Norton Internet Security 2005

amirhomayoun

Active Member
اقا سامان درست میفرمایید . عرض کردم که تونستم بالاخره دانلود کنمش! اما مشکل این بود که گفت یه سری از فایلها رو نمیتونه پیدا کنه . نمیدونم توی این کرک پیشفرض یه سری فایلها در پوشه هایی غیر از اونه که مال من هست . یعنی فایلها وجود دارن ولی در پیشفرض کرک در پوشه هایی هستن که اسمشون چیزهای دیگه است . جزئی ترین تفاوت در virusdefs و virusdef بود که یه s فرق داشتن ! ولی این رشته سر دراز دارد! باید بریم cd ش رو بخریم .
آقا سامان متشکر. کلی مزاحم شما شدیم . شرمنده!

saman2020

Member
amirhomayoun گفت:
اقا سامان درست میفرمایید . عرض کردم که تونستم بالاخره دانلود کنمش! اما مشکل این بود که گفت یه سری از فایلها رو نمیتونه پیدا کنه . نمیدونم توی این کرک پیشفرض یه سری فایلها در پوشه هایی غیر از اونه که مال من هست . یعنی فایلها وجود دارن ولی در پیشفرض کرک در پوشه هایی هستن که اسمشون چیزهای دیگه است . جزئی ترین تفاوت در virusdefs و virusdef بود که یه s فرق داشتن ! ولی این رشته سر دراز دارد! باید بریم cd ش رو بخریم .
آقا سامان متشکر. کلی مزاحم شما شدیم . شرمنده!

از کی گن استفاده کردی ؟
اونم تست کن من که با کی گنش عمل کردم .
و جواب داد.

amirhomayoun

Active Member
اقا برای activate کردن فقط این صفحه رو دارم :

aks1%21.jpg

هیچ جوری هم به صورت تلفنی سنتی! دسترسی ندارم . تازه وقتی هم که به سایت سیمانتک برای خرید! وصل میشه این صفحه میاد که توش نوشته :
We're Sorry.
One of the products you selected has been excluded from purchase in your country.

Please use your browser's "Back" button, and select a different product.

آدرس صفحه هم اینه : http://www.symantecstore.com/dr/sat...03N00140060&LAPI3=sasmain.symantec.com&LAPI4=
جالبه ها!

saman2020

Member
amirhomayoun گفت:
اقا برای activate کردن فقط این صفحه رو دارم :

aks1%21.jpg

هیچ جوری هم به صورت تلفنی سنتی! دسترسی ندارم . تازه وقتی هم که به سایت سیمانتک برای خرید! وصل میشه این صفحه میاد که توش نوشته :
We're Sorry.
One of the products you selected has been excluded from purchase in your country.

Please use your browser's "Back" button, and select a different product.

آدرس صفحه هم اینه : http://www.symantecstore.com/dr/sat...03N00140060&LAPI3=sasmain.symantec.com&LAPI4=
جالبه ها!

دوست عزيز درسته شما بايد اول سريال بدي در مرحله بعد از شما اكتيوايشن كد ميخواد كه ابتدا اتصال از اينترنت رو قطع و بعد از دوبار Nextميبايست شماره تلفني كه بهت داده ميشه رو در كي گن كپي و اكتيوايشن كد رو از كي گن داخل آن كپي كني .

Unity

Member
توي همون صفحه معرفي شده براي كرك ٬ از كرك Norton Internet Security 2005 Trial to Full by CDS Group استفاده كرديد ؟ اگه امتحان نكرديد يه چك كنيد . توش يه Patch داره كه فكر كنم مشكلتون برطرف شه . ولي كلا اين نورتون خيلي سرعت سيستم رو پايين مياره . بيخيالش شين .

amirhomayoun

Active Member
آقا متشكر . unity جان امتحان كردم . ولي ميگه يه سري از فايلها رو نميتونه پيدا كنه .

آقا سامان . امتحان كردم ولي فقط مينويسه كه : connection to server failed . دوباره هم امروز امتحان ميكنم . راستي شما كه گفتين خودتون امتحان كردين دقيقا همين صفحه اومد براتون ؟

amirhomayoun

Active Member
آره ديگه ! خبر مرگم نورتون آنتي وايرس 2005 رو داشتم . گفتم بذار internet security رو بريزم كه زون آلارم رو بعدش بردارم از فايروال نورتن استفاده كنم . آنتي وايرس رو uninstall كردم بعد كه internet security رو ريختم اين جوري شد .
گرچه اين نسخه internet security رو تو help خودش هم توضيح داده كه trial است و بايد بخريدش . (شايد اصلا اون كيجن براش كار نكنه .)

Unity

Member
من دقيقا همين ورژن رو با همين آدرس گرفتم و از كرك CDSGroup استفاده كردم كار هم كرد . قبلش من هم از نورتون آنتي ويروس استفاده مي كردم ولي Unistall كه كردم براي نصب internet security مشكلي نداشتم . ولي قبلا هم گفتم اين نورتون پدر كامپيوتر رو در مياره .

جدیدترین ارسال ها

بالا