قالب Pride 141

goodzila46

Active Member
کار بسیار زیبایی شده، اما می تونست خیلی بهتر باشه

یه سری نواقص داره که زحمت کلی کار رو از کم رنگ می کنه

اما اصلاً نگران نباش، الان می ان نمره 9 از 10 رو بصورت رسمی تقدیم می کنن.

جداً چرا کار رو تمام نمی کنید؟!!!

SinaTR

Well-Known Member
سلام
خسته نباشی
به نظر من مدل ماشين معمولی شده، نه خوب شده نه بد، چون خودم اين ماشينو مدل کردم تمام جزئيات و سختی کار رو می دونم، به نظر من تو کارت بی دقتی و عدم توجه به رفرنس ديده می شه.

سلام
خسته نباشی
به نظر من مدل ماشين معمولی شده، نه خوب شده نه بد، چون خودم اين ماشينو مدل کردم تمام جزئيات و سختی کار رو می دونم، به نظر من تو کارت بی دقتی و عدم توجه به رفرنس ديده می شه.​

اولا مرسی از نظرت
دوما با احترام اصلا اداعای بی خودتو قبول ندارم ! با دلیل و مدرک بهت ثابت میکنم! اصلا یه چیزی چه طوره بیای شرکت ما با مدلت ادعاتو ثابت کنی ؟! حاضری بیای؟؟؟؟
من هیچ ادعایی ندارم ولی قیاس این پراید و با پراید خودتو میزارم به عهده دوستان !
سوما اصلا این لحنت خوب نیست برای خودت میگم ! و واقعا بچه گانه بود ! بشین خوب به حرفم فکر کن !
بازم میگم هیچ موقع ادعا نکن ! بعدشم فقط تو میدونی مدلینگ چیه ؟ فقط تو میدونی سختی کار چیه ؟!!!
یه طوری حرف میزنی انگار ما همین دیروز شروع به کار کردیم ...
و یه انتقاد شدید که امیدوارم مسیولین بخونن ! که از همین دست اتفاقات می افته که من هرجا از مجید آنلاین حرف زدم ازش بد گفتن دیگه !!!
واقعا نمیدونم این فروم چرا به این شکل دراوومده و امیدوارم دوباره اون جمع دوستانه و آنلاین بودن واقعیش برگرده !

آخرین ویرایش:

dr.hashemi

کاربر فعال
سلام امید جان کار خوبی شده
از اینکه چنین برخوردهای مستقیمی میشه ناراحت نشو چون معمولا اینجا نقاط قوت کمتر دیده میشن
البته سینا تو کار مدل ماشین خیلی خوبه
ولی چیزی که من میبینم یه کاریه که در آینده واقعا جای پیشرفتتو نشون میده
ادامه بده دادا

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
در مورد قضیه ای که سینا جان گفتن جای بحث داره ، چون نقد که میشه باید توضیح مختصری هم داشته باشه تا خدای نکرده سوء تفاهم پیش نیاد
من شخصا ( سواد کم در ضمینه ی ماشین ) تفاوتی از دید بیننده نمیبینم در اون حد که قدرت کار رو نشون بده ( بین دو کار ) ، اگر میشه سینا جان دلیل هاتون رو بیارید .

بعد از دلایل سینا جان سراغ رندر میریم که خیلی خوب زده شده .
:rose:

آخرین ویرایش:
من مشتاقم پرایدشونو ببینم 141!
فقط میدونم که انتقاد آداب و اصول داره و هیچ موقع همراه با ادعا و برتری دونستن همراه نیست !

آخرین ویرایش:

SinaTR

Well-Known Member

دوما با احترام اصلا اداعای بی خودتو قبول ندارم !
...
سوما اصلا این لحنت خوب نیست برای خودت میگم ! و واقعا بچه گانه بود ! بشین خوب به حرفم فکر کن !
بازم میگم هیچ موقع ادعا نکن ! بعدشم فقط تو میدونی مدلینگ چیه ؟ فقط تو میدونی سختی کار چیه ؟!!!
یه طوری حرف میزنی انگار ما همین دیروز شروع به کار کردیم ...
و یه انتقاد شدید که امیدوارم مسیولین بخونن ! که از همین دست اتفاقات می افته که من هرجا از مجید آنلاین حرف زدم ازش بد گفتن دیگه !!!
واقعا نمیدونم این فروم چرا به این شکل دراوومده و امیدوارم دوباره اون جمع دوستانه و آنلاین بودن واقعیش برگرده !

اولا اينکه خيلی با احترام واست نوشتم، لحن من مشکلی توش نبود ولی وقتی از لحن کسی صحبت می کنی لحن خودت هم بايد درست باشه، اول خودتو درست کن بعد بقيه رو درست کن.

....با دلیل و مدرک بهت ثابت میکنم! اصلا یه چیزی چه طوره بیای شرکت ما با مدلت ادعاتو ثابت کنی ؟! حاضری بیای؟؟؟؟
من هیچ ادعایی ندارم ولی قیاس این پراید و با پراید خودتو میزارم به عهده دوستان !
....

دوما با دليل و مدرک دوست داری ثابت کن، با شرکتت هم مشکلی ندارم منو از چی می ترسونی؟
سوما اينکه ادعا می کنی مدلت مشکل نداره بعد می گی من ادعايی ندارم؟
چهارما اگه ايرادای کارتو ننوشتم به خاطر اين بود که بقيه دوستان کامنت منو خوندن با ديد منفی به کارت نگاه نکنن يا اينکه فکر نکنی می خوام کارتو تخريب کنم، الآن هم انتقاد ناپذيری خودتو نشون دادی هيچی نگفتم اينطوری دور برداشتی جبهه گرفتی چه برسه بخوام کوچکترين ايرادی از کارت بگيرم
پنجما اين کار من می تونی با کار خودت قياس کنی...

پیوست ها

• w3.png
    w3.png
    190.3 کیلوبایت · بازدیدها: 44
  • w2.png
    w2.png
    145.6 کیلوبایت · بازدیدها: 42
  • t25.png
    t25.png
    162.2 کیلوبایت · بازدیدها: 38
  • t24.png
    t24.png
    180.5 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • t23.png
    t23.png
    178.5 کیلوبایت · بازدیدها: 38
لا اينکه خيلی با احترام واست نوشتم، لحن من مشکلی توش نبود ولی وقتی از لحن کسی صحبت می کنی لحن خودت هم بايد درست باشه، اول خودتو درست کن بعد بقيه رو درست کن

جبهه گیری من به خاطر انتقاد نا درسته همین !

سوما اينکه ادعا می کنی مدلت مشکل نداره بعد می گی من ادعايی ندارم؟

کجا گفتم مدلم اشکال نداره ؟؟؟ منکه از اولشم ادعا نکردم
اما اگر هم کردم به خاطر جواب به تو بود

با شرکتت هم مشکلی ندارم منو از چی می ترسونی

من شما رو هنوز نترسوندم ! در ضمن منظور این بود که بیای همو ببینیم و از نزدیک صحبت کنیم چون منم پرایدتو ندیده بودم

چهارما اگه ايرادای کارتو ننوشتم به خاطر اين بود که بقيه دوستان کامنت منو خوندن با ديد منفی به کارت نگاه نکنن

شما خودتم میدونی که چه جوری انتقاد میکنی که این حرفو میزنی دیگه ...

بعدشم وایرت و ایزولس ...

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام امیدجان سینا بنده خدا تند نرفت. زیاد با دید بد نگاه نکن. سینا توی بحث ماشین کارش عالیه و من به کاراش مدلینگ نمره 10 از 10 میدم.
کار شما هم خیلی عالی شده.جدی میگم یه خرده بعضی جاها مثل پائین گل گیر درب عقب و یه جاهایی خیلی کم خوب نشده. به کارتون مدلینگ 9.5 از 10 میدم
اما رندرها متریال سازی ها خوب نشده.
بحث رو خاتمه بدین.
سینا جان شما هم یه زحمت بکش توی نقدهات به نکاتی اشاره بکن .مخصوصا نکات تخصصی.چون توی این کار قوی هستی و مطمئنا برای صاحب اثر تاثیر گزار خواهد بود.ممنون از همه

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
اضافه بر حرف های عارف جان ، خوب هیچ کاری حتی بهترین کار های جهان عاری از عیب نیستن !
مثلا کار سینا عریز خیلی تو توپولوژی بهینه تر کار شده ، از دستگیره های در کاملا میشه فهمید که واقعا با zظرافت کار شدند و در کار امید عزیز دیتیل ها خیلی بهتر کار شدند .
هر کاری یک نقصی داره یک قوتی که شاید این دو کار همدیگه رو تکمیل کنند و یک کار بی عیب به وجود بیاد .
:rose:

آخرین ویرایش:
هم با عارف موافقم هم با لینکین جان ! ولی هنوز هم رو حرفم هستم که نباید ادعا و برتری دونستن تو انتقادها باشه ! حالا من که هیچ ولی دونفر تازه کار با این کوبیدن ها مواجه بشن فکر کنم 3d رو میزارن کنار !
و
به نظرم وقتی وایر رو تو پارمتر های مش رو ایزولس نمیشه خوب نظر داد ... مخصوصا اینکه پرینت اسکرین باشه

سلام امید جان خوبی ؟

کارت خوب شده فقط کاش بیشتر وقت می ذاشتی رندر های قشنگتر می گرفتی

خسته نباشی

سلام قربونت
نیستی ؟؟؟
آره گفتم زیاد وقت نذاشتم ... یه سری محدودیت ها همیشه هست دیگه مثل محدودیت زمانی ...

جدیدترین ارسال ها

بالا