phpBB 2.0.11 فارسی آماده شد.

nik_sali

Member
سلام

سلام

جناب Delphiran خسته نباشيد

اين فارسي ساز اينبار فكر كنم مشكل داره (شايدم من اشتباه ميكنم )

وقتي فايلهاي lang فارسي utf-8 رو بجاي فايلهاي lang پيش فرض برنامه (بطور پيش فرض شما فايلهاي عربي رو تو برنامه گذاشتين ) ميزارم برنامه اين شكلي ميشه

دو تا عكس رو ببيند

البته فايل هاي utf-8 رو از سايت شما گرفتم رو نسخه هاي قبلي اين مشكل رو نداشت

error1.JPG

error2.JPG

در مورد عكس 2 اميدوارم كه متوجه مشكل شده باشين (آخر صفحه براي تاييد ويرايش هيچ چيزي وجود نداره)

ممنون

Delphiran

Member
این مشکل برمیگرده به عدم سازگاری دو کدپیج Windows-1256 و UTF-8 . بدین صورت که احتمالا داده های درون سایت شما قبلا بر اساس UTF-8 Encoding بوده و اکنون با نصب نسخه Windows-1256 فایلهای زبان این عدم تطبیق بوجود آمده است.

راه حل:

1- مشخص کنید که داده های سایت تان بر اساس چه Encoding ای ذخیره شده اند، سپس از فایلهای زبان همان دارای همان Encoding استفاده کنید.

2- Encoding داده های درون دیتابیس تان را تغییر دهید (این یکی توضیحاتش مفصله).

nik_sali

Member
این مشکل برمیگرده به عدم سازگاری دو کدپیج Windows-1256 و UTF-8 . بدین صورت که احتمالا داده های درون سایت شما قبلا بر اساس UTF-8 Encoding بوده و اکنون با نصب نسخه Windows-1256 فایلهای زبان این عدم تطبیق بوجود آمده است.

راه حل:

1- مشخص کنید که داده های سایت تان بر اساس چه Encoding ای ذخیره شده اند، سپس از فایلهای زبان همان دارای همان Encoding استفاده کنید.

2- Encoding داده های درون دیتابیس تان را تغییر دهید (این یکی توضیحاتش مفصله).
سلام

من تازه انجمن رو رو کامپیوترم راه اندازی کردم و هیچگونه داده ای هم وارد نکردم فقط نصب کردم تا آزمایشش کنم

nik_sali

Member
آقا چي شد ؟؟ كسي آزمايش نكرد؟؟ وقتي فايلهاي utf-8 رو ميزارم انجمن به مشكل بر ميخوره و اين مشكلات فقط تو همين ورژن 2.0.11 هستش و من هيچ داده اي هم وارد ديتابيس نكردم فقط اينو نصب كردم و الان اين مشكل رو دارم

آقاي Delphiran عزيز شما خودتان اين قسمتش رو آزمايش كردين؟؟

ممنون از همه

Delphiran

Member
سلام.

راستش خودم تست نکردم.

Username/Password مربوط به cPanel و FTP تان را برایم ایمیل کنید تا چک کنم.

nik_sali

Member
Delphiran گفت:
سلام.

راستش خودم تست نکردم.

Username/Password مربوط به cPanel و FTP تان را برایم ایمیل کنید تا چک کنم.

سلام

من رو كامپيوتر خودم نصب كردم كه تغغيراتش رو ببينم و بعد ازش استفاده كنم و رو هاستم نصب كنم و هنوز هم آپلودش نكردم و چون داده هاي من بر اساس uft-8 هستش و بايد رو اين انجمن رو تنظيم كنم واسه همين رو كامپيوترم اول نصب كردم واين مشكل رو ديدم

اگه ميشه شما اينو آزمايشش كنيد چون خيلياي ديگه هم شايد به مشكل من بر بخورند

ممنون و منتظر لطف شما

nik_sali

Member
بابا يكي اينو آزمايش كنه

آقا مهدي من منتظر جواب شما هستم عزيز

ممنون كارم لنگه

masoud_g

New Member
من آزمایش کردم نوشته های قبلی بر نمی گردن و بصورت کد شده نمایش داده میشن در ضمن جدولها دوباره راست به چپ شده !!!!

nik_sali

Member
سلام

نه عزيز مشكل داره من يه بار ديگه از سايت آقا مهدي (اگه اشتباه نكرده باشم )دانلود كردم بازم همونه

منتظر آقا مهدي هستم هنوز

در حاشيه‌: سايت آقا مهدي هم مثل اينكه هك شده

ضمن عرض سلام و خسته نباشيد به آقاي كرامتي (Delphiran) خدمتتون عرض كنم كه اين مشكلي كه nik_sali عزيز بش اشاره كردن منم باش دست به گريبانم. آقا مهدي شما به عنوان ارايه كنند phpbbfarsi بايد يك مقدار بيشتر به مشكلات كاربراتون جوابگو باشين همين مشكلو يكي ديگه از كاربراي شما هم تو انجمن شما مطرح كرده بود ولي شما انونجا هم پاسخ مناسبي رو ارايه نكرده بودن به نحوي كه اون كاربر خودش يه جورايي با مشكلش كنار اومده بود. ماهم كه همين مشكلو داشتيم از اونجايي كه پاسخ گويي وجود نداشت به مجيد آنلاين پناه اورديم اينجام كه اومديم ميبينيم شما از مدير انجمن خواستين اين تاپيك رو به عنوان موضوع مهم در ابتداي انجمن قرار بدن ولي متاسفانه خودتون جواب گوي كاربراتون نيستين خواهشا تنها به اين جواب بسنده نكنين كه يونيكد از نظر اشغال فضا با ديتابيس مشكل داره اميدوارم اين بار از جواب دادن تفره نرين!

متشكرم

جدیدترین ارسال ها

بالا