PersianDate Plugin BUGs

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
چند وقت پیش آقای رامین یه پلاگینی برای تبدیل تاریخ میلادی به شمسی (و بالعکس) ساخته بودن که مشکلی هم نداشت
ولی چند روز پیش که وارد سال 87 شده بودیم من این پلاگین رو تست کردم و ایراداتی رو توش دیدم:

t6b8d2.jpg

1. سال رو 1386 نشون میده درحالی که وارد سال 87 شدیم
  2. تاریخ میلادی رو 21/3/2007 نشون میده درحالی که تاریخ(سیستم) 20/3/2008 هست
  3. روز رو چهارشنبه نشون میده درحالی که باید پنجشنبه رو نشون بده (سیستم هم پنجشنبه رو نشون میده)
  4. امسال رو هم مثل پارسال سال خوک نشون میده که اگه اشتباه نکنم امسال سال موشه
  5. در قسمت تبدیل تاریخ: شمسی به میلادی: 28/6/1367 برابر است با 19/9/1988 , میلادی به شمسی: 19/9/1988 برابر است با 29/6/1367 ؟
بهرحال امیدوارم آقا رامین این کار خوبشون رو تکمیل کنن تا با اطمینان بیشتری بشه از این پلاگین مفید استفاده کرد
در ضمن سال نو بر همگی مبارک.

آخرین ویرایش:

splinter cell

Well-Known Member
من الان تستش کردم .هم میلادی هم شمسی درست بود. فقط سال رو خوک نشان میده!

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
دوباره تستش کردم, بدون مشکل کار میکرد !
ولی به هر شکل روز اول فروردین که تستش کردم همونجوری که تو تصویر مشخصه مشکل داشت, ولی کلی خوشحال شدم که مشکل نداره
در ضمن اون سال خوک هم که جناب Splinter Cell فرموده بودن هم مشکل نداره, در واقع تو اسکریپت سالش رو 1386 مشخص کرده بودن و اگه بجای 1386, 1387 رو بنویسیم سال رو سال موش نشون میده.
ولی قسمت تبدیل تاریخش همونجوریه یعنی وقتی برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی 28/06/1367 رو وارد میکنیم تاریخ رو 19/09/1988 نشون میده ولی وقتی در قسمت تبدیل تاریخ میلادی به شمسی همون 19/09/1988 رو وارد میکنیم تاریخ شمسی رو 29/06/1367 نشون میده, نه 28/06/1367.(تو تصویر مشخصه)

mobilebaz

Active Member
سلام دوستان

تمام مواردی که ذکر شده تست شد و کاملا صحیح است یعنی پلاگین دارای باگ است.
متاسفانه الگوریتم این پلاگین با روز اول فروردین هرسال مشکل داره .

از همه دوستان عذر خواهی می کنم و از دوست خوبم nevercom برای کشف باگ تشکر می کنم.

اگر عمری باشه حتما روی نسخه جدید این پلاگین کار میکنم.

موفق و پیروز باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا