افزونه RM Protect Directory

booyebaran

Well-Known Member
با سلام خدمت تمامی دوستان
RM Protect Directory

برنامه RM Protect Directory برای قفل گذاری بر روی پوشه ها است.
دوستان من سورس برنامه رو پیوست کردم تا کاملا متوجه بشین که برنامه چجور کار میکنه.
امید وارم از داشتن این برنامه لذت ببرید.(ما رو با نظراتتون دلگرم کنید)

slxtpigr61igtuubg86a.jpg

پیوست ها

• source.zip
    90.3 کیلوبایت · بازدیدها: 46

atpf

Active Member
کار جالبیه دوست عزیز ولی امنیت، صفر نمیشه گفت اما خیلی پایینه درکل یه ریسکه مگه اینکه یه کاری کنید که اسم پوشه رو نشه تغییر داد. به هر حال خوب بود. آموختیم از شما.:rose:

booyebaran

Well-Known Member
آره دوست عزیز نظر شما کاملا متین و درسته.ولی کلا قفل کردن پوشه توی تمام برنامه ها از امنیت پایینی برخورداره.الان دارم روی یه برنامه دیگه کار میکنم که اسمش RM Power Secret Files هستش که به زودی آپ میکنم که به جرات میشه گفت از امنیتی برخورداره که فکر نکنم نمونش رو کسی تا به حال جایی دیده باشه و واقعا از امنیت فوقالعاده بالایی برخورداره

amin2dpr

Well-Known Member
سلام من برنامه رو دانلود نکردم ولی فکر کنم گزینه آیتم ها همون انتخاب آیکون و هدایت پوشه قفل شده باشه

برای مثال:

اینترنت .{871C5380-42A0-1069-A2EA-08002B30309D}

ایمیل .{2559a1f5-21d7-11d4-bdaf-00c04f60b9f0}

استارت منو آیتم .{7be9d83c-a729-4d97-b5a7-1b7313c39e0a}

و...

همینطوره؟

در ضمن یک پیشنهاد هم براتون دارم برای امنیت پوشه ها زیاد نمیشه کاری کرد، پیشنهاد میکنم قابلیت قفل و رمزنگاری فایلها و درایو ها رو هم بهش اضافه کنید که جلوه بهتری از

امنیت رو نشون بده.

برای قفل فایلها پلاگین در انجمن یافت میشه ولی برای قفل درایو ها میتونی از این سایت کمک بگیری http://mosbate24.ir/917-192/ و بعد از اعمال تغییر ریجستری، برای مشاهده

نتیجه فقط کافیه explorer.exe رو ببندید و دوباره اجرا کنید!!

موفق باشید

آخرین ویرایش:

booyebaran

Well-Known Member
ممنون دوست عزیز پیشنهاد واقعا جالبی بود باشه حتما تو برنامه جدیدی که قراره بسازم حتما از گزینه هایی که گفتین + محافظت از هارد دیسک و فلش مموری و حافظه های جانبی در مقابل ویروس استفاده میکنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا