onClipEvent(load) in as3

borna008

Active Member
آقا ما داشتیم تازه as2 را یادمیگرفتیم که این as3 زد تو کازه کوزمون

ما همه جا را زیر و کردیم معادل دستور زیرو که در اکشن 2 روی موی کلیپ مینوشتیم پیدا نکردیم:
PHP:
onClipEvent(load){
    this.mytxt_01.gotoAndStop(2);
}
تو انجمنم سرچ زدم نبود!! والا! تو گوگلم سرچ کردم رفت تو آرشیو انجمن مجیدآنلاین معروف که هیچی از سر در نیوردم!!
آقا دست ما را هم بگیرین که یواش یواش راه بیوفتیم

ممنون میشم کد مربوطشو بزارید یا یه سمپل ! دیگه هرچی کرمتونه! با توضیحات کامل:rose:
مرسی.

moonch

Member
سلام دوست گرامی
توی as3 شما نمی تونید داخل باتن یا مووی کلیپ کدی بنویسید.باید همه کدها رو توی فریم بنویسید. باید براش addeventlistener بزارید. دقیقا بگید می خواین چه اتفاقی بیفته تا راهنمایی بهتر انجام بپذیره

borna008

Active Member
قربونت برم اینو میدونم!! من مثلا چنتا دکمه منو میخوام ! برای کاهش حج فایلم یک دکمه بسازم که کلیه خصوصیاتشون یکیه فقط عنوان دکمه ها داخلش در غالب یک موی کلیپ دیگه هست که با دستور
(همونی که نمونه نوشته میرم و تکست مد نظر در فریم مربوطشو نشون میده !! همین! حالا تو اکشن 3 چیکار کنم

borna008

Active Member
امیدوارم پرویی نباشه ! اما واقعا کسی نیست منو راهنمایی کنه

moonch

Member
امیدوارم پرویی نباشه ! اما واقعا کسی نیست منو راهنمایی کنه

من می خواستم براتون فایل fla رو بذارم منتها مطمئن نبودم منویی که ساختم همونی هست که می خواین. لطفا نمونه خودتونو که با اکشن 2 هست بذارید تا کدهاشو تو اکشن 3 تبدیل کنم . یکمی پیچیده توضیح دادین.

borna008

Active Member
قربون معرفتت! بفرمائید:
یه همجین چیزی میخوام ممنون

پیوست ها

• onClipEvent(load)_as2.rar
    14.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12

Arash-zr

Member
stop();
if(_global.zaban==1){
s1.txt.gotoAndStop(1);
s2.txt.gotoAndStop(3);
}else if(_global.zaban==2){
s1.txt.gotoAndStop(2);
s2.txt.gotoAndStop(4);
}

اینو به فرم 3 روت اضافه کنید همین

borna008

Active Member
مرسی! دست گلت درد نکنه.خیلی ممنون ! ظاهرا دستوری که دادید کار داد! اما یه سئوالی اینکه راه اصولیش همینه!! و لازم نیست بررسی بشه که موی کلیپ روصفحه لود شده یا یا نه؟

borna008

Active Member
خیلی خیلی ممنونم! متوجه شدم!! خیلی ساده تر از اون بود که فکر میکردم( البته معما چون حل گشت آسان شود!!!):rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا