Nod32 همیشگی Update

maff21

Member
با سلام خدمت دوستان گرامی تو خیلی از فروم ها بحث Update این آنتی ویروسه که همه جا استفاده میکنن همه هم میدونید چرا ولی این اواخر به علت این که نمایندگی رسمی این نرم افزار تویه کشور شعبه ایجاد کرده مشکل User pass هم زیاد شده من براتون یه فایل میذارم که شمارو فعلا از یوزر پس گرفتن راحت می کنه ولی معلوم نیست تا کی جواب میده.
اینم لینکش:
http://s3.picofile.com/file/7847830642/Crack.rar.html

قبل از استفاده چند نکته رو باید گوش زد کنم.
1:کاربرای winxp نیمیتونن فعلان استفاده کنن ولی نگران نباشن از سایت www.nod325.com میتونن یوزر های یک ماهه دریافت کنن فقط قبلش فایروالتون رو خاموش کنید چون آنتی ویروس بلاکش کرده.
2:این فایل رو خود نرم افزار nod32 به عنوان ویروس میشناسه و اونو قرنتینه میکنه پس از راهنمای نصبی که گفتم استفاده کنید.
3:برای استفاده ابتدا اگه آنتی ویروس نصبه Remove کنید اگه نه که هیچی نرم افزار رو اجرا کنید و روی گزینه ی Enabale کلیک کنید آنتی ویروس nod هر ورژنی که باشه اجرا کنید و در فرایند نصب گزینه ی Custom رو انتخاب کنید پیش برین وقتی به قسمت ی رسیدید که نوشته proxy server شما گزینه ی I do not use رو انتخاب کرده و فرایند نصب رو به پایان برسونید در پایان برنامه ی ما یه پیغام Close به شما میده و آنتی ویروس به راحتی بدون نیاز به user pass آپدیت میشه.
4:دوستان این روش کاملا تست شدست و هیچ اختلالی در کارکرد آنتی ویروس ایجاد نمیکنه و رویه تمام ورژن های نود اعمال میشه.
موفق باشید لذتشو ببرید.

آخرین ویرایش:

dvdtools

Banned
من الان یک ساله دارم بدون یوزر و پسورد مستقیم ابدیت می کنم البته نرم افزارش رو قبلا توسط یک گروه دست کاری کردن من که سر در نیاوردم فقط از یه آشنا گرفتم و رو کامپیوترم نصب هست

جدیدترین ارسال ها

بالا