...:::Raha:::...

Mj

Well-Known Member
واقعا زیبا شده
ظرافتی که توی این کار هست آدم رو یاده نقاشی های رنگ روغن میندازه
خیلی زیباست
.
.
.
.
راستی من اسم "رها" رو خیلی خیلی دوس دارم:rose:

taghi abbas

Well-Known Member
اههههههههههههههه wow تازه دیدم خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی قشنگ؟؟!! :shock:

nafas.php

Well-Known Member
سلام واقعا بهت تبريك ميگم خيلي لذت بردم.:green:
لب هاش خيلي خوب طراحي شده:paint:
چشم هاشم همين طور
من تخصصي در اين كار ندارم
اما خيلي دوست دارم و در حال يادگيري هستم
اما نور داخل چشماش زياد جذبم نكرد
كمي مصنوعي شده نور داخل چشماش
اما در كل عاليه بهت تبريك مي گم:oops:
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

Leoric

Member
کار بسیار جالبی شده . جزئیات بسیار زیبا و استادانه طراحی شده . به نظرم کلیت چهره ی شخصیت اونقدر ها زیبا نیست ولی خیلی معصومه

. و این به نظرم کار طراح رو منحصر به فرد می کنه . طراحی چشم ، بینی و صورت نسبتا پر و کک مکی ، سایه روشن های تصویر و حتی گل

سر رنگ و رو رفته ، چهره رو بیشتر از اونیکه بخوان زیبا نشون بدن طبیعی جلوه می دن و این به نظرم امتیاز مثبتی برای یه طراح می تونه

باشه که تصویر خیالیش رو واقعی جلوه بده و شخصیت سازی بکنه . اشکالات کار ، جزئیاتی بودن که دوستان عرض کردن .بافت لباس ،

گردن و گوشه های لب .که به نظرم تکمیلشون کار و کامل میکنه .

ممنون .

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
کار بسیار جالبی شده . جزئیات بسیار زیبا و استادانه طراحی شده . به نظرم کلیت چهره ی شخصیت اونقدر ها زیبا نیست ولی خیلی معصومه

. و این به نظرم کار طراح رو منحصر به فرد می کنه . طراحی چشم ، بینی و صورت نسبتا پر و کک مکی ، سایه روشن های تصویر و حتی گل

سر رنگ و رو رفته ، چهره رو بیشتر از اونیکه بخوان زیبا نشون بدن طبیعی جلوه می دن و این به نظرم امتیاز مثبتی برای یه طراح می تونه

باشه که تصویر خیالیش رو واقعی جلوه بده و شخصیت سازی بکنه . اشکالات کار ، جزئیاتی بودن که دوستان عرض کردن .بافت لباس ،

گردن و گوشه های لب .که به نظرم تکمیلشون کار و کامل میکنه .

ممنون .

سلام
ممنون از نظرت :rose:

دوست عزیز شما اگر کار رو میدید و پست من رو میدید متوجه میشدید که کار ویرایش شده کاش دقیق تر میدید
چون من نظر دوستان رو قبل از پست شما اعمال کردم و شما احتمالا از روی نظر دوستان نظر دادید !!!

اما ممنونم از نظرتون:rose:

Leoric

Member
اول اینکه دوست عزیز من هم چشم دارم هم هنوز عقلم رو به راه خداروشکر . بزنم به تخته :). به نظرم هنوز هم دور لب ( سیاهی انتهای لب

) ، هم بافت لباس مشکل داره . کاش کمی دقیق تر می شدید رو این قسمت . نظر شخصی بود . فقط همین .

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
دوست عزیز قصد توهین نداشتم همچین حرفی هم نزدم نمیدونم چرا این برداشت رو کردید!!

آخه نظر دوستان سفیدیه دور لب بود اون قسمت تیره که سایه هست شما گفتید !!!!

در مورد لباس هم تقریبا فست پینت شد چون بیشتر تمرکز روی چهره بود !!

باز هم معزرت میخوام اگر خدایی نکرده حرفم ناراحتتون کرده شاید بد گفتم

مرسی از این که وقت گذاشتی و کار رو نقد کردی ! :rose:

ArTaBaZ

Well-Known Member
هر دفعه طرحاتونو میبینم بیشتر خوشم میاد ، چون سطحتون یک جا گیر نمیکنه و همیشه در حال پیشرفت هستین
موفقیتـــ

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
نسبت به کارهای دیگت به نظر منم این کار یه تفاوتایی خیلی خوبی داره. تبریک میگم گیلاس جان ...

تنها موردی که به ذهنم رسید قسمت یقه ی لباس بود که میتونست طبیعی تر بشه ولی اصلا مورد خاصی نیست که بخوایم
کل کار رو باهاش زیر سوال ببریم!

کارت واقعا در حد تاپ گالری هست و فردا میذارمش تاپ گالری.
موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا