ppp پروژه ppp

سلام به تمامي رفقا دنياي انيميشن سه بعدي .
خسته نباشيد.
اميدوارم كه خوب و خوش و سلامت باشيد.
بعد از مدتها تلاش كه يه پروژه خوب به نظرم اومد(كه شايد صرفه اقتصادي هم داشته باشه 90%) و يه چند وقتي روش فكر كردم ببينم عملي مي شه خوب معلوم شد كه انفرادي غير ممكنه.
story board داستان و موضوع و حتي بعضي از شخصيت ها شو هم طراحي كردم يا از يه جا گرفتم.
طرح در مورد فرهنگ استفاده ار موبايل هست كه اگه شما مايل باشيد به پايانش ميرسونيم و اگه شد توسط يكي از رفيقام كه دستش تو كاره به قسمت فرهنگي و هنري ارشاد مي فروشيم.(همه اينا در صورتي امكانپذير هست كه همكاري كنيم).
خوب من خودم مدلينگ كارو به عهده گرفتم و دارم رو طرحاش كار مي كنم.
راستشو بگم هنوز هم كسي رو پيدا نكردم و اولين باره كه دارم مطرح مي كنم.
اين پروژه به صورت اينترنتي هست و اگر منافعي داشته تقسيم مي شه. (اگر خواستيد مي تونيم حضوري يا تلفني با هم تماس داشته باشيم).
افرادي كه نياز داريم لازم نيست خيلي هم حرفه باشن.(البته حرفه هاي ها به حرف ما گوش نمي دن و همه سر كار خودشونن ولي از نظر من همتون حرفه اي هستيد.)
وظيفه هر كس هم معين شده.
افراد مورد نياز:
1-مدل ساز براي همكاري با من
character riging-2 يا همون اسكلت بندي خودمون
3-داينايمك man (بيشتر بحث دايناميك روي مو و لباس است و جلوه ديگه اي در كار نيست)
4-يه نفر رو هم مي خواهيم كه تو بافت دهي و نور پردازي خوب كار كنه.
5- كاراكتر انيميشن ( در حد كار با walker man‌ و motion path ‌ و چيزاي جزئي ديگه.
6-و كسي كه تو رندر حرفهاي باشه.
البته مورد 4و 5 مي تونه يه نفر باشه ولي بقيه رو نمي دونم مي تونين جفت جفت انجام بدين يا نه ولي كار گروهيه بهتره كه كارا بين چند نفر تقسيم بشه.
اگه تعداد به حد نصاب رسيد من ميامو طرح ها و ...... واستون مي زارم.
مي خوام يه جوري باشه كه خاصيت آموزشي هم داشته باشه.
زياد به منافعش فكر نكنيد(مثل من) اصل قضيه كار گروهيه و تا بفهميم چقدر جنبه و فرهنگ كار گروهي رو داريم در صورت موفقيت پروژه كارو ادامه مي ديم.
ممنون از همتون
يه نظر هم بدين
خدا نگهدار

آخرین ویرایش:
امروز رفت، فردا شد، فردا رفت و پس فردا شد كسي جواب مارو نداد.
چرا خدا مي دونه شايد تاپيك مارو نديدن يا ناديده گرفتن.
شوخي در كار نيستا يه چيز بگين . فاز منفي هم بدين قبوله.
باي باي

animations

Active Member
شاید همه مایاکارهای سایت سر کار خودشون هستند. تعارف نکنیم، شاید هم اونقدر اعتماد ندارند که اینترنتی کار کنند.

یادش به خیر... پارسال توی شرکتی کار می کردم که رئیسش آدمهای مبتدی رو می آورد شرکت. اول آموزشهایی که از اینترنت گرفته بود رو می داد بهشون تا یه چیزهایی یاد بگیرند.
بعد همش ازشون کار می کشید، ولی بهشون می گفت چون شما هنوز مبتدی هستین، تا سرعتتون بیشتر نشه، حقوق نمی گیرین. بعد هم نمونه کارهای این کارمندان رو می برد، سعی می کرد به نهادها بفروشه. خب موفق هم نمی شد. بعد می اومد می گفت: چون شما خیلی کند کار می کنین، پروژه ها می پره!!
این آقا حاضر نبود کارگردان استخدام کنه. خودش هم درکی از کارگردانی یا حتی زیبایی شناسی نداشت. در عین حال همیشه ادعا می کرد کارهاش بهترینه. خبر دارم که شرکتش هم بعد از یک سال و نیم هنوز یه پروژه درست و حسابی نتونسته بگیره.

ببخشید دوست عزیز، نخواستم فاز منفی بفرستم. امیدوارم ناامید نشی و پروژه ت رو حتما انجام بدی.
موفق باشی.

Sherlock_Holmes

Active Member
دوست عزيز animations تا حدودي راست ميگن...
ساخت يه پروژه حتي در حالتي كه همه كنار هم هستند هم يه مدير و برنامه ريز قوي ميخواد... اينترنتي كار بمراتب دشوارتريه...
يه همچين پروژه هايي بارها تو همين سايت پيشنهاد داده شده ولي تجربه نشون داده هرچي هدفش بزرگتر بوده كمتر بهش عمل شده....
كار گروهي پشتوانه ميخواد... و مديريت...
موفق باشيد...
30upn9j.gif

سلام
خوب آخر جواب مارو داديد .
خيلي ممنون. راستي كار اونقدر ها هم كه مي گيد دشوار نيست.
بعضي از كاراكتر ها ار اينتر نت دانلود شدن كه حدود 2 ، 3 تا بيشتر نيست skelet شون هم آماده هست.
اينقدر سخت نگيريد .
راستي از نظر اعتماد هم خيالتون جم باشه . چرا آخه من هم دارم مدل هاي آمادمو به اشتراك ميزارم و اينكه آخر پروژه همديگرو مي بينيم( رو در رو) . راستي شماره تماس و آدرس هم گرفته ميشه.
كار اصلا سنگين نيست نه مدلينگش نه تكسچرينگش و نه انيميتش و ... ولي مفهومي هست و كاربرد و فروش هم داره.
يا علي بگينو كارو شروع كنيم.
راستي همه چيش آماده هست.
باي باي

بازم سلام
دارم كم كم وسوسه مي شم كه اين پيشنهادو تو تايپيك مكسيا هم مطرح كنم.
بچه بياين يه پروژه اينترنتي بزنيم.
مگه يه پروژه چند دقيقه اي چفدر سخته.
باي باي

يعني چي اعتماد ندارين يا هنوز بلد نيستين كار گروهي انجام بدين.
ببخشيد
خدا نگهدار

iranimation

Member
دوست عزیز اگه کار اینقدر سادس خودت به تنهایی همشو بساز
اگرم حرفه ایه پس
1 - حرفه ای فکر کن
2 - حرفه ای تبلیغ کن
3 - حرفه ای عمل کن

سلام، خسته نباشید دوستان

سلام
قربان همه شمایی که حد اقل اومدید و یه سر زدید و فدای اونایی که پیغام دادنو آمادگی خودشونو اعلام کردن.
تا حالا 5 نفر جمع شدیم.
فکر کنیم با اون کار هایی که از بچه ها دیدو همیناش هم کافی باشه.
دیشب یه نمای بیس از منظره رو طراحی کردم.
البته همون طور که گفتم بیسه و کامل نیست و شاید هم به طور کامل تغییر کنه.
اگه بچه ها حاظر باشن از همین امروز که خوبه از همین دقیقه شروع می کنیم.
فعلا بای بای

پیوست ها

• Basic.JPG
    Basic.JPG
    129.3 کیلوبایت · بازدیدها: 9

maya22

New Member
سلام دوست عزیز
من با این کار موافق هستم .
قبل این حالتی کار کردم

Sherlock_Holmes

Active Member
بچه ها برای کارای گروهی و هماهنگی های بیشتر از گروههای اجتماعی سایت هم میتونید استفاده کنید...

مرسی بچه ها

سلام خسته نابشید
ببخشید دیر دیر سر می زنم چند وقتیه یه اتفاقی افتاده خونه نبودم اینترنت هم در دست رس نبود.
این مجید آنلاین هم پدر آدمو در میاره دو ساعت طول می کشه بالا بیاد. البته با این سرعت اینترنت که ما داریم.
راستی من قائم شهر زندگی می کنم (یکی از شهرهای مازندران(
راستی اگه می خواین داستان رو براتون بنویسم وعکسایی از استوری بورد هم براتون بزارم بگین.
البته هنوز کامل نیست.
ولی سعی می کنم به همین زودیا کاملش کنم در اختیار شما بزرام.
فعلا بچه ها
بای بای

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا