next line

diberater

Member
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم.
نمونه کدی میخواستم به این صورت،یک فایل متنی به نام test.txt (که دارای 10 خط است) داریم، فایل رو Embedded میکنیم
حالا میخوام که هنگامی که بر روی کلید کلیک میکنیم به خط بعد برود و متن در text box نشان داده شود.
با تشکر

diberater

Member
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلی ممنون دقیقا همین فقط امکاناتش زیادی بود.

m javad

کاربر متخصص
با سلام کد نویسی و ... وجود داره ولی یه تکنیک ساده من برات یه نمونه گذاشتم شاید مشکلو حل کنه

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...6d8afe78819877

دانلود کن ببین چطوره

چرا داخل انجمن آپ نمیکنید؟؟

قوانین رو مطالعه کنید لطفا
این کار باعث میشه فایل تا هر زمانی که انجمن پابرجاست تو انجمن و در دسترس بمونه

diberater

Member
با سلام
اگر بجای یک تکست دو تا داشته باشیم با دو تا فایل متنی مجرا از هم داشته باشیم در این صورت چطور خواهد شد؟
با تشکر

diberater

Member
با سلام خدمت دوستان.
اگر اساتید لطفی کنند سوال دوم رو هم پاسخ بدهند ممنون میشم.
با تشکر

sadeghza

Member
سلام
یعنی چی ؟

بگو چی میخاید .... حالا 2 تا باشد یعنی چی لازم داری ؟
مشکلت رو توضیح بده

diberater

Member
با سلام
مثل همون نمونه قبل،اما بجای یک فایل متنی دو تا فایل متنی دارم.
هر کاری کردم با همون نمونه یه چیزی بسازم نشد
با تشکر

sadeghza

Member
دیگه فک کنم اینو کامل بفهمی ..... نگاه به کدش بکن

پیوست کردم

دانلود کنید

پیوست ها

• next 2.rar
    1.4 کیلوبایت · بازدیدها: 16

sadeghza

Member
فایل بعدی هم تغییراتی دادم ببین همینه که گفتی...

شرمنده من تو امتحاناتم اگه نرسیدم جواب بدم یه مدت تا تابستون در پناه حق

شاید هم گذری زدم در صورت وقت

دانلود کن

پیوست ها

• next3.rar
    1.7 کیلوبایت · بازدیدها: 13

diberater

Member
با سلام
همینه اما میخوام متن هایی که هست به صورت یک جا نشون بده برای مثال فایل متنی دوم شامل 5 بیت میشه که همه با هم و یک جا باید نشون داده بشه

sadeghza

Member
خب همه بیت ها را در یک لاین سیو کن _ اینتر بینشون نزن همه را با هم نشون میده توی مثال نگا کن من چند خط رو یک دفه نشون می ده یعنی در اصل یک خط هست ولی اینتر زده نشده

مثلا سلام ..........................بدون اینتر زدن یه ستاره ای چیزی بزار ادامه متن (بیت دوم و.........تا بیت پنجم ) بعد اینتر متن خط دوم بیت 5 تا بیت 10 بدون اینتر در یک لاین بعد اینتر لاین 3 ......

مثال اینو توی یه تکست ذخیره کن :

#
الا يا ايهاالساقي ادرکاسا وناولها که عشق آسان نمود اول ولي افتاد مشکل ها _ ( بدون اینتر زدن) حافظ از بهر تو آمد سوي اقليم وجود قدمي نه به وداعش که روان خواهد شد و بيت 3 وبيت 4وبيت 5
حالا لاين دوم :بيت 6 و 7 و8 و9 و10 بدون اينتر زدن در يک لاين نوشته شده و ذخيره مي شوند
لاين سوم
لاين چهارم
#

آخرین ویرایش:

diberater

Member
اره اين کار رو انجام دادم اما گاهی اوقات، ابیات کوتاه و کاهی اوقات طولانی هستند وتکه ای از بیت به خط بعد میره و جزء بیت بعدی دیده میشه اینه مشکل اصلی.
باتشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا