Parsjoomla ver 1.5.2 Rc 1 منتشر شد !

hossein2kk

Member
گه اینجور که شما میگین باشه که عالیه.
جای تشکر داره که برای اولین بار تو ایران یه تیم به خاطر کارهاش در قبال جوملا پولی دریافت نمیکنه.
اگه اینجور باشه، من خوشحال میشم که باهاتون همکاری کنم.
خوشحالم امیدوارم بلاخره یک گروه پیدا بشه که درست و حسابی جولا را ساپورت کنه.

تلاش ما بر همین مبنا بوده .
انشا الله تا چند هفته آینده نمایی بهتر از پارس جوملا را مشاهده خواهید کرد.

irlogo

Active Member
چقدر خوب می شد در این یک جوملا ساپورت مثل joomlaos.de بود

hossein2kk

Member
وستان همون طور گفته بودم تا چند هفته آینده نمایی بهتر از پارس جوملا خواهید دید.
نسخه اصلی وپایدار وب سایت پارس جوملا امروز منتشر شد : http://www.parsjoomla.com
سرافراز باشید.

f_mostafa_f

Active Member
مباركه . . .

قشنگه ولي رو خود سيستم كار كنيد بهتره . . .

اين كه يه تمپليت سادست با چند تا كامپوننت و ماژول و پلاگين اضافي . . .

اگه بتونيد مشكل Pdf رو حل كنيد عاليه . . .

roozshop

Member
با تشکر از تیم پارس جوملا
امیدوارم که پیشرفت روز افزون داشته باشید .
با توجه به کم کاری شدید توسعه دهندگان دیگر جوملا ایرانی انشاالله در آینده نزدیک شاهد باروری هر چه بیشتر پارس جوملا باشیم

hossein2kk

Member
مباركه . . .

قشنگه ولي رو خود سيستم كار كنيد بهتره . . .

اين كه يه تمپليت سادست با چند تا كامپوننت و ماژول و پلاگين اضافي . . .

اگه بتونيد مشكل Pdf رو حل كنيد عاليه . . .
ممنون ولی واقعا کم لطفیه بگید ساده.واقعا این قالب جزو سخت ترین قال هایی بود که من بهینه کرده بودم و واقعا وقت گیر بود . بحث دیگه هم که مسئله بسته شدن کم کاری دوسته عزیزمون در بخش گرافیک بود که سبب حذف ایشون از تیم شد و به ناچار کار های گرافیکی رو خودم به شخصه انجام دادم.اما در مورد pdf خبر های خوشی براتون تا چند روز آینده خواهیم داشت . انشا الله مشکل pdf کاملا حل بشه. منتظر باشید!

با تشکر از تیم پارس جوملا
امیدوارم که پیشرفت روز افزون داشته باشید .
با توجه به کم کاری شدید توسعه دهندگان دیگر جوملا ایرانی انشاالله در آینده نزدیک شاهد باروری هر چه بیشتر پارس جوملا باشیم
انشا الله ممنون.

سر افراز باشید.

آخرین ویرایش:

hossein2kk

Member
دوستان همون طور که گفته بودم حبرهای تازه ای درباره pdf خواهم داشت.
بسته بروز رسانی pdf پارس جوملا منتشر شد.با نصب این بسته بروز رسانی مشکلات قبلی من جمله نمایش حروف "لا" و دیگر مشکلات تا حد زیادی حل شده.
لینک خبر در پارس جوملا : http://www.parsjoomla.com/index.php...e&id=68:---pdf--&catid=39:2008-06-18-17-12-45

f_mostafa_f

Active Member
واقعا خوشحال شدم از شنيدن اين خبر . . .

فقط يه مسئله خيلي خيلي مهم . . .

چرا فايل CONFIGURATION رو گذاشتين براي replace كردن ؟ ! ! ! ! ! ! ! . . .

الآن ميشه به راحتي به اون ديتا بيسي كه توش اطلاعات رو داديد وصل شد و همش رو تركوند !!!!!

arashonline

Well-Known Member
با سلام
hossein2kk عزیز از زحمات شما متشکریم.
برای آپدیدت جوملا ورژن 1.0.12 به ورژن جوملای خوب شما مشکلی نیست؟

arashonline

Well-Known Member
با سلام
برای آپدیت جوملا ورژن 1.0.12 به ورژن جوملای خوب شما مشکلی نیست؟

hossein2kk

Member
http://joomlacode.org/gf/project/parsjoomla/frs/

این آدرس مگه برای دانلود پارس جوملا نیست؟

برای من not found میده...

کسی از دوستان لینک دیکه نداره

ممنونم
می تونید آخرین نسخه رو از www.parsjoomla.com/latest بگیرید.سایت جوملا کد بعضی اوقات OVERLOAD می کنه.

سلام
خسته نباشید و تبریک
تاریخش میلادیه چرا شمسی نیست!!؟
تاریخ پارس جوملا شمسی هستش.می تونید نصب کنید و مشاهده کنید.

با سلام
برای آپدیدت جوملا ورژن 1.0.12 به ورژن جوملای خوب شما مشکلی نیست؟
_
هنوز محدودیت هایی برای ارتقاء از نسخه 1.0 وجود داره ولی در حال ارائه اسکریپتی هستیم که بتونه این کار رو به صورت اتوماتیک انجام بده.زمان انتشار این اسکریپت معلوم نیست اما سعی می کنیم هرچه زودتر تمومش کنیم.

آخرین ویرایش:

arashonline

Well-Known Member
هنوز محدودیت هایی برای ارتقاء از نسخه 1.0 وجود داره ولی در حال ارائه اسکریپتی هستیم که بتونه این کار رو به صورت اتوماتیک انجام بده.زمان انتشار این اسکریپت معلوم نیست اما سعی می کنیم هرچه زودتر تمومش کنیم.
سلام بر شما
یعنی کلا آپدیت به 1.5 مشکل داره یا فقط با ورژن جوملای شما؟

آخرین ویرایش:

mehdiBC

Member
واقعا كه خيلي ممنون
ولي اي كاش شما هم مثل پشتيبان هاي ديگه نباشيد اوانا ضعيف عمل مي كنند
اگه توبخش هاي مختلف خوب كار كنيد تك مي شيد
راستي پيرامون بخش ماقالات و آموزش هاي يك سايت ماژولي چيزي ترجمه و يا طراحي كرديد؟

hossein2kk

Member
سلام بر شما
یعنی کلا آپدیت به 1.5 مشکل داره یا فقط با ورژن جوملای شما؟
شرمنده که پاسختون به تعویق افتاد من یه سفر کاری برام پیش اومده بود.نگاه کنید من نمی خوام یه حرفی بزنم چون هنوز در زبان فارسی محدودیت هایی است.خطایی وجود داره که در بعضی قسمت ها رخ می ده البته آموزش آمادست ولی داریم بیشتر روش کار می کنیم.صبر داشته باشید.

واقعا كه خيلي ممنون
ولي اي كاش شما هم مثل پشتيبان هاي ديگه نباشيد اوانا ضعيف عمل مي كنند
اگه توبخش هاي مختلف خوب كار كنيد تك مي شيد
راستي پيرامون بخش ماقالات و آموزش هاي يك سايت ماژولي چيزي ترجمه و يا طراحي كرديد؟

ممنون از ایده هاتون رود ماپ نوشته شده و در کل تا پایان مرداد ماه تغییرات زیادی در پارس جوملا می بینید.مقالات متعددی در پارس جوملا هست ولی داریم افزایش می دیمش.

در کل نسخه بعدی پارس جوملا Parsjoomla 1.5.3 Stable 1.1 در راه است که در اون خیلی از اشتباهات ترجمه رو برطرف کردیم و در حروف عربی مثل کاف و یاء تغییراتی دادیم.همچنین سعی کردیم که تغییرات اصطلاحات در فرهنگنامه آی تی رو روی ترجمه تاثیر بدیم که عملا ترجمه ای زیباتر و دلنشین تر رو خواهیم داشت.تاثیر بسته به روز رسانی pdf و رفع باگ های قبلی تاریخ شمسی از تغییرات دیگر در این نسخه است.
نسخه فروشگاهی پارس جوملا (Commercial Parsjoomla) در راه است که می تونه نسخه ای برای فروشگاه های مجازی باشه.در این نسخه مرچنت های مربوط به بانک سامان و اتصال این سیستم به شبکه شتاب را به احتمال زیاد قرار خواهیم داد.البته موارد حقوقی برای دریافت مرچنت از این بانک را حتما باید طی فرمایید.

سرافراز باشید.

mambolearn

Active Member
سلام

جای تقدیر داره از این گروه

تا الان که خیلی خوب پیش رفتند و خدمات ارائه دادند . امیدواریم هر روز شاهد موفقیت و پیشرفت هر چه بیشتر شما باشیم .

یا علی

mehdiBC

Member
واقعا این تیم آینده داره
فقط بزرگترین ضعفش نداشتن قالب فارسی زیاده
اما من هرچی از قالب های فارسی شده دیگر تیم ها استفاده می کنم (تو جوملای تیم پارس) گیر می ده
لطفا یکی اینارا بر اساس جوملای پارس فارسی کنه مخصوصا قالب فارسی شده joomla_newyearرا
ممنونم

hossein2kk

Member
دوستان پارس جوملا 1.5.4 منتشر شد : لطفا در این قسمت بحث رو ادامه دهید http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=100677
با سلام
برای آپدیت جوملا ورژن 1.0.12 به ورژن جوملای خوب شما مشکلی نیست؟
به این قسمت مراجعه فرمایید :
http://forum.parsjoomla.com/showthread.php?t=16

سرافراز باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا