Radmin و دوتا مشکل کوچک

ACTIVE

Active Member
با سلام خدمت دوستان عزیزم

راستش من یه مدتیه که با Radmin 2.2 در شرکت و از طریق Lan سیستم ها رو بالاخص کامپیوتری که به اینترنت متصل هستش رو (صرفاً برای کار دانلود) کنترل می کنم. الان یک مقدار زود تر شرکت رو تعطیل می کنیم و وقتی می رسم خونه بیکار می مونم، Dialup هم که سرعتش افتضاحه، یکی دوبار خواستم امتحان بکنم که با Radmin از خونه به سیستم شرکت متصل بشم و دانلود ها رو چک بکنم اما پس از یک 30 ثانیه زور زدن Radmin یک پیغام مبنی بر عدم توانایی اتصال به IP مورد نظر رو می فرسته. از دوستانی که آشنایی کامل دارن لطفاً منو راهنمایی بکنن. البته من احتمال می دم که سرعت Dialup ام پایینه برای همین؟؟؟!!! حالا نظر شما دوستان چیه؟

خب مشکل دوم اینه که حدود شونصدتا سریال نامبر روش تست کردم اما نتیجه ای نداره و همون حرف خودش یعنی بدون جواز رو میاره .... کرک درست و حسابی برای Radmin تو بند و بساطتون پیدا میشه؟

** راستی کل مباحث مربوط به Radmin رو در مجید آنلاین چک کردم راهنمایی چندانی برای استفاده این نرم افزار نداشت، این مبحث میتونه کمک مفیدی برای دیگر دوستان باشه.
** لطفاً نرم افزارهای دیگری رو برای اینکار معرفی نکنید. تو همینش هم موندیم!!! :wink:

ممنون

ACTIVE

Active Member
خب مشکل اولی که گفتم همین چند ساعت پیش حل شد.

خود نرم افزار در Try Icon ویندوز یک بخشی به اسم Current Cunnection فراهم کرده که دوتا آدرس آی پی رو نمایش میده اولی آی پی Lan و دیگری آی پی مربوط به اتصال شبکه اینترنت هستش البته در صورتیکه هر جفتش موجود و وصل باشند رو نمایش میده.

جالبه که من این چند روز آی پی Lan مون رو وارد میکردم تا از طریق اینترنت به سیستم متصل بشم.
خب این از این مشکل، ولی کماکان مشکل شماره سریال هست و می نویسه No License Key

ممنون

Mr Reza

New Member
سلام
دوست من من با این برنامه بطور کامل کار کردم
البته ورژن 3 رو هم گرفتم ولی درست کار نکرد منم زیاد بهش ور نرفتم
در مورد سریال نامبر باید بگم ...
من با ورژن های 2.0 - 2.1-2.2 کار کردم ...
و دقیقاً ورژن 2.2 با همین مشکل برخورد کردم و هیچ سریالی روش کار نکرد
من فکر می کنم اصلا بی خیال این ورژن بشی بهتره و از نظر من ورژن 2.0 از بقیه بهتره

اینم سریال 2.0 Radmin
08US9A95I+lKa9nbOLXqv0V8xqdDvKGcNcTpN2wV11iSqOCVuA6A5KKZRHc5GVMIybWomK6rNwoj8mYy8LXRFi23

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا