افزونه player.bin های مولتی مدیا بیادر

m javad

کاربر متخصص
با سلام
امروز چند نسخه از player.bin های بیلدر رو براتون اینجا گذاشتم شاید به درد دوستان بخوره!
هیچ پک و ... روی این فایلها صورت نگرفته و مورد امنیتی ندارند
هیچ قابلیتی از بین نرفته و تمام امکانات همون هست
هیچ تغییری توی لایسنس و اطلاعات ثبت شده توسط شرکت صورت نگرفته!

فایل player.bin برای اجرای برنامتون به صورت admin هست - مخصوص استفاده در ویندوز 7 و ویستا که برای بعضی کارها نیاز به run as admin داره - (قبلا یه نمونه آقای لوسیفر گذاشته بود، ولی حجمش خیلی بود (1.23 مگ) تو این نمونه بدون افزایش حجم این مورد رو گذاشتم برای دوستان)

فایل player1.bin همون فایل اصلی برنامه هست که یه کوچولو حجمش کم شده

فایل player2.bin همون فایل اصلی برنامه هست با این تفاوت که منوی مربوط به ادیت باکس (copy , paste ,...) به معادلهای فارسیشون تغییر کردن - برای دوستانی که تمایل دارن برنامه فارسی تولید کنن !

فایل playerNoFmod.bin هم تنها یه کوچولو کاهش حجم توش داده شده

فایل Normal Player.bin همون فایل اصلی خود بیلدر هست (بدون هیچ تغییری- تنها برای نگهداری نسخه اصلی ضمیمه شده)

دوستانی که قبل از تاریخ ویرایش پست فایل رو دانلود کردن ، بی زحمت دوباره این کار رو بکنن
دوتا از فایلها یکی بود ! !

پیوست ها

• Player.zip
    2.3 مگایابت · بازدیدها: 990
آخرین ویرایش:

zozze

Active Member
سلام

ممنون از این برنامه
فقط یه سوال دارم اینکه بگید باید کجا این رو کپی کنیم ؟
توی روت بیلدر ؟

چون الان دانشگاهم و بیلدر نصب نیست دسترسی نداشتم چک کنم گفتم بپرسم

مرسی

m javad

کاربر متخصص
این فایل هارو باید توی آدرس زیر انتقال بدید:
C:\Program Files\Multimedia Builder498\Player
دقت کنید که نیاز به انتقال تمام اونها نیست
برای هر مورد که نیازش دارید تنها همون فایل رو تغییر نام بدید و جایگزین فایل اصلی کنید

majidmms

New Member
حزف تب ورژن از Properties فایل اجرایی در مالتی مدیا بیلدر
4.gif

سلام دوستان برنامه نويس!
با اين فايلي كه براي دانلود گذاشتم مي توانيد عبارتCreated with Multimedia Builder, version 4.9.8.13
را از تب وژن فايل هاي اجرايي مالتي مديا بيلدر حذف كنيد!
فايل را در مسير زير كپي و جايگزين فايل اولي كنيد:
C:\Program Files\Multimedia Builder 4.9.8\Player
(اين فايل جايگزين فايلplayer.bin مي شود)

[ویرایش]: لینک حذف شد، لطفاْ قوانین رو مطالعه کنید.
http://lastdownload.new20.in/PlayerHACKED_FOR_MMB%28lastdownload.rzb.ir%29.rar.html

takwar

New Member
حزف تب ورژن از properties فایل اجرایی در مالتی مدیا بیلدر
4.gif

سلام دوستان برنامه نويس!
با اين فايلي كه براي دانلود گذاشتم مي توانيد عبارتcreated with multimedia builder, version 4.9.8.13
را از تب وژن فايل هاي اجرايي مالتي مديا بيلدر حذف كنيد!
فايل را در مسير زير كپي و جايگزين فايل اولي كنيد:
C:\program files\multimedia builder 4.9.8\player
(اين فايل جايگزين فايلplayer.bin مي شود)

با سلام
لینک دانلود خرابه لطفا لینکو تصحیح کنید
موفق باشید

takwar

New Member
با تشکر از majidmms ولی خودم پیداش کردم
:oops::oops:
حتما بقیه دوستان تو پروزهاشون کپی رایت MMB رو میزارن و به همه می گن با MMB ساختن و اصلا ارزش کارشون کم نمی شه :mad::mad:

mqt

Member
اينم يك Player.bin ديگه كه توش كرسور قديمي finger به مدرن و جديدش تبديل مي‌شه و البته منوي كليك راستِ اديت باكس هم فارسي ميشه و توسّط upx هم فشرده شده و حجم كمتري داره

پیوست ها

• Player.bin.zip
    524.8 کیلوبایت · بازدیدها: 324

Shahim

Active Member
با تشکر از کار عالیتون

اگر می شه راست چین کردن متن قابل ویرایش رو هم اضافه کنید به اون فایل فارسی

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

آیا کسی می تونه یک پلیری رو آماده کنه که سرعت بیشتری برای محاسبه داشته باشه؟

فکر کنم مالتی مدیا بیلدر نتونه بیشتر از 1 هسته از کامپیوتر استفاده کنه و همین موجب پایین آمدن سرعت برنامه می شه
یک برنامه نوشتم که یک فایل تکست رو چک می کنه که برای این چک کردن خیلی زمان می بره
البته با چند ترفند سرعت رو بالا بردم ولی باز سرعت چندان مطلوب نیست

اگر امکانش براتون فراهم هست کاری کنید که نرم افزار از تمام قدرت CPU استفاده کنه نه اینکه در دو هسته ای ها بالای 60 درصد نیاد. حتی با یک سیستم i7 امتحان کردم که 15 الی 17 درصد استفاده می کرد.

منتظر جواباتون هستم

آخرین ویرایش:

m javad

کاربر متخصص
اگر امکانش براتون فراهم هست کاری کنید که نرم افزار از تمام قدرت cpu استفاده کنه نه اینکه در دو هسته ای ها بالای 60 درصد نیاد. حتی با یک سیستم i7 امتحان کردم که 15 الی 17 درصد استفاده می کرد.
خب این دقیقا یعنی داره کارشو درست انجام میده
اگه کل cpu رو بزاره برای برنامه شما که میشه تک هسته ای !!!!!
برنامه تعیین نمیکنه که چقدر cpu بهش بدن
البته الگوریتمهایی برای تخصیص cpu و رم و ... هست، ولی با بیلدر که بیخیالش بشید
برای جستجوی سریع توی یه فایل متنی از پلاگین استفاده کنید
کارتون رو حل میکنه

Shahim

Active Member
خب این دقیقا یعنی داره کارشو درست انجام میده
اگه کل cpu رو بزاره برای برنامه شما که میشه تک هسته ای !!!!!
برنامه تعیین نمیکنه که چقدر cpu بهش بدن
البته الگوریتمهایی برای تخصیص cpu و رم و ... هست، ولی با بیلدر که بیخیالش بشید
برای جستجوی سریع توی یه فایل متنی از پلاگین استفاده کنید
کارتون رو حل میکنه

اگر نتونه از ظرفیت cpu کار بکشه خب دیگه بالا بودن cpu چه به درد می خوره؟
همه بازی ها و برنامه های دیگه رو اگر توجه کنید از تمام ظرفیت cpu کار می کشه و تا می تونه اونو بالا می بره

البته بعضی برنامه های قدیمی مثل همین بیلدر نمی تونه از هسته‌ی دیگه ای استفاده کنه که مشکل از دیمی بودن و مچ نشدنشونه

ایا می شه که با یه پلاگینی چیزی بشه که درستش کرد؟

Amit13

Well-Known Member
سلام :rose:
سرچ كردم ولي چيزي پيدا نكردم.

فرق NoFMMOD و E-card با Full چيه؟؟؟

silvercover

کاربر متخصص
فرق NoFMMOD و E-card با Full چيه؟؟؟

FMOD موتور صوتی بیلدر هست. توی پروژه هایی که نیازی به صوت نیست میشه به پلیر بیلدر دستور داد که از ضمیمه کردن این موتور صوتی پرهیز
کنه تا به این ترتیب حجم خروجی کمتر بشه و یک بار اضافی همراهش نباشه.

در مورد E-Card هم توی راهنمای بیلدر به سادگی توضیح داده. بخش Check Project and Distribute Files رو مطالعه کنید.

omid.berooz

Member
سلام دوستان عزیز میخواستم بدونم این فایل Player.binرو که کپی میکنی چیکار میکنه؟
اصلا برا چی هست
:shock:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام دوستان عزیز میخواستم بدونم این فایل Player.binرو که کپی میکنی چیکار میکنه؟
اصلا برا چی هست
همونطور که جواد عزیز در پست اول گفتن:
فایل player.bin برای اجرای برنامتون به صورت admin هست - مخصوص استفاده در ویندوز 7 و ویستا که برای بعضی کارها نیاز به run as admin داره - (قبلا یه نمونه آقای لوسیفر گذاشته بود، ولی حجمش خیلی بود (1.23 مگ) تو این نمونه بدون افزایش حجم این مورد رو گذاشتم برای دوستان)

ممکنه در برخی موارد برنامه ی شما نیاز داشته باشه که با دسترسی Administrator اجرا بشه، چون MMB برای این مورد کاری نکرده (درواقع بیشتر توسعه داده نشده)، دوستان فایل Player رو ویرایش کردن تا از سیستم عامل تقاضا کنه که اجازه ی اجرا با دسترسی Administrator بهش داده بشه.
در حالت عادی نیازی به استفاده از این Player ندارید، مگر اینکه برای انجام کاری نیاز به این دسترسی داشته باشید.

batcompany

New Member
با سلام خدمت دوستان :راستش من می خوام اتورانم جوری باشه که هربار که کاربر اجراش می کنه از طریق run as administartor اجرا بشه توی سایت جستجو کردم تا به این صفحه رسیدم ، راستش من پلیر جناب m_javad رو جایگزین پلیر اصلی کردم اما وقتی اتوران رو کامپایل می کنم و اونو اجرا می کنم هیچ اتفاقی نمی افته به نظرتون مشکل کار من از کجاست راستی می خوام بدونم اگه تیک stand alone رو برداریم تا فایل mbd در کنار اتوران ساخته بشه باز هم از طریق administarator قابل اجرا هست یا خیر با تشکر

m javad

کاربر متخصص
با سلام خدمت دوستان :راستش من می خوام اتورانم جوری باشه که هربار که کاربر اجراش می کنه از طریق run as administartor اجرا بشه توی سایت جستجو کردم تا به این صفحه رسیدم ، راستش من پلیر جناب m_javad رو جایگزین پلیر اصلی کردم اما وقتی اتوران رو کامپایل می کنم و اونو اجرا می کنم هیچ اتفاقی نمی افته به نظرتون مشکل کار من از کجاست راستی می خوام بدونم اگه تیک stand alone رو برداریم تا فایل mbd در کنار اتوران ساخته بشه باز هم از طریق administarator قابل اجرا هست یا خیر با تشکر
دقیقا قرار هست چه اتفاقی بیافته؟!!!
تنها برنامه با دسترسی ادمین اجرا میشه، همین
شما از کجا چک میکنید که آیا ادمین لجرا شده یا نه؟ و ویندوزتون چی هست؟
اگر 7 هست لطفا شماره نسخه دقیقش رو بگید

جدیدترین ارسال ها

بالا