قالب S a m a n d

kamifa1986

Well-Known Member
با سلام خدمت تمام اساتید مجید آنلاین

زحمت مدل رو یکی دیگه از دوستان کشیدن و من دانلود کردم ( مدلسازیم صفره :green:)

اگر در مورد متریال و نورپردازی راهنمایی کنین ممنون میشم. :rose:

3D Max 2011
Vray 2

پیوست ها

• samand7.jpg
    samand7.jpg
    393.4 کیلوبایت · بازدیدها: 145

K1-CGMaster

Well-Known Member
مدل سازی که خوب بوده
معایب رندر از نظر بنده :
اول از همه در کل رندر تاریکه یعنی نور کلی صحنه کمه
دوم اینکه شیشه ماشین یا اصلا وجود نداره یا اینکه متریال خوبی نداره چون اصلا پیدا نیست
سوم اینکه تکسچری که به زمین (استادیو) دادی کمی مورد داره و توش کشیدگی ایجاد شده حتی الامکان سعی کن اگه از استادیو استفاده می کنی به زمین فقط متریال بده (تکسچر نده) اگر هم می خوای حالت آسفالت داشته باشه از تکنیک Composite و HDRI استفاده کن

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
با سلام.
خوبی؟
کار خوبی شده.آفرین.
1- مدلینگ خیلی به ماشین واقعی نزدیک هست.از همین سایت دانلود کردی؟چون دوستمون همایون یه سمند خیلی خوب درست کرده و تو بخش ابزار رایگان برای دانلود گذاشته که بهش آفرین باید بگیم.چون متاسفانه بعضی از دوستان مدلساز از share کردن داشته هاشون امتناع میکنن.!
2- متریال ماشین خیلی براق شده..ببین بدنه ماشین همیشه یه مقدار گلاسینس داره و هم خیلی شفافه!! یعنی چی؟ با از متریال Shelac استفاده کنی.به یه لایه متریال براق بدی
به یه لایه متریال کمی گلاسینس با تیکه های فلز (متالیک)
البته تقریبا تمام انجین ها اولینش فایل رندر بعد منتال و حالا وی ری متریال مخصوص ماشین دارن.
2- اگه پلاک هم نیاز داشتی به لینک امضام یه سری بزن!
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=170932
3-نویزی که دادی به بدنه استدیو جالب نشده.صاف بزار.
4- رفکلت های سفیدی که دادی زیاد جالب نشده.این رفلکت ها مهمترین بخش کار استدیو هست.ببین اگه بخوای میتونی این پلاگین رو دانلود کنی
SIGERSHADERS V-Ray STUDIO Pro
خودش برات استدیو میسازه
5- برای اینکه شیشه خوب در بیاد باید به مقدار 10 درصد تا 15 درصد بهش رفلکت هم بدی.
6- متریال چراغ رو عالی در آوردی.خیلی سخته این یه تیکه کار
7-کار خیلی تاریک شده.ببین یه نکته ای رو داشته باش از من بیسواد: تاریک ترین و روشن ترین نقطه تصویر باید کاملا واضح باشه و متریال و جنس اون قابل تشخیص باشه.
به سفیدی بیش از حد میگن اور برایت..یه سر به بزرگ ترین کارهای سه بعدی دنیا که توی سایت های بزرگ مثل اورموشن هست سر بزن ببین.تو رندرهای شبشون تمام دیتیل ها واضح هست و هیچ جا زیادی روشن یا تاریک نشده
مرسی از بابت کار خوبت

آخرین ویرایش:

kamifa1986

Well-Known Member
با سلام.
خوبی؟
کار خوبی شده.آفرین.
1- مدلینگ خیلی به ماشین واقعی نزدیک هست.از همین سایت دانلود کردی؟چون دوستمون همایون یه سمند خیلی خوب درست کرده و تو بخش ابزار رایگان برای دانلود گذاشته که بهش آفرین باید بگیم.چون متاسفانه بعضی از دوستان مدلساز از share کردن داشته هاشون امتناع میکنن.!
2- متریال ماشین خیلی براق شده..ببین بدنه ماشین همیشه یه مقدار گلاسینس داره و هم خیلی شفافه!! یعنی چی؟ با از متریال Shelac استفاده کنی.به یه لایه متریال براق بدی
به یه لایه متریال کمی گلاسینس با تیکه های فلز (متالیک)
البته تقریبا تمام انجین ها اولینش فایل رندر بعد منتال و حالا وی ری متریال مخصوص ماشین دارن.
2- اگه پلاک هم نیاز داشتی به لینک امضام یه سری بزن!
3-نویزی که دادی به بدنه استدیو جالب نشده.صاف بزار.

سلام عارف جان
درسته از همین سایت دانلود کردم. به اشتراک گذاشتن داشته هامون باعث پیشرفت سریعتر بچه ها میشه ولی متأسفانه...

مرسی از راهنمایی هات عارف جان حتماً اعمال میکنم :rose:

gezler

Member
دوستان میشه لطف کنید این سمند رو برای دانلود بذارین ؟؟؟ منظورم لینکی هست به صفحه ای که فرمودین . من نمیتونم پیداش کنم . مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا