phpnuke , joomla , wordpress???

nimah2o

New Member
سلام .
1. من چند وقته دارم قاتی می کنم . نزدیک دوسال هست که دارم با phpnuke کار میکنم ولی الان دیگه ازش متنفر شدم و می خواستم یه سایتی رو که یک سال زدم رو به joomla تغییر بدم به نظر شما یا ارزشش رو داره که همه ی چیز هایی که تو سایت قبلی بود پاک بشه (البته خیلی هم زیاد نیست ولی حدود 100تا عضو داره و نزدیک 40 تا پست)
www.tishtar.ir.
2. یه سایت دیگه هم دارم که از سال 85 با phpnuke زده شده و الانم تو رنک گوگل رتبه 3 رو داره چند ماه پیش پاکش کردم و بین joomla و wordpress گیر کردم ، این سایت محتوای مذهبی ، آرشیوی داره با rss سایت های خبری دیگه
www.monjee.ir
ممنون که بهم کمک می کنید

EhsanSetarehdan

New Member
سلام!
من چند وقته از دیتالایف استفاده می کنم !
تا حالا هم به مشکل خاصی برخورد نکردم!!!
از همه ی cms های موجود هم به نظر من بهتره و قالب های خوبی برای سایت های مذهبی داره!!!!
این پیشنهاد منه!!!!

aliReza

Well-Known Member
نیوک سیستم بدی نیست، هسته خیلی قدیمی داره و یکی هم حجم خیلی بالا
جوملا هم سیستم خوبیه، ولی به نظر من برای یک سری از پرتال های خاص و رسمی!

از بین این موارد من وردپرس رو پیشنهاد میکنم، سیستم آزاد و رایگان و پرطرفداری که میتونید همه استفاده ای از اون بکنید.... وبلاگ، یک دانلود سنتر و یا هرچی که فکرش رو بکنید...
افزونه های مختلف و قالب های متعدد اونچه که میخواید رو براتون فراهم میکنه

از نظر فنی هم پکیج هاش درصورت هرگونه مشکل امنیتی یا ساختاری سریعا به روز رسانی میشن و مشکل رفع میشه

من وردپرس رو پیشنهاد میکنم :rose:

VAHID216

مدیر بازنشسته
جوملا بیشتر حالت پرتال داره ، در هر صورت هر دو انتخاب خوبی هستن ، در کل هر دو انتخاب خوبی هستن . بستگی به خود شما داره همه چی .

جدیدترین ارسال ها

بالا