پشتیبانی pure love

javadgonbadi

Well-Known Member
سلام
کار زیبای
ی شده خوشم اومد آورین
:rose:
آقا سینا میشه یه چند تا از اون افراد رو بگی ؟ حرفت باید با مدرک باشه نه اینکه الکی یه چیز بپرونی!:mad:

GsGraphic

Well-Known Member
حداقل اينه که از صاحب اثر اسم برده شده نه مثل بعضی دوستان که کارای بقيه رو به اسم خودشون می زنن!

آخ گفتی. من بدم میاد از همچین آدمایی .پیش خودشون فکر میکنن خیلی زرنگ تشریف دارن
یه لحظه فکر نمیکنن که یه نفر با عشق وقت گذاشته و هزینه کرده برای خلق یه اثر
حالا اون با این کارش فکر میکنه میتونه ره صد سالرو یک شبه ... ای بابا

سلام خیلی هم زیبا و قشنگ lمحیط خوب شده اما رفلکتش یه ذره زیاده سنجاق ها رو زمین کارا زیبا کرده اما چند تا ایراد می گیرم که شما برید بهشون بگید حالا که عضو نیستند البته عیب که نه اما نظر...
کاراکتر بعضی قسمت هاش تکستچر کش اومده همچنین مقدار repeat زیاد بوده و زیادی کوچیک شده تکستچر کارکتر ......دیگه عرضم به خدمتتون ریتم در حالت کارکتر وجود نداره برای اینکه بهتر منظورما متوجه بشید عکسی که پیوست می کنم را ببینید همچنین پوز یا همون حالتش خشکه مثلا گره بالا سرش صاف اومده بالا می تونست با یه قوس خیلی کم زیبا تر باشه اینگار کارکتره خودشا سفت گرفته همچنین کمرش را نگاه مثل یه سیلندر هست در صورتی که کمر باید یه قوس خیلی زیبا توش باشه که به کار روح بده عکس را نگاه کنید این ها نکاتی هست که همه ی مدل ساز های حرفه ای انجامش می دهند و کاراشون را می پزونه (خیلی از حرفه های همین فروم ) تو عکس یه سری ویرایش انجام دادم که شاید به درد خیل ی ها بخوره( mis sevil قبلا در حق من لطف کرده بودید سعی کردم با اینکار یه ذره اش را جبران کنم البته هیچ کاری نکردم یه نقد کوچیک :green: :rose:)
kmg2kzi4ipdffdm8f60.jpg

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.
1سوال میپرسم.من بیام یه پست بزنم مبنی بر اینکه کار جدید مثلا فرخ تابنده یا بالاتر میلاد کمباری.خب این 2 تا هر 2 عضو هستن و خودمونیش اینه . اگه میخواستیم خودمون میزاشتیم.
حالا من بیام کار مثلا دوستان حرفه ای دیگه که همشون برام واقعا ارزش دارن مثل همین کار رو بزارم. و یا نه اشل بالاتر بیام کار استنیس لاو ارخو رو بزارم.توجیه هم داره.خب کارهای ایشون تاپ گالری ها دنیا رو مزین میکنن و میتونه نکات بسیار مفید و با ارزشی داشته باشه. من خودم شخصا طرفدار این حرکتم که کارهای تاپ دنیا رو بچه ها به نقد بکشونن. اما جاش توی گالری سه بعدی نیست. گالری سه بعدی جایی هست که باید کارهای خودمون رو بزاریم. چرا؟ چون اولین شرطش عضویت در سایت هست.
اگه چنین قانونی نیست خب خلاء قانونی هست. واقعا درک نمی کنم که چرا تایماز جان نه تنها تذکر ندادن بلکه تشکر هم کردن.یعنی من و یا هر کسی دیگه بیام کارارو بزارم اینجا؟
وحید منتظری به هر دلیلی کارهاشون رو اینجا شیر نمی کنن و این هم چیز بدی نیست.هر انسانی مختار هست.اما خب من بیام کار ایشون رو اگه با اجازشون بزارم میشه خب نماینده یا وکیل.این سایت نه پولی هست نه محتاج .هرکی اومد قدمش روی تخم چشمهامون.
اگه بدون اجازه بزارم انگار که مثلا این سایت در حدی نیست که مثلا وحید منتظری یا هنرمندان دیگمون کاراشون رو اینجا شیر نکنن.
a.jpg
درسته برای عرایض بنده قانونی نیست اما زیاد چهره قشنگی نداره من بیام کارهای دیگران رو حتی شده به اسم خودشون شیر کنن.
از فاز دیگه بررسی کنیم این کار خیلی کارقوی هست؟؟؟ واقعا قوی هست؟
نکات آموزشی داره؟
ایده میشه گفت خوبه. جای تقدیر داره
اما فاز تکنیکی کار در حد الگو قرار دادن و اینهاست؟ واقعا؟
تکسچر ها بسیار بزرگ هست. شیدرسازی عملا وجودنداره. وقتی اشل یه کار کوچیک باشه باید تکسچر ها و اندازه ها برمبنای اون تغییر بکنه .
ضمنا سینا جان فرمودن بعضی ها میان کارهای دیگران رو به اسم خودشون میزارن.می تونی موردی بیاری؟ تا حالا چند تا کار بوده مثل شاتل فضایی یا یه صحنه اکستریور مدیرا کمتر از نصف روز شناسایی و نشون دادن.
حرف باید با مدرک باشه

من دیگه حرفی ندارم.قصد جنجال اینها هم ندارم.اما یه سری کارهایی به راحتی در حال انجام شدن هست و هیچ کس حتی یه تذکر هم نمیده.

SinaTR

Well-Known Member
عارف جان:

بند 10 _با کاربرانی که آثار هنرمندان دیگر را به نام خودشان در انجمن بگذارند برخورد می شود و ممکن است بنا به صلاح دید مدیران انجمن دسترسی آنها برای همیشه مسدود شود (این مساله برای افرادی که از مدل ها ی آماده استفاده می کنند و مدعی هستند که مدلسازی آنها را خودشان انجام داده اند نیز صادق است ) .

بند 11 _در صورت مشاهده ی هر گونه تخلف بهیچ وجه وارد بحث نشوید و به هیچ کاربری تذکر ندهید ، شما می توانید با استفاده از گزینه ی گزارش به مدیر و یا ارسال پیغام خصوصی به مدیران یا مدیران ارشد موضوع را اطلاع دهید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود ، با این کار ما را در اداره ی بهینه ی انجمن یاری می دهید .

طبق اين قوانين من قرار نيست اينجا چيزی رو به کاربرای معمولی سايت ثابت کنم...

و اينکه گوشه عکس پيوستی اگر دقت کنی نوشته شده SEVIN design group
فکر می کنم معنيش کاملا واضح باشه!:green:

elya3

Well-Known Member
این کار بیشتر به جای نقد و نظر جنجالی شد
کاش یه قانون دیگه اضافه میشد که هر کسی خودش قدم رنجه بفرماید سه دقیقه وقت بگذارد و ثبت نام کند و کارش رو بزارد که جنجال نشود:-?

ssevil

Well-Known Member
عارف این همه ذوق در تو می بینم که هر جا پست بزارم بدو بدو تو این همه سر شلوغیت پست بزنی به خودم می بالم
فرشید به جای صلوات پست عارف و لایک کردی که دعواها بخوابه ؟

ما یه تیم دارم و یه دفتر معماری تگ زیر تاپیک نشونگر ربط این قضیه به منه

عارف یا دست از ایجاد تشنج تو تاپیک های من بردار و یا منم به شیوه ی دیگه ای برخورد می کنم
هی سکوت کردم چون نه وقتش و دارم نه حوصله ی بحث با کسایی که .........

دیگه بسه از این به بعد بحثی دارید بیرون تاپیک

آخرین ویرایش:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
سلام.
1سوال میپرسم.من بیام یه پست بزنم مبنی بر اینکه کار جدید مثلا فرخ تابنده یا بالاتر میلاد کمباری.خب این 2 تا هر 2 عضو هستن و خودمونیش اینه . اگه میخواستیم خودمون میزاشتیم.
حالا من بیام کار مثلا دوستان حرفه ای دیگه که همشون برام واقعا ارزش دارن مثل همین کار رو بزارم. و یا نه اشل بالاتر بیام کار استنیس لاو ارخو رو بزارم.توجیه هم داره.خب کارهای ایشون تاپ گالری ها دنیا رو مزین میکنن و میتونه نکات بسیار مفید و با ارزشی داشته باشه. من خودم شخصا طرفدار این حرکتم که کارهای تاپ دنیا رو بچه ها به نقد بکشونن. اما جاش توی گالری سه بعدی نیست. گالری سه بعدی جایی هست که باید کارهای خودمون رو بزاریم. چرا؟ چون اولین شرطش عضویت در سایت هست.
اگه چنین قانونی نیست خب خلاء قانونی هست. واقعا درک نمی کنم که چرا تایماز جان نه تنها تذکر ندادن بلکه تشکر هم کردن.یعنی من و یا هر کسی دیگه بیام کارارو بزارم اینجا؟
وحید منتظری به هر دلیلی کارهاشون رو اینجا شیر نمی کنن و این هم چیز بدی نیست.هر انسانی مختار هست.اما خب من بیام کار ایشون رو اگه با اجازشون بزارم میشه خب نماینده یا وکیل.این سایت نه پولی هست نه محتاج .هرکی اومد قدمش روی تخم چشمهامون.
اگه بدون اجازه بزارم انگار که مثلا این سایت در حدی نیست که مثلا وحید منتظری یا هنرمندان دیگمون کاراشون رو اینجا شیر نکنن.
مشاهده پیوست 97608
درسته برای عرایض بنده قانونی نیست اما زیاد چهره قشنگی نداره من بیام کارهای دیگران رو حتی شده به اسم خودشون شیر کنن.
از فاز دیگه بررسی کنیم این کار خیلی کارقوی هست؟؟؟ واقعا قوی هست؟
نکات آموزشی داره؟
ایده میشه گفت خوبه. جای تقدیر داره
اما فاز تکنیکی کار در حد الگو قرار دادن و اینهاست؟ واقعا؟
تکسچر ها بسیار بزرگ هست. شیدرسازی عملا وجودنداره. وقتی اشل یه کار کوچیک باشه باید تکسچر ها و اندازه ها برمبنای اون تغییر بکنه .
ضمنا سینا جان فرمودن بعضی ها میان کارهای دیگران رو به اسم خودشون میزارن.می تونی موردی بیاری؟ تا حالا چند تا کار بوده مثل شاتل فضایی یا یه صحنه اکستریور مدیرا کمتر از نصف روز شناسایی و نشون دادن.
حرف باید با مدرک باشه

من دیگه حرفی ندارم.قصد جنجال اینها هم ندارم.اما یه سری کارهایی به راحتی در حال انجام شدن هست و هیچ کس حتی یه تذکر هم نمیده.

با سلام
عارف جان با دقت بخونی نوشته شده کار کیه این کار بارها گفتم اگر مشکلی هست از گزارش به مدیر استفاده کنید و جو انجمن رو بهم نریزید، این کار مربوط به یه گروه میشه و کسی هم که کار کرده اینو مشخص هست
از دوستان عزی خواهش میکنم تو کار مدیریت دخالتی نکنن اگر مشکلی میبینین از گزارش به مدیر استفاده کنید
ممنون میشم رعایت کنین !

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام مجدد.من یه عذر خواهی بدهکارم.چون هیچ جا اسمی برده نشد که مال تیم معماری هست. روی لوگوی روی دیوار چون واضح نخوندمش فکر کردم تکسچر آماده کثیف دیوار هست.
خدائیش توهین هم نکردم. تند هم نرفتم .خیلی منطقی موضوع رو مطرح کردم . از سوین هم عذر میخوام.

javadgonbadi

Well-Known Member
سلام به دوستان

من فقط یه سوال بعد این همه بحث تو سرمه و اون اینه که منظور سینا از بعضی ها که میان کار دیگرون رو به اسم خودشون تو گالری میزارن کیان ؟ من فقط چند تا نمونه می خوام همین!

ممنون

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
عارف جان تمام تلاش مدیران محترم و خود من این هست که محیط گرمی درست کنیم که بتونیم در کنار اون مشکلات رو حل کنیم ، دوستانه نقد کنیم، نمیدونم دلیل این مشکلاتی که بین بچه ها پیش اومده چیه، بهتره بیشتر باهم دوست و صمیمی باشیم تا بتونیم در کنار یادگیری دوستان خوبی پیدا کنیم ، خیلی از همین دوستان از جمله خود شما خیلی وقت ها مشکلی که تو کارم داشتم رو با راهنمایی هاتون حل کردین، مهم هم همینه
امیدورام شاهد محیط گرم تری باشیم
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا