قالب Peugeot 206

::reza::

کاربر VIP
سلام دوست عزیز
کارتون خوبه . منتها تو مدلسازی کمی ضعیف عمل کردی. گرچه با کمی حوصله خیلی بهتر میتونستی به سگمنتها نظم بدی. بعضی از قسمتها هنوز Low Ploy هستند، مثلا تو رندر وسطی( همونی که از نمای نزدیکتر رندر کردی) قسمت سپر جلو با بدنه حالت LowPoly معلومه.
در مورد رندر هم میتونستی تنظیمات بهتری رو نورها داشته باشی. تکسچر دیوارها زیاد جالب نشده. تکسچر زمین بد نیست. قسمت فلزی که ماشین رو روی اون قرار دادی مدلش خوبه اما متریال خوبی استفاده نشده.محیط با اون همه نور هنوز تاریک میزنه.متریال ماشین رو هم اگه بتونی روش کار کنی بهتر هم میشه.
ولی در کل کار قشنگیه.
موفق باشی:rose:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
سلام

به نظرم جلوش رو اشتباه کردی خیلی پهنه 206 جلوش جمعه

یه چیز دیگه هم چراغاشه به نظرم خیلی بزرگ و یه تیکه ست

نکته مثبت کارتم درزهای ماشینه که خوب در اوردی

استدیوش طرح جالبی داره ولی رندرش هنوز جای کار داره و بیشتر باید روش کار کنی

خسته نباشی

mb_tic

New Member
سلام دوست عزیز
کارتون خوبه . منتها تو مدلسازی کمی ضعیف عمل کردی. گرچه با کمی حوصله خیلی بهتر میتونستی به سگمنتها نظم بدی. بعضی از قسمتها هنوز low ploy هستند، مثلا تو رندر وسطی( همونی که از نمای نزدیکتر رندر کردی) قسمت سپر جلو با بدنه حالت lowpoly معلومه.
در مورد رندر هم میتونستی تنظیمات بهتری رو نورها داشته باشی. تکسچر دیوارها زیاد جالب نشده. تکسچر زمین بد نیست. قسمت فلزی که ماشین رو روی اون قرار دادی مدلش خوبه اما متریال خوبی استفاده نشده.محیط با اون همه نور هنوز تاریک میزنه.متریال ماشین رو هم اگه بتونی روش کار کنی بهتر هم میشه.
ولی در کل کار قشنگیه.
موفق باشی:rose:

سلام
ممنون از نظری که دادی
اگر بگی در کدوم قسمت بینظمی در سگمنتها رو میبینی ممنونت میشم و در مورد تاریک بودن کار خودم فکر میکردم که خیلی روشنه که با گفته شما احتمال میدم مشکل از کنتراست مانیتور باشه حتما بررسی میکنم . بازم ممنون

mb_tic

New Member
سلام

به نظرم جلوش رو اشتباه کردی خیلی پهنه 206 جلوش جمعه

یه چیز دیگه هم چراغاشه به نظرم خیلی بزرگ و یه تیکه ست

نکته مثبت کارتم درزهای ماشینه که خوب در اوردی

استدیوش طرح جالبی داره ولی رندرش هنوز جای کار داره و بیشتر باید روش کار کنی

خسته نباشی

سلام و ممنون از نظرت

متاسفانه هرچی گشتم یه بلوپرینت خوب نتونستم پیدا کنم و مجبور بودم با همونایی که داشتم خودم یه تغییراتی روش بدم که کمی متناسب تر بشه خودم متوجه این پهن بودن جلوش نشده بودم از ریز بینیت ممنوننم.

بازم تشکر

K1-CGMaster

Well-Known Member
ظاهرا از تعداد نور های کمی استفاده کردی و نور محیط کمه رفلکت بیش از اندازه شده
متریال لاستیک هم باید بهتر بشه
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا