PerSianPeTiTioN

yasin308

Member
>> PerSianPeTiTioN چیست <<
سايت PerSianPeTiTioN سرويسي رايگان براي ثبت اعتراضات منتقدانه ، منطقي و مطابق با عرف و قانون كشور ايران ميباشد . اعتراض سازنده و سالم يكي از راههاي جاري ساختن اخلاق پاسخگويي در جامعه و ترویج شایست(معروف) و رد ناشایست(منکر) مي باشد كه در دين اسلام به آن توصيه اكيد مي شود.


>> چرا PerSianPeTiTioN <<
این هم جملاتی که مسئولین پرشين پتيشن به عنوان علت راه اندازی سرویس خود بیان نموده اند : 90 هزار امضای اعتراضی که موجب عقب نشینی موسسه بین المللی نشنال جیوگرافی از تحریف نام خلیج فارس شد ، ما را بر آن داشت در یک محیط فارسی این امکان را به کاربران فارسی زبان بدهیم که نظرات خود را برای آگاهی عموم و اصلاح امور مطرح کنند . اين توجه جامعه ايرانيان و فارسي زببانان آنلاين ما را براي رسيدن به اين هدف تشويق مي كند . بیایید با طرح مودبانه و معقول خواسته های خود به اصلاح خطاها کمک کنیم.

بلاگ مانترا نیز در راستای امر فرهنگ سازی انتقاد و اعتراض (از نوع منطقی و عقلانی) , اقدام به انعکاس اعتراض های مطرح شده از سوی اقشار گوناگون می نماید , چنانچه احساس نمودید که موارد مطرح شده در هر یک از موارد زیر مطابق نظر شما می باشد ما را در انعکاس آن از طریق ارسال این پست به دوستانتان یاری کنید.

موج جدی فیلترینگ!!

بیانیه اعضای افتخاری انجمن دوستداران ایران در نادیده گرفتن حق مسلم ایران در بهره گیری از فن آوری صلح آمیز هسته ای

فيلترينگ بی رويه ی اينترنت را محکوم ميکنيم !!!

تخريب و گم شدن آثار باستانی ايران را محکوم می کنيم

تخريب تدريجی تخت جمشيد و نابودی هزاران سال تاريخ و تمدن ايران فاجعه ای ديگر در راه استSite address:www.PerSianPeTiTioN.com
 

جدیدترین ارسال ها

بالا