.net

mehdi_php

Member
سلام با تمام عشقي كه به opensource دارم بايد بيام تو اين انجمن و يه سوالاتي بپرسم
بچه ها براي شروع .net بايد vb بلد باشي ؟

***UNIQUE***

Active Member
من منظور شما رو متوجه نشدم!
اما سوال شما سوال درستی نیست چون net. یه تکنولوژی است اما VB یه زبان برنامه نویسی است !
اگه شما میخواین VB رو شروع کنید به خوندن بهتره از2005 VB.net که اخرین نسخه است شروع کنید
در همین انجمن یه search در مورد net. بکنید اطلاعات خوبی بدست میارید

pooriamadani

New Member
استاد من آقای ***UNIQUE*** درست فرمودن ، ولی خواستم یک چیز را عرض کنم ، همانطور که استاد بنده فرمودن .NET یک تکنولوژی است ولی بله برای کار با این تکنولوژی باید یک زبان برنامه نویسی که از این تکنولوژی استفاده میکند را بلد باشید ، زبان های زیادی هستند که از تکنولوژی .NET استفاده میکنند ، مثل C omge . C++ , J# - C# -VB - Delphi و ... که بهترین اینها C# VB C++ J# است که C# در سال 2003 به زبان استاندارد شناخته شد ، و کد در آخر با هرکدام از این زبان های بنویسید (.NET Platform) به MSIL تبدیل میشه .
درضمن اگر شما عشق Open Source هستید ، یک سری به www.dotnetnuke.com بزنید .
:D و شما میتوانید به هیچ عنوان اصلا طرف .NET نیاید و همان PHP و ... را کار کنید ، جامعه .NET کارها از عمل شما به خوب استقبال خواهند کرد :D

pooriamadani

New Member
شرمنده تصحیح میکنم در سال 2001 زبان استاندارد شناخته شد . اشتباه چاپی بود ، فکر کنم صفحات اول کتباب Windows Application ماکروسافت برای امتحان ها نوشته و یا در کتاب XML درست در خاطرم نیست :D

***UNIQUE***

Active Member
شما لطف دارید من خودم هم در این انجمن پیش اساتید اینجا یه شاگردم نه استاد .
راستی من خانم هستم نه آقا. :)
موفق باشید

pooriamadani

New Member
سر کار خانم ***UNIQUE*** ، شما هرچه باشید جای استاد بنده هستین ، باید خدمتون عرض کنم که در نسخه 2005 VS دیگر اسم .NET از روی زبانها و Visual Studio ورداشته شده و مثلا شده : Visual Studio 2005 یا Visual Basic 2005 و یا Visual C# 2005 . فقط اسم .net روی .neTfRAMEWORK و asp.neT مونده

***UNIQUE***

Active Member
این نهایت لطف شماست.
جدی برداشته شده ؟!
من 2005 رو کم کار کردم نمیدونستم
ممنون از توضیحاتتون

amirlol

Well-Known Member
خواشم می کنم ! من که کاری نکرده بودم که ازم تشکر کردی ولی در کل می پزیرم ازتون

جدیدترین ارسال ها

بالا