Remote desktop connection

iman1981

Member
کسی میدونه چطوری باید باهاش کار کرد؟
چطوری باید سیستم client را set کرد برای استفاده؟

Parham

Well-Known Member
ببین دوست عزیز ابتدا شما باید این امکان را در کامپیوتر میزبان تعریف و امکان اونو فعال کنی‌ به این صورت که بر روی My Computer کلیک راست کرده و گزینه آخر یعنی‌ Properties را انتخاب میکنی‌ در پنجره باز شده به قسمت Remote میری و بعد از اون در قسمت پایین تیک قسمت Allow User To Connect Remotely To This Computer را میزانی‌ همچنین شاید لازم باشه که Windows Firewall هم قطع کنی‌ یا اینکه اگر Firewall دیگری داری در اون هم تعریف کنی‌ ... که البته در همان لحظه که کسی‌ می‌خواد به شما Connect بشه خودش از شما سوال می‌کنه و مشکل خاصی‌ ایجاد نمی‌شه ... حالا شما در کامپیوتری که می‌خوای به کامپیوتر میزبان وصل بشه به قسمت Start > All Programs > Accessories > Communications > Remote Desktop Connection وارد میشی‌ و در قسمت بالا IP کامپیوتر میزبان را میزانی‌ حالا میتونی‌ در قسمت Option هم تنظیمات مربوط به Username و Password و Domain در صورت وجود هم تعریف کنی‌ که دیگه از شما زمانی‌ که متصل میشی‌ سوال نکنه ... در قسمت های دیگه هم میتونی‌ بعضی‌ دیگر از امکانات را قطع تغییر بدی ... و سپس و کلیک کردن روی Connect به کامپیوتر مقصد وصل میشی‌ ...

iman1981

Member
ممنون دستت درد نکنه ما هر جا میریم مزاحمت میشما.
تشریف بیارین انجمن ebook از خجالتت در بیاییم :wink:

iman1981

Member
میگم پرهام جان این اجازه نمیده به من منظورش از user password روی کامپیوتر مقصده دیگه من user که روی کامپیوتر طرف بود را logoff کردم و تست کردم اجازه نمیده باید کار دیگه ای انجام بدم؟

میگه unable to login because of an accunt restriction

iman1981

Member
مشکلم تاحدودی حل شد فقط ببین اینا که من فهمیدم درسته یا نه؟

1) باید یه user admin باشه تا بشه باهاش login کرد.
2) حتما باید password داشته باشه
3) اون user باید الان logoff باشه

من این چند باری که تست کردم اینجور فهمیدم.
ببین درسته یا نه؟

Parham

Well-Known Member
1) باید یه user admin باشه تا بشه باهاش login کرد.
تقریبا درست هستش چون کاربری که limited باشه هیچ کار روی سیستم نمیتونه انجام بده البته در این برنامه ...

2) حتما باید password داشته باشه
بله برای امنیت بیشتر لازم هستش که Password داشته باشه ...

3) اون user باید الان logoff باشه
خیر حتما وجود نداره ... اینجوری فرض کن که شما از توی شرکت می‌خوای به خانه خودت متصل بشه و در خانه هم Login هستی‌ .. به محض اینکه شما وارد سیستم میشی‌ از شرکت user شما از کامپیوتر خانه Logoff می‌شه ...

Parham

Well-Known Member
خواهش می‌کنم ایمان ... اگر باز هم به مشکل برخوردی بپرس اگر بدونم حتما کمکت کنم ...

samadkhan

New Member
سلام
با استفاده از نرم افزار Remote Desktop Conection قادر هستم دسکتاپ کامپیوتری دیگر را ببینم . اما قبل از اینکه دسکتاپ رایا نه ی مقابل کامل شود ؛ همان رایانه log off شده و همین امر باعث ایجاد خطایی مبنا براینکه ( رایانه ی مقابل ارتباط را قطع کرده است ) می شود . چگونه میتوانم از ایجاد این خطا جلوگیری کنم ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا