
البته به نظر میاد عقب ماشین هم همین مشکل رو داشته باشه . . .
به عکس خود ماشین که نگاه کردم دیدم متریال دستگیرو و ضربه گیر با خود بدنه یکیه . . . مشکلی نداره . . .
در کل خیلی شبیه رفرنس شده . . .
موفق باشی

اين قسمت هم تو واقعی (يا به قول شما رفرنس) همينطوره:green: واست يه عکس پيوست کردم، نه عقب اين خطو نداره
لاستيک دوره شيشه رو درست کردم، درزا رو هم يکم بيشتر کردم
تنکس:rose:

قسمت جلوی ماشين رو تغييرات جدی دادم، مخصوصا چراغ جلو، رندر قبل تغيير رو حذف نکردم که بتونين با مقايسه تغييرات رو ببينيد

پیوست ها

• 13.jpg
    13.jpg
    50.9 کیلوبایت · بازدیدها: 23
آخرین ویرایش:

hamed.f

Well-Known Member
سلام سينا جان
کارت خيلی زيبا شده من اين کارت رو بيشتر از بقيه ی کارهات دوست دارم،مخصوصاً رندر دوم خيلی خوب شده...:oops:
تبريک ميگم:rose:

SinaTR

Well-Known Member
کارت خیلی پیشرفت کرده آفرین
البته من خودم هنوز......

مرسی:rose:
جوابتو تو تاپيک مجيد سی جی تو WIP دادم:green::wink:

سلام سينا جان
کارت خيلی زيبا شده من اين کارت رو بيشتر از بقيه ی کارهات دوست دارم،مخصوصاً رندر دوم خيلی خوب شده...:oops:
تبريک ميگم:rose:

سلام حامد
منم از اين بيشتر خوشم اومده:green:
تنکس:rose:

Mehroo

Member
جلوی ماشین خیلی بهتر شده
تو رندر دوم حس میکنم ماشین پرسپکتیو درستی نداره انگاری ماشین روی شیبه " نیمه پشت به دوربین باید پائین تر بیاد "

MoeinAkbari

Member
عالیه خیلی عالیه ! ممنون که زحمت کشیدی فقط کاش یکم با عشق و علاقه ی بیشتری کار میکردی تا دیگه هیچ ایرادی توش نباشه ! مرسی !

SinaTR

Well-Known Member
جلوی ماشین خیلی بهتر شده
تو رندر دوم حس میکنم ماشین پرسپکتیو درستی نداره انگاری ماشین روی شیبه " نیمه پشت به دوربین باید پائین تر بیاد "

مرسی آقا مهرداد که کارمو دنبال می کنين:rose:
فکر کنم فهميدم مشکل چيه:rose:

عالیه خیلی عالیه ! ممنون که زحمت کشیدی فقط کاش یکم با عشق و علاقه ی بیشتری کار میکردی تا دیگه هیچ ایرادی توش نباشه ! مرسی !

ايرادش چيه؟ نکنه هنوز مشکلت سر رينگو سورن ELX هست آزه؟:-?

متاسفم واسه بعضی دوستان که فقط دنبال ايراد هستن، اونم نه ايرادای واقعی،....

يه ايرادايی گرفته شد من قبول کردم و حلش کردم، بازم اگه باشه مثل موردی که الآن آقا مهرداد گفت حلش می کنم، ولی متاسفانه يه سری ايرادات از نظرات شخصی يا ندانستن گرفته می شه...:mad:

آخرین ویرایش:

MoeinAkbari

Member
ايرادش چيه؟ نکنه هنوز مشکلت سر رينگو سورن ELX هست آزه؟:-?

يه ايرادايی گرفته شد من قبول کردم و حلش کردم، بازم اگه باشه مثل موردی که الآن آقا مهرداد گفت حلش می کنم، ولی متاسفانه يه سری ايرادات از نظرات شخصی يا ندانستن گرفته می شه...:mad:

الان منظورت منم ؟؟؟؟؟ خاک بر سر من که میام تو تاپیک تو نظر میدم ! من منظورم تمام مشکلاتی بود که دوستان توی این چند صفحه بهت گفتن ! من خودم ازت ایرادی گرفنم که اینطوری بهت بر میخوره ؟ اصلا جز عالیه و تشکر ازت در مورد کارت نظر دیگه ای دادم ؟؟؟ ببخشید دوستان از این به بعد ایراد نگیرین مدل سازهای حرفه ای هم ایراد نگیرن ! چون آخر همه ی اینا میخوره تو سر من بدبخت !

SinaTR

Well-Known Member
يادت رفته تو wip چه ايرادايی گرفتی؟
بذار يادآوريت کنم:
چرا سورن elx مدل نمی کنی؟
چرا اون رينگی که من دوست دارم به نظرم قشنگ تره رو نساختی؟
يادت اومد حالا؟
دقيقا يه طرف حرفم به تو بود و يه دوست ديگه

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
ايرادش چيه؟ نکنه هنوز مشکلت سر رينگو سورن ELX هست آزه؟

يه ايرادايی گرفته شد من قبول کردم و حلش کردم، بازم اگه باشه مثل موردی که الآن آقا مهرداد گفت حلش می کنم، ولی متاسفانه يه سری ايرادات از نظرات شخصی يا ندانستن گرفته می شه...
کاربر گرامی لطفا درست برخورد کنید وقتی کارتون رو اینجا میزاری باید توقع هر نوع نقدی رو داشته باشی، هر کسی یه نظری روی کار میده شاید به نظر اون کاربر مشکل داشته باشه اگه نداره بیا دفاع کن از کارت، این نوع ادبیات درست نیست
موفق باشی

SinaTR

Well-Known Member
بعضی از انتقادا توهين به من بوده اين مشکل نداره از نظر شما؟
خيلی از انتقادا رو قبول کردم همونطور که می بينيد کارمو آپديت هم کردم، ولی بعضی انتقادا انتقاد نبود...
درست برخورد بشه درست برخورد می کنم، شرمنده

آخرین ویرایش:

MoeinAkbari

Member
بعضی از انتقادا توهين به من بوده اين مشکل نداره از نظر شما؟
خيلی از انتقادا رو قبول کردم همونطور که می بينيد کارمو آپديت هم کردم، ولی بعضی انتقادا انتقاد نبود...
درست برخورد بشه درست برخورد می کنم، شرمنده

من نگفتم : چرا سورن elx مدل نمی کنی؟
چرا اون رينگی که من دوست دارم به نظرم قشنگ تره رو نساختی؟

گفتم : سلام سینا جان خدارو شکر شروع کردی به ساخت سورن فقط حالا که داری میسازی معمولیشو نساز elx بساز جلو پنجرش یگم فرق داره ! نسیت به معمولی ! توی این تاپیک
در مورد رینگ هم گفتم من سورن حودمون رینگش از این بر اومده هاست از اوناهم درست کن همین !

حالا انتقاد کردم که میگی : عضی از انتقادا توهين به من بوده ! من توحینی بهت کردم ؟؟!!

بحثو ادامه ندین تاپیک منحرف میشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا