pcsx یا همان شبیه ساز

wild-mans

Member
سلام به همه دوستان بازی خور عزیز(اقتباسی بدون اجازه از سید طه رسولی):spam:.
باید بگم من حدود 4 سال پیش که پلی استیشن توی دور بود بدجوری دنبال شبیه ساز بودم اونوقتا bleem خیلی معروف بود ولی اشغال بود.
پارسال با pcsx آشنا شدم ولی نتونستم باهاش کار کنم و فکر کردم اونم افتضاحه وهفته پیش عنوان محبوبم به نام genji دوباره به دستم رسید ولی play2 نداشتم این شد که رفتم سراغ pcsx بعد از نصب اخطار bios داد رفتم 4 تا واسش دانلود کردم.
بعد اخطار پلاگینهای مختلف روداد که واسش گرفتم و بعدش در عین ناباوری دیدم که بازی اجرا شد!
دلم نیومد که شما را مطلع نکنم .
حالا اگه پایه هستید این بحث رو به صورت تخصصی ادامه بدیم .
هرکی چیزی به ذهنش میخوره بگه اگه چیزی بلد هستید به ماهم بگید اگه هم نه بگید تا راهنماییتون کنیم ولی واقعا کار میکنه.
یا حق

sharktech

کاربر فعال
یادش بخیر :cool:

منم یه زمانی خیلی دنبال این برنامه بودم و هر چی که ماله این برنامه بود و توی نت بود رو جمع کرده بودم!!!!!

آخرش هم تونستم بعضی از بازیهای ps2 رو باز کنم, البته روون نبودن و کلی دنگ و فنگ برای راه اندازیش لازم بود.

ولی بالاخره دل رو به دریا زدم و یه xbox360 خریدم و از دست این برنامه راحت شدم :lol:

wild-mans

Member
سلام
به آقای شارک ممنون که اومدید و نظر دادید.
منم نگفتم که این نرم افزارها بهتر از خود کنسول هستند مخصوصا ایکس باکس که شخصا ارادت خاصی بهش دارم.
من حرفم سر عنوانهای قدیمی هست که گاهی آدم هوس میکنه بازیی رو بازی کنه مثل shadow of colusus یا بازی مثل genji یا devil may cry 1&2 من منتظر نظرات سایر دوستان هستم.
یا حق

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
دوستان این بحث چون مربوط میشه به بازی های ویدئویی ( رایانه و کنسولهای بازی ) لطفاً از ادامه دادن بهش خودداری کنید .
شبیه ساز کنسول هم نوعی نرم افزار هست که فقط مربوط میشه به بازی کردن و نه طراحی بازی . اگر مطلبی درباره ی طراحی بازیهای کنسول دارید در تاپیک جداگانه بحث کنید .

ممنون :)

wild-mans

Member
ولی پلاگینهایی مثل lilypad و نوشتن بایوسهای این بازی کار تخصصی هست نظر شما چیه؟

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
ولی پلاگینهایی مثل lilypad و نوشتن بایوسهای این بازی کار تخصصی هست نظر شما چیه؟

من تخصصی در این مورد ندارم . از چند پست اول میگم که داره به سمت بازی و بازی کردن نزدیک میشه . اما اگر هم قصد وارد شدن به این مبحث به صورت تخصصی دارید لطفاً بحث رو وارد بازی ها ویدئویی و طریقه ی اجرای اونها روی شبیه سازها نکنید . ممنون :)

ArTaBaZ

Well-Known Member
با سلام
من از این نرم افزار یه مدت کمی هست که ور می رم :)
و می خوام بازی هایی مثل guitar hero 2 و GT4 رو بازی کنم . من تا حدودی تونستم بازی ها رو اجرا کنم و بازی کنم ولی کمی lag و delay داره
اگه کسی می دونه با چه فریم هایی می تونم این تیک بازی ها رو کنترل کنم لطفا بگه !
و البته اگه کسی مشکلی داشت (زیاد پیچیده نباشه ها ! )که من بدونم در خدمتم :)

جدیدترین ارسال ها

بالا