pugnacious

end_of_cg

Member
با سلام خدمت بچز...
این آخرین کار من هست که در وقتهای آزادم اون رو ساختم
از مکس و زی براش و vue توش استفاده کردم
اندازه واقعی تصویر 4500.3300 هست که میتونید اون رو از این لینک بگیرید:
http://rapidshare.com/files/324264599/pugnacious_.JPG.html
امیدوارم خوشتون بیاد
منتظر نظراتتون هستم

پیوست ها

• pugnacious+web.jpg
    pugnacious+web.jpg
    469.8 کیلوبایت · بازدیدها: 188
  • SCREEN-web.jpg
    SCREEN-web.jpg
    124.1 کیلوبایت · بازدیدها: 94
آخرین ویرایش:

DIMO

Active Member
سلام
کار جالبی شده تبریک میگم،اومدم نگاه کردم دلم نیومد بدون پست زدن،از تاپیکت برم...من که لذت بردم...

موفق باشی

Sherlock_Holmes

Active Member
کارت عالی شده امین جان.. خسته نباشی.. از کنتراست و sharpness تصویر خروجی خیلی خوشم اومد..

متریال فلزی خوب از آب در اومده.. همینطور پوست..

در مورد pose ی که کاراکتر داره باید بگم خیلی خوب و موفق هست اما از این Pose انتظار عضلات خشک یا برجسته تر میره.. منظورم اینه که کشیدگی و فشار بیشتری در عضلات کاراکتر انتظار میره.. مثلا دستی که داره سلاح قرون وسطایی رو بیرون میکشه و حتی دستی که غلاف رو نگه داشته به نظر شل میاد.. یا روی رانها یا سینه نیاز به کشیدگی و فشردگی بیشتر هست..این کشیدگی در مورد گردن به نظرم بهتر اجرا شده..
بازوی چپ و راست نا خودآگاه به نظرم قرینه نمیان.. درسته که دست راست زاویه ی خاصی داره و عقبتر هم هست اما لنزت اینقدر واید نیست که توی این فاصله ی کم دست راست کوچک تر بشه.. اینه که متوجه نمیشم جریانش چیه..

محیطی که برای کاراکتر ساختی هم به فضا میخوره..
پیشنهاد هم دارم، اینکه روی زمینی که کاراکتر ایستاده پاها کمی در خاک فرو رفتگی ایجاد کنه تا طبیعی تر بشه.. یه پیشنهاد هم در مورد دوربین دارم.. این حالت و همینطور این بکگراند با یک زاویه دوربین Low angel تر خیلی بیشتر میتوننه برای کاراکترت عظمت ایجاد کنه.. پوست هم اگر براق تر باشه تا عرق کرده به نظر بیاد میتونه جذاب تر کنه کار رو..
البته اینها صرفا پیشنهاده و نبودش نمیتونه از ارزش کار کم کنه..

نور پردازی هم خوب هست و از معدود کارهایی هست توی سایت که نور آسمونش با نور محیط و سایه ها منطبق هست..!

در کل کارت عالی شده..
تبریک میگم..

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ایمان دیگه کامل همه چیز رو گفت.
در کل که کار واقعا زیبایی شده. تبریک میگم.
فضاسازی کار هم بنظرم عالی بوده.
من توی کل کار بیشتر از همه از کلاه خود کاراکتر خوشم اومد.
واقعا حرفه ای و زیبا کار شده.
ولی خوب تنها مشکلی که برای منم جای سوال بود همون تناسب بین 2 دست هست.
و اینکه بنظرت قسمت بالای بازوی اون دستی که داره شمشیر رو درمیاره یکمی زیادی بزرگ نیست؟!

در کل بازم تبریک میگم. کار خیلی قشنگی شده.
به پیشنهاد ایمان جان کار رو میذارم توی تاپ گالری.

موفق باشی. :rose:

سلام .
کار خوبی شده و جذاب .
مظمئنا فضایی که با vue ساختی خیلی به جذابیت کارت کمک کرده . تبریک میگم و فوفق تر باشی .

end_of_cg

Member
با سلام مجدد و تشکر از همه دوستان گل...
dimo و masoud_warcraft عزیز مرسی از نظراتتون
مایه بسی دلگرمیست
sherlock جان با تشکر فراوان از این همه دقت و حوصله در نقد سازنده کارهای تمام بچه ها....
در مورد کم برجسته بودن عضلات باید بگم من میخواستم که فرم عضلات خیلی درشون اغراق دیده نشه.
منظورم این هست که این کاراکتر بیشتر یک انسان قوی هیکل به نظر برسه تا یک بدنساز.
البته شاید اگه یک کم بیشتر برجسته میشد بهتر بود.
در مورد دست هم باید بگم که به نظر من مربوط میشه به زاویه دید چون توی صحنه اصلی که کاراکتر رو نگاه میکنم از همه زاویه درست به نظر میاد ولی با گفته شما و سارا خانوم موافقم/چون ته دل خودم هم از دست عقبی خیلی راضی نبودم
فکر کنم بهتر می بود زاویه دست رو یه کم بیشتر رو به داخل میکردم که مثل دست چپ بیشتر روی بازو دیده میشد تا داخل بازو!!!
سارا خانوم از نظر شما هم متشکرم و همچنین بابت تاپ گالری
همچنین از دوست خوبم moralist_boy
ممنون

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
کلی لذت بردم
با نظر سارا هم موافقم یکمی دستها تناسبش رعایت نشده ولی در کل عالیه
تبریک میگم

خیلی زیبا و قشنگ شده !
اما فقط گردنش فکر میکنم طبیعی نشده , البته این نظر منه شاید به نظر بقیه فرق کنه ...
شایدم درسته من اشتباه میکنم :green:
من هم با تاپ گالری موافقم , امیدوارم موفق باشی:rose:

MadikaCo

Well-Known Member
دوست عزیز خسته نباشی کار واقعا عالی و پرزحمتی شده آفرین تبریک میگم اما منم واقعا با گردن............

در کل قشنگ شده موفق باشی

به امید دیدن کارهای بهر از شما

درود:rose:

gon4431

Member
آفرین

سلام. کار بس زیبا و قشنگ بود .
در ایام بیکاری انجام نده . همیشه از ایم کار ها بکن . خدا رو چه دیدی شاید یه جایه خوبی مشغول شدی . :paint:
نکاتی که از دیدن اون لذت بردم . متریال پوست . فلز و چرم و حالت شخصیت که به خود گرفته .
فقط زیاد با تکسچر زیر پا زیاد حال نکردم . یه جوری بود . نمی دونم دقیقاً یه نظر شخصیه . تو ذوق میزد . یه کم . :cool:
خیلی خوشحالم که چنین دوستانی در این سایت هستند . ادم لذت میبره .
موفق و پیروز باشی . متظر کارهای بعدی

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
بسیـــــــــــــــــــــــــــار زیبا بود
فقط به نظرم کمرش کمی کوچکتر از حد معمول هست ( نسبت به عرض شانه هاش)

mostafa3dw

Member
آناتومی بدن کاراکتر زیاد دلچسب نیست
و اگه فیگور و زاویه دوربین بهتری انتخاب می کردی کارت زیبا تر میشد

Sherlock_Holmes

Active Member
end_of_cg عزیز و سایر دوستانی که میان این تاپیک سری هم به این تاپیک پست شماره #11 من بزنید و نظرتون رو بگید تا سریع اقدام کنیم..

میخوایم بین این کار و یک کار کاراکتر دیگه یک نقد بذاریم..
ممنونم..

آخرین ویرایش:

MEGA WAVE

Active Member
می اهل 3d نیستم ، برای همین شاید اونطوری که دوستان 3d ارزش و نکات مثبت طرح شما رو میبینن نبینم !

اما در مورد آناتومی بدن کارکترتون میخواستم بگم که یه مقدار مشکل داره .

اول از همه بنظر من گردنشون بیش از حد دفرمه شده و بعد دست ها هستند که ایمان و سارا بهش اشاره کردند.

اما در کل کار جالبی شده.

شاد زی

slzr24

New Member
واقعا کار قشنگی شده. قسمت های کفش و کلاه خودش واقعا زیبا از آب در اومده.
هیکلش فقط یه مقدار نافرمه :green:

کار خوبی شده خسته نباشید. فقط گردنش غیر طبیعی شده. سایه های روی پوستش هم بعضی جا ها بیش از حد تیره هستن. 

جدیدترین ارسال ها

بالا