بی بی کد residential complex

m.n1362

Member
سلام به همه..مجتمع مسکونی کار اجرایی تو رامسر...کل کار تو مکس مدل کردم و رندرشم با وی ری زمان مدل فکر کنم 20 min شد زمان نور پردازی و صحنه حدودا نیم ساعت زمان رندرشم 10 min دوربین وی ری 10 تا نور دارم تو صحنه که 8 تاش وی ری لایت و 2 تا دایرکت :rose:یکی از عکسارو کیفیتش کمتر و حجم پاایین تره به اسم کمتر گذاشتمش.:rose:

پیوست ها

• کمتر.jpg
    کمتر.jpg
    449.7 کیلوبایت · بازدیدها: 138
  • 091.jpg
    091.jpg
    413 کیلوبایت · بازدیدها: 151
سلام مجید جان کارت خوب شده ولی خوبه که سریع کار می کنی این عالیه ولی حتما به جزییاتشم بپرداز
o k b پنجره ها چنده؟
راستش متریال سازی هم روش زیاد کار نکردی حتما بیشتر کار کن
تواناییت خیلی بیشتر از ایناست حتما بیشتر کار کن مجید جان رو پروژه ها 2 3 ساعت بیشتر :green:

ALI_TAKHTI

Active Member
یعنی از ویری sun استفاده نکردی؟ من همیشه یه نور میزارم اونم ویری sun .روش خودتون رو میشه یکم توضیح بدین
این متریال قهوه ای چیه؟ سنگه ؟ آخه شبیه چوب شده.چوب تو نما؟
حتما چوب نیست اما.....

آخرین ویرایش:

martin eco

Well-Known Member
کار جالبی شده...تبریک
دوستان راست میگن...این نورپردازی که کردین رو توضیح بدین جالبه:rose:

m.n1362

Member
سلام مجید جان کارت خوب شده ولی خوبه که سریع کار می کنی این عالیه ولی حتما به جزییاتشم بپرداز
o k b پنجره ها چنده؟
راستش متریال سازی هم روش زیاد کار نکردی حتما بیشتر کار کن
تواناییت خیلی بیشتر از ایناست حتما بیشتر کار کن مجید جان رو پروژه ها 2 3 ساعت بیشتر :green:
سلام سعید جانم خوبی؟ممنونم منو باید از سایت پاک کنن همیشه کارام عجله ای.....:rose:چشم تو کار بعدی لحاظ میکنم..:)

m.n1362

Member
کار جالبی شده...تبریک
دوستان راست میگن...این نورپردازی که کردین رو توضیح بدین جالبه:rose:
ستینگ ودست کاری نکردم نورا با زاویه 45ز بالای کارن و دایرکت سمت چپ صحنست وی ری لایتا شدتاش متفاوته بیشتر خواستید بگید کامل توضیح بدم:rose:

sallarmelli

Active Member
سلام داشتم یه مقایسه ای بین کاره خودم وشما از لحاظ رندر می کردم متوجه یه چیزی شدم توی کار شما خیلی خوب نما جنوب با شدت آفتابی که بهش می خوره دقیقا حس می شه
یه راهنمایی می کنید که من چه طور بتونم این کارو انجام بدم

لینک کارم رو اینجا می ذارم با اجازه
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=187043
من در کارم فقط یه Daylight که نوعش رو vray sun گذاشتم با mr sky و enviroment هم فعاله و روی یک گذاشتم
بقیه دوستان هم اگه می تونن راهنمایی کنن.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام مجیدجان مثل همه کارها نورپردازی و رنگ بازیت بی نظیر هست
تمام اینها به خاطر همشهری شدن با ما هست!
تو این پژو رو دیگه کشتی!!
به کار از 10 میشه 8 داد.
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا