Over the Hedge

pouria_ddd

Active Member
سلام
فکر کنم همگی شما انیمشن over the Hedge ( که خیلی هم جالب بود ..) دیده باشین
اگه توی تیتراژ اولش دقت کرده باشین نام Omid Djalili(احتمالا این d مخفف قسمتی از فامیل بوده) می خواستم ببینم کسی این آقا رو می شناسه؟
اگر هم خودش تو این انجمن عضو هستس لطفا کمی در مورد نحوه ی ورود به کمپانی بزرک DreamWorks
یک توضیح مختصر بدن
راستی اون انیمیشن رو با چه نرم افزاری ساختن؟
باتشکر:)

آخرین ویرایش:

Divine Love

Well-Known Member
سلام!
اسم این بنده خدا امید جلیلی هستش. یه کمدینه. اگه سرچ کنی اطلاعات زیادی پیدا می کنی. این یه کی رو یواشکی می گم: بهاییه

pouria_ddd

Active Member
منو باش که فکر میکردم که این بنده ی خدا تری دی کاره :neutral:پس حتما دوبلور بوده
اینم یک عکس ازش که نشون می ده بازیگر مطرحی هم هستش:-?:shock:
http://fa.wikipedia.org/wiki/تصویر:Omid_djalili.jpg
اینم صفحه ی شخصی
http://www.omidnoagenda.com/blog/
ضمنا من می خواستم که اینجا در مورد این انیمیشن صحبت کنیم ...

آخرین ویرایش:

AVGHH

Member
...اگه پشت پرچین زبون اصلیشو دیده باشین نقش همون گربه چاقس که یه تیکه فارسی هم میاد.
راس میگه، بهاییه این ملعون، و تو وبلاگشم نوشته به تازگی رفته اسرائیل برای اجرای نمایش (پیش همونایی که بهاییت رو ساختن و...)
تو بیشتر کارای کمدیشم نقش ایرانیای عقب مونده (از لحاظ علمی) و ندید پدید رو بازی میکنه.

pythoN

Active Member
...اگه پشت پرچین زبون اصلیشو دیده باشین نقش همون گربه چاقس که یه تیکه فارسی هم میاد.
راس میگه، بهاییه این ملعون، و تو وبلاگشم نوشته به تازگی رفته اسرائیل برای اجرای نمایش (پیش همونایی که بهاییت رو ساختن و...)
تو بیشتر کارای کمدیشم نقش ایرانیای عقب مونده (از لحاظ علمی) و ندید پدید رو بازی میکنه.

دین هر کسی به خودش مربوط میشه .

هر ایرانی هرجای دنیا باشه و موفق باشه برای ما افتخاره

خیلی زشته که از روی حسد به دیگران بی ادبی کنیم .

شما که ادعای اسلام میکنین بد نبود از روی قران میخوندید تا ببینید در مورد بی احترمای به دین دیگران چی نوشته . ( اگر مسلمان هستید ) همین جور تند روی هاست که چهره ی همه رو خراب میکنه .

خب این چی رو نشون میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته حتما این بی ادبی شما رو خواهند بخشید .

einollahia

Well-Known Member
دین هر کسی به خودش مربوط میشه .

هر ایرانی هرجای دنیا باشه و موفق باشه برای ما افتخاره

شما که ادعای اسلام میکنین بد نبود از روی قران میخوندید تا ببینید در مورد بی احترمای به دین دیگران چی نوشته . ( اگر مسلمان هستید ) همین جور تند روی هاست که چهره ی همه رو خراب میکنه .

خب این چی رو نشون میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته حتما این بی ادبی شما رو خواهند بخشید .

چه ربطی داره؟

بهائیت دین نیست، یه مشت اراجیف که داستان جالبی هم در مورد بوجود آمدنش هست.

این همه ایرانی معرکه اونور آب هستند، کیو چسبیدی بهش افتخار کنی؟
تازه نه فقط تو 3d

حتی صنعت هواپیمایی اندونزی هم مدیون یکی از همون ایرانی هایی هست که می تونی بهش افتخار کنی.
این هواپیماهایی(چه مسافربری و چه جنگنده ) که ایران ساخت هم به همون بنده خدا مربوط بود.
فکر نکنم حسدی در کار باشه.
کار به اسم Dreamworks هست و یه اسم به مدت چند ثانیه باعث مباهات کسی نیست.

Divine Love

Well-Known Member
چه ربطی داره؟

بهائیت دین نیست، یه مشت اراجیف که داستان جالبی هم در مورد بوجود آمدنش هست.

تازه نه فقط تو 3d

حتی صنعت هواپیمایی اندونزی هم مدیون یکی از همون ایرانی هایی هست که می تونی بهش افتخار کنی.
این هواپیماهایی(چه مسافربری و چه جنگنده ) که ایران ساخت هم به همون بنده خدا مربوط بود.

به شدت تایید می کنم.

pythoN

Active Member
einollahia : در مورد شما جور دیگه ای فکر میکردم .

متعصفم که آبروی من و باقی هموطنهای صبورم بازیچه ی دست کسانی مثل شما شده . با این افکار قرون وسطای دم از پیشرفت هم میزنید .

متعصفم که بوی از اسلام هم نبردید . لااقل دین خودتون رو کامل بشناسید تا دیگه اینطوری ابروی باقی مسلمان ها رو هم به بازی نگیرید .

من به کسی نچسبیدم . شما بهتر ادبتون رو به رخ باقی نکشید .

نیازی به بحث نداره . شما اونقدر اطلاعاتتون ناقصه که واقعا از این بحث حالت تحوع بهم دست میده .

به شدت تایید می کنم.

جهان هر کس به وسعت فکر اوست.

حضرت علی (ع)

از مدیر فروم خواهش میکنم این تاپیک رو از بین ببره .

آخرین ویرایش:

Divine Love

Well-Known Member
پیتون جان روی کدوم منطق و حسابی ما باید بهایی ها رو مسلمون حساب کنیم. هر فرقه ای جدیدی که درست شد و گقت ما مسلمونیم آیا ما باید قبول کنیم.

ali3dtech

Member
دوستان عزیز لطفا دیگه در مورد این مسائل ادامه ندید...

جای بحث زیاده اگر خواستید آی دی های همدیگرو اد کنید و با هم راحت در مورد این مسائل چت کنین...

اینجا هم جای بحث کردن در مورد اشخاص نیست.
اگه در مورد اون فیلم کسی صحبتی داره پست بده.......

ممنونم

roohollah

Banned
مهم نيست كه دينش چيه...!
شاخ در نيارين! خودمم!
چرا مهم نيست؟
با يك سوال جواب ميدم، اگر شما توي يك خانواده .. بدنيا ميومدين، چند تا نقطه ميشدين؟
مهم عمل هر كسي در جايگاه خودشه، كه ضاهرا كار اين آقا ايراد داره...
در مورد بهايي و ... هم موافقم، ولي با توجه به صحبتهاي بزرگان(مراجع و ولي فقيه) بايد به اشتراكات پرداخت و به درستي عقايد خودمون رو بفهمونيم، نه اين كه به عقايد ديگران(هر چند غلط يا حتي چرند) فهش بديم!
شما از كجا ميدونين يك بهايي اين تاپيك رو نميخونه و به خاطر همين حرفها موضع ميگيره و ديگه طرف حق نميره؟
از همگي معضرت ميخوام:neutral:ببخشيد ها:cry:باز من نظر دادم:)

alizap

Member
تو قرن 21 دیگه دین نباید جایی برای تمایز آدما داشته باشه
قرن 21 قرن پیشرفت هستش...
با نظر PythoN و Rzt کاملا موافقم
اما در مورد انیمیشن باید بگم کاملا حرفه ساخته شده البته به نظر من...
اما صداگذاری و دوبله کار خیلی ضعیف بود...
لازم به ذکره که کار Glory نبود

roohollah

Banned
Ok زیاد حرف زدم از همه معذرت میخوام.
دفعه آخرت باشه:D(شوخي كردم ها!)
خوب بچه ها:)
از الان جواب دادن در اين تاپيك رو همه با هم تحريم كنيم:cool:
لطفا روي من رو زمين ندازين
:cry:
علي جان هم محبت ميكنن ميفرستنش در زباله دانه تاريخ!:D
چاكريييييييييييييييييييييييييييييييم:D
خوا نگهدار تاپيك عزيز:D

ali3dtech

Member
دوستان عزیز لطفا دیگه در مورد این مسائل ادامه ندید...

جای بحث زیاده اگر خواستید آی دی های همدیگرو اد کنید و با هم راحت در مورد این مسائل چت کنین...

اینجا هم جای بحث کردن در مورد اشخاص نیست.
اگه در مورد اون فیلم کسی صحبتی داره پست بده.......

ممنونم

فکر میکنم خیلی دوستانه گفتم.... نه...؟

از اینکه به قوانین هم احترام میزارین ممنون

بحثی که نباید راه بیفته راه افتاد... اما لطف کنین و ادامش ندید...

بزارید یک قضیه ای رو روشن کنم:

فکر میکنید من و دیگر مدیران و همکاران سایت نمیتونن در مورد این مسائل صحبتی داشته باشن؟ (میدونم که میدونین)

اگر میبینید در مورد این مسائل حرفی نمیزنن و اصرار دارن تا این اینجور مباحث سریعا خاتمه پیدا کنه فقط و فقط به خاطر اینکه اینجا جای این صحبت ها نیست نه اینکه کسی بلد نیست در مورد این مسائل صحبت کنه...

همه دوستان هم میدونین که این فروم یا به طور کل این سایت که ساخته شده فقط و فقط برای رد و بدل اطلاعات بین آدمهایی بوده که میخوان با هم رد و بدل اطلاعات داشته باشن و از تجربیات همدیگه استفاده کنن و توی مباحثهای کاریه مورد نظرشون شرکت کنن و نظر بدن و همچنین کارهاشون رو بزارن تا نقایص کارهاشون رو دیگر دوستانشون بهشون بگن و مقاله بزارن و .... خلاصه این قبیل مباحث.

به نظر من توی تبادل علم هم فکر نمیکنم مذهب یا اصلا شخص مهم باشه... وقتی بحث علمه باید رفت سراغش نه اینکه نگاه کرد کی اسمش چیه و یا مذهبش چی...

این حرفهایی هم که زدم از روی این نیست که با حرف کسی بخوام مخالفت یا موافقت داشته باشم...

هرکسی نظر خودشو داره... درست یا غلطش نباید برای بقیه توی این جور مکانها (منظورم اینطور سایتها) مطرح باشه... چون قصد تبادل علمه نه دعواهای سیاسی یا مذهبی...

اما یک نکته کوچیک هم میمونه که اونم اینکه اینجا هم قوانین خودشو داره... پس لطفا رعایت کنین

از همه دوستان گلی هم که همکاری میکنن کمال تشکر و قدر دانی دارم.

زیر این پست هم اگه کسی ادامه بده پستش حذف میشه...

همگی موفق و پیروز باشید

علی

جدیدترین ارسال ها

بالا