ocr فارسي دارين ؟

d@nyal

Member
سلام !
آقا من دنبال ocr فارسي براي اسكنرم مي گردم . هرچي گشتم مجاني شو پيدا نكردم . :cry:
كسي هست كه سراغ داشته باشه ؟
مرسي

ARTA_ADOBE CO

Active Member
من یه مدت دنبالش بودم انگلیش پیدا کردم ولی بدون کرک!
فارسی که اصلا !

d@nyal

Member
نه بابا اسكنر من خودش انگليسي داره !

فارسي شو ميخوام . البته عربي شو هم ديدم . بگردي پيدا مي كني ولي مجاني نيستش . فارسي شو هم ديدم گرونه ! لينكشو ميزارم .

خواستم ببينم قفل شكسته يا همچين چيزي از ا سي آر فارسي دارين يا نه ؟

Sunboy454

Active Member
لینک فارسیشو بزارین ، در صورتی که حجمش زیاد نباشه ، بچه های UnR3al ممکنه بتونن کرک کنن ، اگه هم زیاد باشه ، باید CD ش فرستاده بشه

ARTA_ADOBE CO

Active Member
ولی با همه این حرفها خطا زیاد داره ها !
من یه متن انگلیسی دست خط بهش دادم در یک صفحه A4 بالای 20 تا غلط داشت یعنی یا نتونست تبدیل کنه یا اشتباه تبدیل کرده

d@nyal

Member
-0

نه بابا مال من خيلي خوب كار ميكنه !

شايد كاغذ ها كج اسكن ميكني .

در ضمن چون نرم افزارش گرونه دنبال قفل شكستش ميگردم . وگرنه ميخريدمش . بازار هست

ARTA_ADOBE CO

Active Member
راستی حالا که بحث این جور تکنولوژِ ها شد نرم افزاری در ایران هستش که روی ویندوز نصب بشه بعد کابر با هدفون و با صدای خودش البته به فارسی بهش بگه چی کار کنه و یا به انگلیسی یعنی با صوت هم بشه تایپ فارسی کرد هم مثلا اینترنت رو مرور کرد ؟

d@nyal

Member
راستی حالا که بحث این جور تکنولوژِ ها شد نرم افزاری در ایران هستش که روی ویندوز نصب بشه بعد کابر با هدفون و با صدای خودش البته به فارسی بهش بگه چی کار کنه و یا به انگلیسی یعنی با صوت هم بشه تایپ فارسی کرد هم مثلا اینترنت رو مرور کرد ؟

آره انگليسي شو من ديدم . خوب كار ميكنه . توي آفيس 2003 ( ورد ) . سيستم اسپيچ speech

بايد فعالش كني . بگردي پيدا ميشه

Sunboy454

Active Member
من تو سایتش لینک دانلودی ندیدم ، و مثل اینکه فقط باید خریداری بشه ،

d@nyal

Member
منظورت همون سايت ا سي آر فارسي هستش ؟

پول واريز مي كني بعد دم در خونت مي فرستن . من يه بار يه كتاب از همين سايت خريدم.
( دانلود ديگه چيه ؟؟ حرف عجيبي زدي ها !!)

Sunboy454

Active Member
دوست من کسی که بخواد پول واریز کنه که دیگه دنبال کرک و کرک کردن نمیره ؛ من گفتم شاید امکان کرکش باشه

d@nyal

Member
نه بابا ! آقا من کاری واریز پول ندارم که . گفتن ا سی آر فارسی نیست منم خواستم نشون بدم . تموم شد و رفت

حالا قضیه ایه که کرک شده یا خودشو برای دانلود دارین یا نه ؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا