Render Engine Challenge

shahram_gh

Banned
سلام به دوستان. امیدوارم که خوب باشید. اگه موافقید یه Scene آماده بذارم همه دانلودش کنن و بعد رندر کنن و بذارن همین جا بعد کسی که رندرش از همه بهتر در اومده تنظیمات رندر و نور رو میذاره همین جا اینطوری خیلی سطح همه بالا میره.
حالا اگه موافقید بگید تا Scene رو بذارم.

ممنون.

shahram_gh

Banned
درضمن اگه کسی خواست چیزی به Scene اضافه کنه از قبیل لوستر و گلدون و ... موردی نداره.

Dr.xyz

Well-Known Member
سلام
فكر خوبيه اما قبل از اون بايد
Render Engine مشخص بشه كه Vray MR or >>>
من كه Mental Ray كار مي كنم

shahram_gh

Banned
با هر موتوری !

هیچ فرقی نمیکنه اینطوری کسی که تو منتال وارد نیست واردتر میشه و کسی که تو engine دیگه ای وارد نیست همینطور ...

فقط دوستان زودتر تصمیم بگیرید که تا حداکثر فردا شب سن رو بذارم و تا 2 روز بعدش هم وقت دارین تا رندر بگیرین.

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام به دوستان. امیدوارم که خوب باشید. اگه موافقید یه Scene آماده بذارم همه دانلودش کنن و بعد رندر کنن و بذارن همین جا بعد کسی که رندرش از همه بهتر در اومده تنظیمات رندر و نور رو میذاره همین جا اینطوری خیلی سطح همه بالا میره.
حالا اگه موافقید بگید تا Scene رو بذارم.

کار خوبیه... ایول ...:)
من همین طرح رو برای دور دوم مسابقات کوچک دادم اما هیچ اتفاقی نیفتاد...! :neutral: حالا امیدوارم توی بخش معمولی و بدون مسابقه شما ازش نتیجه بگیری...:wink:
موفق باشی...:)

sunrise

Member
شهرام جان خيلي معذرت مي خوام ولي اگه ممکنه يه چند روز ديگه هم فرصت بديد تا دوستان بيشتري شرکت کنن چون دو روز خيلي کمه.

در ضمن کار رندرت هم عالي بود.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
شهرام جون ايول دستت درد نكنه
ولي من نتونستم دانلود كنم، ميشه يه جا ديگه آپ كني

ehsan_3dmax

Active Member
شهرام جان بنظرم بهتره فرصت بيشتري به بچه ها بدي مثلا 2 هفته تا كار بار علمي بيشتري داشته باشه.
اگر از تاپيك استقبال خوبي هم بشه اون رو به گالري منتقل ميكنم و مهمش ميكنم تا همه ببينن رندرهاي زيباتون رو.
در مورد رندر خودتم بايد بگم اگر شدت نور خورشيد وارده به محيط رو بيشتر كني كلي بر واقعيت رندرت اضافه ميشه. ضمن اينكه فكر كنم ماده ي گيلاسها ! رو بايد يك بازنگري بكني چون شدت سايش زياده. بقيش عاليه پسر.
موفق باشي.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
آقا شهرام دستت درد نكنه حتما ميرم روش كار ميكنم
ولي خيلي خفن آنلايني ها!

جدیدترین ارسال ها

بالا