raeika_rich65

سلام
دیدم بچه ها کارای قدیمی شون رو توی پست گذاشتن
گفتم منم بزارم
کار من برای سال 85 هست
اولین کار بنر من
یادمه وقتی وصل شد و منم صبح کله سحر داشتم به محل کار می رفتم و کار رو از دور دیدم کلی ذوق کردم
و تا چند مین ایستاده بودم و به کارم نگاه می کردم
خوب کار اولم بود .....
یه توضیحی هم در مورد کار بگم
این کار از پایه شروع شده کورل + فتوشاب+ اون بیکران هم کار برادرم هست که با خطاطی خودش کار رو قشنگتر کرد
ولی چیزی که هست شاید بچه ها این زنبور رو توی سایت دیده باشن / این زنبور چون بی کیفیت بود و ما هم می خواستیم یه کار با کیفیت توی ابعاد بزرگتر باشه با کورل لایه به لایه درستش کردیم
با نظراتتون خوشحالم می کنید
:rose:

پیوست ها

• Tablo1.jpg
    Tablo1.jpg
    99.4 کیلوبایت · بازدیدها: 30
آخرین ویرایش:

Tsobh.com

Well-Known Member
خوبه
فقط اون زنبور اصل اونجا چی کارست ؟!!
با سبک کار نمی خونه

من فکر می کردم اون فونت " تبلیغات ، لیتوگرافی و ... " سال انتشارش بر می گرده به 1/5 یا 1 سال پیش
اسم فونت چیه ؟

ممنون از بچه ها که نظر دادن
t sobh از شما هم ممنونم که نظر دادی
اون فونت لیتو گرافی که می گی توی جزو فونتای فتوشاب از 5 سال پیش بود شایدم بیشتر فقط نقطه هاشو و ... رو خودم تغییرش دادم
زنبورم خوشم اومد گذاشتم مشکلی داری :snap:
شوخی می کنم گفتم که بخندی

Tsobh.com

Well-Known Member
اصل؟؟؟
:lol:
عسل ،عسلم.
--------------------------------------------------------------
طرح هم قشنگهـــ:rose:

ديدي اونايي رو كه اشتباه مي كنن سريعا سعي مي كنن توجيه كنن :

من الان مثلا يكي از اونام :

:eye: اين اشتباه تايپي عمدي هستش و يه نوع سبكه معروف به Intentional mistake كه از سال 1960 ميلادي وارد ادبيات اروپا .... "‌حالا طرف اين بحث رو تا صبح هي كش مي ده .... "

main جان مرسي از دقت ، چه سوتي دادم من :دي

rohnaz

Well-Known Member
عجب یــــل طولایی:wink:
آرشیو طرح همیشه مورد علاقه من بوده .وقتی بعداز چندسال برمیگردی و کارای قدیمی رو مرور میکنی همون لحظه ست که کل خاطرات اوون روزا هم بیادمون میاد.خوشم اومد.من و داداشم 5سال پیش یه سایت کشتی کج داشتیم www.wwfwwe.ir/info/net افسوس که کلا ترکیده شد.اول چیلتر شد.بعدشم که حذف شد.بازدیدامون به روز 5000 تا رسیده بود.از همونجا به فتوشاپ علاقمند شدم .اونجا والپیپرو کلا گرافیکش دست من بود.... های چه روزایی بوود.
فکر خوبیه منم کارای 4.5 سال پیشمو میزارم.
ممنون

myclick

Member
باز هم دخترونه ترين رنگ دنيا...
ولي گفتي (ياهو)خيلي سخت بوده كه بعد از اسكن خطاطي بيكران ، رزوليشن اونو بالا ببري تا صاف و صوف بشه براي العاد 3-4 متر

فكر نكنم كاري داشته باشه...
البته شايد واسه 5 سال پيش بوده
خب بگذريم... خيلي ذوق داشتي وقتي خروجي اصلي كارتو ديدي نه؟... :green:

ولي بيشتر به داداشت تبريك ميگم :دي
شوخيدم ...
كارت فوق العاده بوده اون زمان واسه خودش...

روح ناز جان ممنون از لطفت
فکر خوبیه منم اول تردید داشتم و به به پیشنهاد دوستمون علیرضا سعیدی که اول از همه اون کارمو دید این کار رو انجام دادم اگر کارات خوبه حتما تو هم این کار رو انجام بده و با کارای امروز یه مقاسه ای بزار ایده ای جالب می شه

مای کلیلک از شما هم ممنونم نظر لطفته
من تجربه ی اولم بود اون موقع هم به کراای گرافیکی وارد نبودم من یکی از خصوصیتم واسه بهتر شدن حداقل کار اینه که توی انجام کار خیلی که نه بینهایت ترتقصم
اون موقع واسه تجربه ی اول که یکی بهت برای انجام کار اعتماد می کنه و توی سن کم می خوایی که بهترین رو انجام بدی و بدترین زمان جایی که یه تجربه ی نااشنا بیاد در کنار دستت و در حین انجام کار یه تجربه ی جدید هم داشته باشی
یه کار فوری در عرض دو روز همراه با ایده ی کار فکر می کنما ون موقع برای من که تحصیلاتی در این مورد نداشتم سخت بوده
همه چیز با هم قاتی در چند خط گفتم داغونت کردما :green: هنگ شدی رفت

myclick

Member
مای کلیلک از شما هم ممنونم نظر لطفته
من تجربه ی اولم بود اون موقع هم به کراای گرافیکی وارد نبودم من یکی از خصوصیتم واسه بهتر شدن حداقل کار اینه که توی انجام کار خیلی که نه بینهایت ترتقصم
اون موقع واسه تجربه ی اول که یکی بهت برای انجام کار اعتماد می کنه و توی سن کم می خوایی که بهترین رو انجام بدی و بدترین زمان جایی که یه تجربه ی نااشنا بیاد در کنار دستت و در حین انجام کار یه تجربه ی جدید هم داشته باشی
یه کار فوری در عرض دو روز همراه با ایده ی کار فکر می کنما ون موقع برای من که تحصیلاتی در این مورد نداشتم سخت بوده
همه چیز با هم قاتی در چند خط گفتم داغونت کردما :green: هنگ شدی رفت

فاطمه جان من از حرفات چيزي دستگيرم نشد ... :-?
فقط فهميدم تحصيلات نداري
وارد نيستي
سنت كمه

:lol:

بازهم شوخيدم

آره بابا ماروداغون كردي تو.... برو واسه خودت خوش باش :paint:

داغون شدی رفت
اخی نوه ی گلم :paint:
حالا من داغونت کردم ولی تخریب شخصیت نکن که داداشم اونی که گفتم برای اون موقع بود
الان که نیست که :green:
ما جنبه مون بالاست عیب نداره اینو می زارم به حساب بچه بودنت :lol:

جدیدترین ارسال ها

بالا