Persian Nuke نسخه ۸ ساخته و پرداخته توسط پرتال ها

h.khafan

Active Member
سلام و خسته نباشید:

توی چند تا نیوکی که دیدم اینی که شما تهیه کردین به نظر من (دوباره میگم که قاطی نشه فقط به نظر من!!)

از بقیه بهتره البته هنوز دریافت ونصب نکردم ولی از عملکرد سایت پورتالها کاملا مشخصه .

ولی من با مشکلی تو سایتتون بر خوردم که ایمیل فعال سازی برای من ارسال نشد !!!!

حالا نمیدونم مشکل از من بوده یا از نیوک !!!؟

موفق باشی
حامدد

fsfarhad

Member
سلام و خسته نباشید:

توی چند تا نیوکی که دیدم اینی که شما تهیه کردین به نظر من (دوباره میگم که قاطی نشه فقط به نظر من!!)

از بقیه بهتره البته هنوز دریافت ونصب نکردم ولی از عملکرد سایت پورتالها کاملا مشخصه .

موفق باشی
حامدد

دوست من مطمئن باشید كه ایمیل شما حتما به دستتون می رسه ،
همون طوری كه در هنگام ثبت نام به شما توضیح داده شد ماكزیمم در ۲۴ ساعت آینده به دست شما می رسه
البته احتمالا شما از ایمیل Yahoo استفاده كردید كه این مشكل براتون بوجود اومده اگر از ایمیل gmail استفاده می كردید ایمیل فعال سازی سریعا به دستتون می رسید ...
موفق باشید

soheilweb

Active Member
سلام و خسته نباشید:

موفق باشی
حامدد

حامد جان CMS جالبی پیدا کردی .. منم دیدمش عالی بود ..
دست fsfarhad هم درد نکنه خسته نباشید.

h.khafan

Active Member
دوست من مطمئن باشید كه ایمیل شما حتما به دستتون می رسه ،
همون طوری كه در هنگام ثبت نام به شما توضیح داده شد ماكزیمم در ۲۴ ساعت آینده به دست شما می رسه
البته احتمالا شما از ایمیل Yahoo استفاده كردید كه این مشكل براتون بوجود اومده اگر از ایمیل gmail استفاده می كردید ایمیل فعال سازی سریعا به دستتون می رسید ...
موفق باشید

سلام:

ممنون از توجهتون . میخواستم بگم که من فقط از Gmail استفاده میکنم و تو سایت شما هم با همین ایمیلی که توی امضا نوشتم عضو شدم ولی هنوز خبری از ایمیل نیست !!! از نظر دیکته ای هم مطمئنم که درست نوشتم .

حامد جان CMS جالبی پیدا کردی .. منم دیدمش عالی بود ..
دست fsfarhad هم درد نکنه خسته نباشید.

سهیل جان شما باید از fsfarhad تشکر کنی.
بازم ممنون از اینکه نظر منو تایید کردی.

موفق باشید
حامد

آخرین ویرایش:

h.khafan

Active Member
یه بار دیگه عضو شدم ایمیل فعال سازی برام اومد !

ایراد از من ب.ود روی دکمه ی پایان کلیک نکرده بودم.

موفق باشید
حامد

fsfarhad

Member
سلام:
ممنون از توجهتون . میخواستم بگم که من فقط از Gmail استفاده میکنم و تو سایت شما هم با همین ایمیلی که توی امضا نوشتم عضو شدم ولی هنوز خبری از ایمیل نیست !!! از نظر دیکته ای هم مطمئنم که درست نوشتم .
سهیل جان شما باید از fsfarhad تشکر کنی.
بازم ممنون از اینکه نظر منو تایید کردی.
موفق باشید
حامد

مرسی حامد جان ، از اینكه لطف داری
ولی اگه تو سایت ما دقت كنی امروز و دیروز هم ما عضو جدید داشتیم كه اونا هم با فعال سازی ایمیل تونستن عضو سایت بشن ، به هر حال من امروز دارم ماژول CNB Account 4.4.2 رو فارسی می كنم ، كه امكانات خیلی خوبی داره ، و از طریق اون هم عضویت بدون فعال سازی توسط ایمیل رو هم اعمال می كنم ، احتمالا تا شب تموم می شه ، باز اگه مشكلی بود من در خدمتم ...

از سهیل جان هم تشكر می كنم ... :wink:

