Norton Antivirus

MrMohi

Active Member
دوستان یه سوال اضطراری داشتم

این برنامه نورتون آنتی ویروس من یک مدتیه که غیرفعال شده البته خودم قبلا شنیده بودم که کار شرکت سیمانتک هست که شماره سریال هایی که از نظر این شرکت غیر قانونی هستند رو غیرفعال میکنه

حالا میخواستم ببینم که اگر دوستان Patch یا Crack ي چیزی که بتونه این برنامه رو به حالت اول برگردونه تا ذیگه از این بازیها در نیاره سراغ دارند؟

siavash45

Member
به نظر من اين برنامه يك سالست و بعد از اين مدت خود به خود از بين ميره ...يا بايد ورژن جديد اونو نصب كنيد يا ويندوز خودتون رو از اول نصب كنيد تا دوباره بتونيد نورتون خودتون رو نصب كنيد.

MrMohi

Active Member
درسته استاد اینهایی که شما گفتید رو میدونستم.ولی نورتون من 2004 هستو من از همین بابت در عجبم!ا

mizsia

Member
ببينم حالا كه غير فعال شده از شما كليدي چيزي نمي خواد ؟ يا اينكه برنامه كاملاْ از كار افتاده

MrMohi

Active Member
کاملا از کار افتاده و هیچ چیزی هم از من نمیخواد
حتی یک بار برای اینکه امتحانش کنم یه فلاپی دیسکت حاوی ویروس توی درایوم قرار دادم اما هیچ عکس العملی نشون نداد در حالی که قبلا وقتی این کار رو میکردم اینقدر پشت سر هم اخطار میداد که کچلم میکرد و مجبورم میکرد فلاپی رو از فلاپی درایو خارج کنم ولی الان هیچ عکس العملی نشون نمیده.شده سیب زمینی بی رگ
غیرت میرت یوختی

Peyman-Pop

Active Member
احتمالا شما نسخه آزمایشی‌ این برنامرو استفاده میکردین که یک یا حد اکثر دو ماه بیشتر قابل استفاده نیست و بعد از اون خودش از کار میوفته وگرنه از کار انداختن کدها به وسیله خود آنتی‌ ویروس غیر ممکن هستش .

mizsia

Member
Peyman-Pop گفت:
احتمالا شما نسخه آزمایشی‌ این برنامرو استفاده میکردین که یک یا حد اکثر دو ماه بیشتر قابل استفاده نیست و بعد از اون خودش از کار میوفته وگرنه از کار انداختن کدها به وسیله خود آنتی‌ ویروس غیر ممکن هستش .

به احتمال زياد بايد همين طور باشه!

:roll:

rouhollah

Member
من 2 تا ايكس پي دارم رو جفتشم نورتونه
هر دوتاشم ديسيبل شدن

آنيستال هم نميشن نمدونم چيكار كنم

saman_sweden

Active Member
rouhollah گفت:
من 2 تا ايكس پي دارم رو جفتشم نورتونه
هر دوتاشم ديسيبل شدن

آنيستال هم نميشن نمدونم چيكار كنم
عجب نمي تونيد نورتون آنيستال
اول بايد ايكون نورتون را از توي ايكون تري سمت راست تو استاتوس بار را ديسيبل كنيد هرچند برنامه تون ديسيبل است اما لازمه كه ايكون را ديسيبل كنيد بعد ميريد توي add remove و آنيستال مي كنيد
در مورد مشكلات بقيه دوستان
شما خودتون از توي اينترنت برنامه را بلوكه كرده ايد براي اينكه بعضي برنامه هايي كه دان لود مي كنيد براي انتي ويروس ويروس اون برنامه ها را نشون نده اون برنامه ها انتي ويروس را اتومات بلوكه مي كنه عرض شود ساب سون يكي از اون برنامه هاست
اشكال نداره تجربه است راستش من تميتونم با دو سه جمله طريفه راه انداختن نورتون را براتون بگم براس اينكه كلي كار است بايد انجام دهيد ومخصوصا دستبرد به رجيستري است
اما ساده ترين راه آنانيستال برنامه و نصب دوباره ان است

Peyman-Pop

Active Member
برای آنیستال کردن این برنامه اگر از راه معمولی‌ مشکل دارید میتونید برید و این برنامرو دوباره نصب کنید زمان اجرا خودش تشخیص میده که نورتون نصب شده و از شما میپورسه که میخواید این برنامه ترمیم بشه یا آنیستال بشه که شما آنیستال رو انتخاب می‌کنید .
البته اگه نسخه اصلی‌ Setup این برنامرو داشته باشید :arrow:

امیدوارم مشکلتون حل شده باشه .

MrMohi

Active Member
اساتید محترم این جناب نورتون ما هیچ رقمه آنینستال نمیشه که هیچ و تا میخوام ریمووش کنم ارور میده و نمیگذاره کار آنینستال رو ادامه بدم.دیگه موندم که چیکارش کنم.لطفا یه نمه راهنمایی کنید

hamidcha

Member
سلام

دوست عزيز بهترين راه نصب مجدد ويندوز است

شما به هيج صورت نمي تونيد نورتون انيستال كنيد

مگر اينكه نسخه 2004 اصلش اينستال كنيد چون مدت

زمان نورتون شما سپري شده شما دو راه بيشتر نداريد

يا نصب مجدد ويندوز يا نسخه اصل 2004 نه بتا

ب

MrMohi

Active Member
یعنی منظور شما اینه که نورتون 2004 رو داونلود کنم و نصبش کنم مشکل حل میشه؟

Peyman-Pop

Active Member
دوست عزیز اول اینکه شما لینک سالم برای دانلود نورتون 2004 نمیتونی‌ پیدا کنی‌ فقط سایت خودش هست که اون فایل هر نیم ساعت عوض می‌شه و با سرعت اینترنت اینجا شما حد عقل دو ساعت وقت نیاز دارید .
دوم اینکه بفرض اگر ورژن کامل این برنامه رو هم دانلود کنید زمان نصب تشخیص میده که قبلان نورتون نصب شده و به شما میگه ابتدا نورتون رو آنیستال کنید بعد این ورژن رو نصب کنید .

شما اون پیغامی‌ رو که زمان آنیستال بشما میده اینجا بگید تا براتون توضیح بدم چکار کنید .

MrMohi

Active Member
دوست عزیز اصلا پیغامی نمیده و کامل دیسیبل شده.موقعی هم که میخوام فولدر برنامه رو ریموو کنم از طرف ویندوز ارور میده که این فولدر رو نمیتونید ریموو کنید و هیچ واکنش و پیغامی از طرف نورتون نمیده!ا

Peyman-Pop

Active Member
شما اگر می‌خواهید فولدر این برنامه رو پاک کنید از ویندوز خارج بشید و وارد داس که شدید راحت میتونید فولدر این برنامه رو بدون اختار پاک کنید .

البته با پاک کردن این فولدر شما اونو آنیستال نکردید و زمان نصب دوباره به شما میگه که ورژن قبلی‌ رو آنیستال کنید .

MrMohi

Active Member
پس من نورتون رو دوباره نصب میکنم تا ببینم بعدش چی میشه

saman_sweden

Active Member
MrMohi گفت:
دوست عزیز اصلا پیغامی نمیده و کامل دیسیبل شده.موقعی هم که میخوام فولدر برنامه رو ریموو کنم از طرف ویندوز ارور میده که این فولدر رو نمیتونید ریموو کنید و هیچ واکنش و پیغامی از طرف نورتون نمیده!ا
دوست عزيز
شما انگار نوشته هاي مرا توجه نمي گنيد
شما نمي تونيد همينطوري برنامه نورتون را برداريد
اول بايد توي تاسك منيجر فايلهاي كه با CC شروع مي شوند مثلا ccapp را بايد ببنديد وقتي اينگار ضورت كرفت ديگر در اون پايين سمت راست صفحه مونيتور ايك.مهاي مربوط به نورتون نيست حال مي رويد توي add/remove و اول برنامه مربوط به آپ ديت نورتون را برميداريد و بعد برنامه هاي ديگر را بترتيت ديليت مي كنيد
خوب حالا ري استارت كامپيوتر و اينستال دوباره نورتون يا هر آنتي ويروس ديگري
موفق باشيد

MrMohi

Active Member
saman_sweden گفت:
MrMohi گفت:
دوست عزيز
شما انگار نوشته هاي مرا توجه نمي گنيد
شما نمي تونيد همينطوري برنامه نورتون را برداريد
اول بايد توي تاسك منيجر فايلهاي كه با CC شروع مي شوند مثلا ccapp را بايد ببنديد وقتي اينگار ضورت كرفت ديگر در اون پايين سمت راست صفحه مونيتور ايك.مهاي مربوط به نورتون نيست حال مي رويد توي add/remove و اول برنامه مربوط به آپ ديت نورتون را برميداريد و بعد برنامه هاي ديگر را بترتيت ديليت مي كنيد
خوب حالا ري استارت كامپيوتر و اينستال دوباره نورتون يا هر آنتي ويروس ديگري
موفق باشيد

استاد من نورتون رو با هر بد بختی که بود آنینستال کردم. خودم هم نمیدونم چطوری فقط فهمیدم که با رجیستری ور رفتم و بعد در پروگرم فایلز و سپس فایلهای ویندوزم یک سری فایلها رو پاک کردم و خلاصه سر نورتون رو هزار جور گول مالیدم تا بالاخره آنینستال شد. حالا میخواستم بدونم که نورتون رو از همون سی دی قبلی نصب کنم یا طبق گفته دوستان از اینترنت داونلود کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا