phpnuke

m_a_sepid

Member
سلام weblogger عزيز
چه طوري داداش :wink:
آقا راستي اسم كوچيكت چيه ما با اون اسم صدات كنيم. مي خوام با اجارت يه لينك بزارم توي سايت همه نوشتت رو ببينن.
قربونت

محمد امين

weblogger

Member
سلام مرسي باباب جان اين كه چيزي نيستشدر برابر مطالبت

لطف مي كني همون weblogger بگزار :lol:

ببين ميشه يك نگاهي بكني ببيني كه همه چيزش درسته يا نه ممنون مي شوم

راستي حالت چطوره

m_a_sepid

Member
آقا منظورم از صدا كردن يعني خودم چي صدات كنم :D .
آقا نوشتت رو خوندم بسار عالي هست. براي اينكه ديگه اون پنجره هم ار بين بره فردا كامل مي نويسم الان ديگه بايد برم اگر نرم سرم ميره بالاي دار!

weblogger

Member
آقا محمد من مزدك هستم اسم كوچيكم هستش ببين من واقعا كف كردم تو خيلي مسلط مي نويسي اي كاش خسته نشي و ادامه بدي به كارت جدي مي گم من واقعا دارم چيز ياد مي گيرم از وبسايتت خسته نباشي

راستي اگر كه اون صفحه هايي كه توش مقاله آموزشي ميزني رو يه آپشن براش بگزاري كه بشه ههمونجا بدون تبليغات و بنر ازش پرينت گرفت خوبه ها نه؟(پيشنهاد) بودش

m_a_sepid

Member
سلام مزدك جان...
آقا ممنون لطف داري. ولي اين قسمت اول php كه نوشتم واقعا به دلم نشست. وقتي نوشتم و تموم شد يه مرورش كردم زياد خوشم نيومد. چون اين چند روز خيلي درگير كار hosting بوديم، سايت منم هي قش مي كرد. ولي بعدي هارو سعي مي كنم بيشتر مايه بزارم. در مورد نسخه قابل چاپ، اگر توي موژول Sections مي نوشتم مي شد اين كاررو كرد ولي مشكلم اين هست كه بايد شاخه مربوط به هر مقاله رو بصورت گرافيكي درست كنيم. يعني اسمش اونجوري باشه، منم راستش رو بخواهي هيچي گرافك نه بلدم و نه ابزارش رو دارم كه فارسي توي برنامه هاي گرافيكي بنويسم.
خودم توي اين فكر بودم كه يه كد php بنويسم و با استفاده از extension هاي pdf هركي مي خواد بصورت online متن براش pdf بشه، البته package هاي php در محيط هاي nix* با اين extension نميان. ولي در windows بصورت پيشفرض يه فايل dll براي انجام اين كار هست كه فقط بايد توي php.ini فعالش كرد. ولي چون سرور هاي تحت محيط Linux و Unix اين extension رو پشتيباني نمي كنن و براي گذاشتنش بايد php رو compile كرد با اين extension يكم براشون زحمت داره. ولي هر به حال، من براي سرور جديدم يه ميل زدم و اين موضوع رو بهشون گفتم. اگر درست شد حتما اين كارو انجام مي دم.
براي حل مشكل اون پنجره كه باز مي مونه اونور توي persiantools نوشتم.

موفق و پيروز باشي
يا علي مدد...

weblogger

Member
بابا مگه كم مردم من كلي فارسي ساز در محيط گرافيكي دارم حدودا 10 تا البته 2 تا ديگه هم مي خواهم بگيرم تو هر كدوم به دردت خورد بگو من برات با توضيح كامل مي فرستم ديگه حتما اين كار رو بكن

جدیدترین ارسال ها

بالا