VAHID216

مدیر بازنشسته
خوب خدا رو شکر همه مشکلات رفع شد. و دوباره خدا رو شکر کدورتی بیش نیومد. ممنون از همگی 1
سهیل جان از ارادتون نسبت به آفاق ممنونم :d

fsfarhad

Member
بهتره تبلیغات رو بگذاریم روی بخش های تبلیغاتی ...
دوستان من هدفم از ایجاد این موضوع تبلیغ نبود ، چون به هر حال این تالارگفتمان یكی از تالارهای شلوغ ایرانی هست ، به این دلیل در اینجا این موضوع رو مطرح كردم چون استادان بزرگی هستن كه در زمینه طراحی سایت و كلا وب مهارت دارند ، و در واقع هدف من این بود كه این استادان گرامی محصول ما رو یه نگاهی بندازن و اگر نظر خاصی در مورد بهبود اون و یا حتی انتقادی از اون دارند ، نقد خودشون رو مطرح كنن ، ما با آغوش باز استقبال می كنیم ...
در ضمن سایت ما به همكاری مدیرانی كه مایل هستند و می تونن در این زمینه همگام با ما باشن احتیاج داره و من از همین جا دست یاری ازشون می طلبم ...
به هر حال اگر كسی مایل بود از طریق بخش ؛تماس با ما؛ در سایتمون www.portalha.com به من ارسال كنه و زمینه همكاریشون رو هم برای ما بنویسه ... با تشكر از همه :)

h.khafan

Active Member
سلام:

نیوک رو روی لوکال نصب کردم و به چند مورد اشکال برخوردم که از اونجایی که روی لوکال عین سرور جواب نمیده نمیخواستم مطرح کنم ولی گفتم بگم شما خودت یه نگاهی بندازی :

در قسمت مدیریت اگهی ها لینک "افزودن یك آگهی جدی" کار نمیکنه وکاملا عین یک نوشتس.

ودر قسمت Forum چون باید دو صفحه رو تو دو فریم نمایش بده اخطار زیرو میده وباید هر کدوم از فریم هارم جدا reload کنیم :

"با عرض پوزش ، تعداد صفحات زیادی در زمان بسیار كم بار گذاری شد!"

و یک حسن واقعا خوب وجود چند قالب از قبل نصب شده روی نیوک .

اگر مشکلات بالا رو درست گفته بودم بهم بگید چون خودم به easyphp زیاد اعتماد ندارم.

موفق باشید

حامد

fsfarhad

Member
سلام:

نیوک رو روی لوکال نصب کردم و به چند مورد اشکال برخوردم که از اونجایی که روی لوکال عین سرور جواب نمیده نمیخواستم مطرح کنم ولی گفتم بگم شما خودت یه نگاهی بندازی :

در قسمت مدیریت اگهی ها لینک "افزودن یك آگهی جدی" کار نمیکنه وکاملا عین یک نوشتس.

ودر قسمت Forum چون باید دو صفحه رو تو دو فریم نمایش بده اخطار زیرو میده وباید هر کدوم از فریم هارم جدا reload کنیم :

"با عرض پوزش ، تعداد صفحات زیادی در زمان بسیار كم بار گذاری شد!"

و یک حسن واقعا خوب وجود چند قالب از قبل نصب شده روی نیوک .

اگر مشکلات بالا رو درست گفته بودم بهم بگید چون خودم به easyphp زیاد اعتماد ندارم.

موفق باشید

حامد

حامد عزیز
۱- شما برای افزودن یك آگهی جدید ، ابتدا باید یك مشتری ایجاد كنید سپس اون لینك برای شما فعال می شه
۲- در مورد تالار گفتمان كه گفتید ، این یك مشكل نیست ، بلكه این یك Bug در nuke های نسخه قبل بود كه منجر به بالا بردن میزان استفاده cpu ی سرور میزبان می شد و درنهایت سرور منجر به suspend كردن هاستینگ می شد ، چیزی كه برای خیلی از كاربرای نسخه های قدیمی پیش می اومد ...
ولی این كار باعث می شه كه درخواست ها با وقفه صورت بگیره ، در اون صفحه ، ۲ صفحه در یك زمان بارگزاری می شه كه این باعث بلوكه شدن یكی از اون صفحات می شه ، شما می تونید right click كرده و refresh نمائید تا اون صفحه نیز نمایش داده بشه ، ولی این یك مزیت برای این نیوك حساب می شه كه از دست خرابكاران در امان بمونه ...
در ضمن اگر ممكنه سوالات دیگه تون رو در سایت خودمون مطرح كنید ، همون جور كه گفتم هدف من از این موضوع چیز دیگه ای هست ...
امیدوارم موفق باشید ...
ما خبر های خوبی هم در چند روز آینده براتون داریم ... :wink:

fsfarhad

Member
راستی این موضوع رو هم بگم كه easyphp نرم افزار بدی نیست ولی ضمائم اون بسیار قدیمی هست
اگر نرم افزار مناسب بهتری برای این كار نیاز دارید به اینجا مراجعه كنید :
http://www.portalha.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=2
این نرم افزار خودش رو با تمام ضمائم سریعا بروز می كنه... موفق باشید

S4DEGH

Well-Known Member
كار شما بسار خوب و پسنديده هست اما در اين زماني كه الان درش قرار داريم و وجود چند سايت قدرتمند نيوك از نظر من ايجاد يك سايت پشتيباني نيوك كار عاقلانه اي نيست !

چون نسخه 8.0 رو مشهدتيم ارائه داده و از طرفي سيستمي كه شما آنرا فارسي كرديد قبلا فارسي شده بود و هنوز مشخص نيست كه آيا اين پرتال رو دوباره فارسي كرديد ( كه بعدي بدونم ) يا از فارسي هاي موجود استفاده شده و روش كمي ويرايش شده !
از طرفي يكي از موارد بسيار مهمي كه وجود داره بحث امنيت نيوك هست كه هنوز كه هنوزه راه حلي براش نيست و نسخه 8.0 هم براحتي هك ميشه !

ببينم شما سيستم رو كد گذاري كرديد يا خير ؟!
چون طبق قوانين GNU كسي حق كد كردن فايل هاي پرتالي رو نداره مگر در صورت اجازه از طرف مسئول اصلي آن .

من ديدم كه شما سيستم خود را در سايت هاي نظير nukescript . nukecops ثبت كرده ايد كه از نظر من تا زماني كه مسائل فايل زبان حل نشده باشه من اين كار رو يك نوع سوء استفاده ميدونم !

در مورد سيستم پلاتينيوم :
سيستم پلاتينيوم از لحاظ فايل ها كاملا با نسخه نيوك متفاوت هست . از طرفي فقط هسته اصلي آن نيوك ميباشد كه كپي رايت آن در بخش سورس پرتال هست . اما كپي رايت اصلي متعلق به همان futuernuke.com مي باشد .
كه آفاق نماينده رسمي فارسي آن ميباشد .

و حرف آخر .
از نظر من نسخه شما كه همان نسخه 8.0 مي باشد رو نبايد كه بهتر يا برتر از ديگر نيوك ها دانست چون فرقي با بقيه ندارد . كه ممكن است يكسري امكانات درش اضافه شده باشد كه بايد گفت نسخه هاي پلاتينيوم و اوو كه توسط متخصصان نيوك در آمريكا طراحي شده است قوي تر هست نسبت به پرتال هايي كه ما درش تغييرات ايجاد ميكنيم !

من خودم بارها خواستم پرتال حرفه اي از نيوك ايجاد كنم ولي بعد از بالا پايين كردن تمام موارد به اين نتيجه رسيدم كه نميتوان با يك گروه متخصص در خارج رقابت كرد . و بقول معروف ... ما كجا و آنها كجا !

من اصلا قصدم زير سوال بردن كار شما نبود ! و براي كاري كه كرديد احترام و ارزش قائلم . اما ابهاماتي هست و مسائلي بود كه بايد ميگفتم !

soheilweb

Active Member
كار شما بسار خوب و پسنديده هست اما در اين زماني كه الان درش قرار داريم و وجود چند سايت قدرتمند نيوك از نظر من ايجاد يك سايت پشتيباني نيوك كار عاقلانه اي نيست !

چون نسخه 8.0 رو مشهدتيم ارائه داده و از طرفي سيستمي كه شما آنرا فارسي كرديد قبلا فارسي شده بود و هنوز مشخص نيست كه آيا اين پرتال رو دوباره فارسي كرديد ( كه بعدي بدونم ) يا از فارسي هاي موجود استفاده شده و روش كمي ويرايش شده !
از طرفي يكي از موارد بسيار مهمي كه وجود داره بحث امنيت نيوك هست كه هنوز كه هنوزه راه حلي براش نيست و نسخه 8.0 هم براحتي هك ميشه !

ببينم شما سيستم رو كد گذاري كرديد يا خير ؟!
چون طبق قوانين GNU كسي حق كد كردن فايل هاي پرتالي رو نداره مگر در صورت اجازه از طرف مسئول اصلي آن .

من ديدم كه شما سيستم خود را در سايت هاي نظير nukescript . nukecops ثبت كرده ايد كه از نظر من تا زماني كه مسائل فايل زبان حل نشده باشه من اين كار رو يك نوع سوء استفاده ميدونم !

در مورد سيستم پلاتينيوم :
سيستم پلاتينيوم از لحاظ فايل ها كاملا با نسخه نيوك متفاوت هست . از طرفي فقط هسته اصلي آن نيوك ميباشد كه كپي رايت آن در بخش سورس پرتال هست . اما كپي رايت اصلي متعلق به همان futuernuke.com مي باشد .
كه آفاق نماينده رسمي فارسي آن ميباشد .

و حرف آخر .
از نظر من نسخه شما كه همان نسخه 8.0 مي باشد رو نبايد كه بهتر يا برتر از ديگر نيوك ها دانست چون فرقي با بقيه ندارد . كه ممكن است يكسري امكانات درش اضافه شده باشد كه بايد گفت نسخه هاي پلاتينيوم و اوو كه توسط متخصصان نيوك در آمريكا طراحي شده است قوي تر هست نسبت به پرتال هايي كه ما درش تغييرات ايجاد ميكنيم !

من خودم بارها خواستم پرتال حرفه اي از نيوك ايجاد كنم ولي بعد از بالا پايين كردن تمام موارد به اين نتيجه رسيدم كه نميتوان با يك گروه متخصص در خارج رقابت كرد . و بقول معروف ... ما كجا و آنها كجا !

من اصلا قصدم زير سوال بردن كار شما نبود ! و براي كاري كه كرديد احترام و ارزش قائلم . اما ابهاماتي هست و مسائلي بود كه بايد ميگفتم !

خوب منم همینو میگم دیگه !

جدیدترین ارسال ها

بالا