Opacity در فلش

djmomo

Member
سلام وقتی یه فلش درست آیا میشه Opacity ش رو کم کرد مثال:
یه بک گراند فلش دارم و حالا میخوام یه عکس روش بزارم خوب وقتی هر شی روی فلش قرار بگیره یه تیکه از فلش از بین میره چنین چیزی وجود داره که فلش خراب نشه؟
پیوست رو ببینید

پیوست ها

• 1.rar
    3.8 کیلوبایت · بازدیدها: 12

arash-mmb-tz

Active Member
با سلام.

خیر دوست عزیز در خود آبجکت فلش نمی شه . یه راه سراغ دارم شاید بدردتون بخوره.

1- با استفاده از پلاگین Screen Shot یک عکس از برنامه تون بگیرید و در Temp ذخیره کنید.

2- سپس یک Bitmap به اندازه خود پروژه ایجاد کنید

3- و عکسی که از برنامه تون گرفتید در داخل Bitmap قرار دهید (با استفاده از فرمان Replace image )

4- حال آبجکت فلش را Hide و سپس با اسفاده از فرمان ImageOpacity ، شفافیت Bitmap را کم و زیاد کنید!

این روشی بود که برای من خیلی کاربرد داره و غیر از این روش ، چیز دیگری رو سراغ ندارم.

یا حق

mbp1343

Active Member
جناب آقای arash-mmb-tzکاری که نوشتید انجام دادیم اما جواب نداد قرار است bitmapشفاف شود و از داخل آن فلش دیده شود.اگر ممکن است یک نمونه بگذارید

djmomo

Member
2 تا روش دیگه هم یعنی گذاشتن کلیپ ویدیویی و گذاشتن صفحات وب رو هم امتحان کردم اونم نشد فکر نکنم این مشکل رو بشه حل کرد همینطوری که اگه یه نوشته هم روی فلش بزارین دورش یه کادر میفته و...

djmomo

Member
من از gif استفاده کرردم اینکار شد اما اگه بخوایم یه Gif خیلی خیلی کوچک بزاریم اول که حجمش بالاست دوم تکه تکه نشون میده سوم فکر کنم تا یه فریم خاصی بیشتر نره مثلا من میخوام کلیپم 30 ثانیه تا 1 دقیق باشه فکر نکنم بشه با gif این همه فریم رو نشون داد با سوییش مکس امتحان کردم حجم بسیار بالایی بهم میده یه کلیپ 2 ثانیه ای حجمش شد 2 مگابایت تاره کیفیت عکسها هم پایین بود... راه حل دیگه ای کسی نداره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا