printing booklet ---emergency

nas nast

New Member
من در استفاده ابزار printing booklet مشکل دارم ...اون طور که من متوجه شدم این تنظیمات برای پرینترهاییست که به صورت اتوماتیک صفحات دورو چاپ می کنند..کسی نمیدونه با پرینترهای معمولی چطور میشه از این گزینه استفاده کرد و یا کلا چه راهی برای چاپ دوروی یک کتابچه 200 صفحه ای وجود داره؟
:-?

artdexigner

New Member
من در استفاده ابزار printing booklet مشکل دارم ...اون طور که من متوجه شدم این تنظیمات برای پرینترهاییست که به صورت اتوماتیک صفحات دورو چاپ می کنند..کسی نمیدونه با پرینترهای معمولی چطور میشه از این گزینه استفاده کرد و یا کلا چه راهی برای چاپ دوروی یک کتابچه 200 صفحه ای وجود داره؟
:-?

اين گزينه براي فرم بندي نهايي كار هست كه بعدش از فايل، خروجي براي پرينتر ايمج ستر يا پليت ستر صادر بشه
براي استفاده از اون بايد نحوه فرم بندي و نوع صحافي رو توي تنظيمات مشخص كنيد يعني بايد بدونين كه كارتون روي چه زينكي با چه ابعادي قراره چاپ بشه و اينكه صحافي كار مفتول هست يا ته چسب ....
البته مي تونين از اين گزينه براي ديدن نمونه فرم بندي شده كار استفاده كنيد اما به شرطي كه يه پرينتر سايز بزرگ داشته باشين چون صفحات رو تو اين حالت نميشه كوچيك يا فيت كرد
موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا