غیره Recon SR Tactical - Weapon - Rifle - HK416

GOCP

New Member
سلام خدمت تمامی دوستان

GOCP (4).jpg

GOCP (3).jpg

GOCP (2).jpg

GOCP (1).jpg

Low Poly

27,671

3DS MAX

Zbrush

Quixel

Marmoset Toolbag

دوستان یکسری توضیحات کوتاه باید در مورد این کار بدم

این مدل مربوط میشه به بازی Global operation - Critical Point

این بازی توسط تیم ما با موتور انریل انجین 4 در حال ساخته

نمونه کارهایی که قرار میدم اگر نام باز روی تصاویر درج شده بود مثل همین نمونه کار مربوط میشه به بازی

خوشحال میشم نظر و انتقادات دوستان رو در مورد کارها بدونم چون بسیار برای ما مهمه و به ما کمک خواهد کرد

kain.CG

New Member
مدل سازی خیلی خوب شده فقط من کثیفی و پریدگی رنگ رو اسلحه نمی بینم

GOCP

New Member
مدل سازی خیلی خوب شده فقط من کثیفی و پریدگی رنگ رو اسلحه نمی بینم

ممنون که کار رو دیدید

بله حق باشماست

ولی ببینید جزییاتی که گفتید به عوامل زیادی بستگی داره قعلا نمی تونم توضیحات زیادی در مورد بازی بدم اما این سلاح از سلاحهای سازمانی یکی ازگروههای نظامی تازه تشکیل شده در بازی است که از تجهیزات و سلاحهای جدید و پیشرفته استفاده می کنند و نبود این جزییات روی سلاح به این دلیله البته یکی از دلایل

دلیل دیگه در بدنه سلاحهای جدید تقریبا بیشتر سلاحهایی که بعد از سال 2004 ساخته و بعد از سالهای 2008 به خدمت در امدند از جمه همین سلاح از فیبر کربن استفاده شده که بسیار سبک و مقاوم هستند پس در نتیجه رنگ پریدگی و خش و جای ضربه روی بدنه این سلاح با پوشش فیبر کربن معقول نیست

ولی اگر روی قسمتهای دیگه دقت کنید که از جنس آلیاژ دیگری در ساخت استفاده شده مثل Silencer این جزییات رو مشاهده خواهید کرد

این رو هم باید اظافه کنم که برای هر مدل از سلاحها چندین تکسچر و متریال مختلف کار شده

باز هم ممنون از توجه شما دوست عزیز

mohsen1364

New Member
خیلی خوبه فقط باید مقدار خیلی بیشتری Specular داشته باشه

:cool:امیدوارم از این سلاح برای برقراریه صلح استفاده بشه:green:
... هرچند که صلح هیچوقت با اسلحه برقرار نمیشه

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام آفرین درود بر شما. با آنریل میشه کارهای معماری زد اما برای ماها که تخصصی باهاش دست و پنجه نرم نکردیم خیلی سخته ارتباط برقرار کردن.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا