Need Cpanel | Internal | External Price

Navid4d

Member
سلام

من به تازگی سرور خودم رو تعویض کردم و برای فعال کردن اون نیاز به نصب cpanel دارم ....

و با انتخابهای زیر روبرو هستم :
1 - دادن پول به دتاسنتری که سرور ما در اونجا قرار داره ؛ برای لایسنس ماهیانه سی پنل و آپگرید کردن اون حدود 65 دلار × ( این گزینه اتوماتیک رد شد ! )

2 - خرید لایسنس اینترنتال به مبلغ 39 دلار ماهیانه ! ( تازه فکر کنم فانتاستیکو هم 20 دلار جداگانه حساب کنند ! )

3 - خرید لایسنس اکسترنال - 54 دلار !

ولی من میدونم همینجا دوستانی هستند که با مبلغ زیر 20 دلار در ماه هم سی پنل نصب کردند و هم فانتاستیکو !

میخواستم اینجا یه توضیحی بدن که از کدوم سایت خریداری کردند و اینکه اینترنال دارند یا اکسترنال + و اگر مشکلی دارند با این نرم افزار معایب اون چیه :: ( مثل آپدیت نشدن ! یا عدم ساپورت یا ... )

با تشکر

Navid4d

Member
این همه وب مستر اینجاست !!!
یه نفر بیاد قیمتی ! پیشنهادی ؛ چیزی بده :::

عجب
223.gif

siavashmusic

Active Member
دوست عزیز اینجا تنها جایی هست(بخش)که هیچکس اطلاعات خودش رو به اشتراکم نمیزاره!!!!
دوحالت داره یا کسی اصلا اطلاعاتی در مورد موارد اداره سرور نداره و یا اصلا دوست نداره کسی یاد بده چرا که مترسن رقیب بشی بهتره برای حل مشکلت دنبال یه دوست یا شخصی بگردی که خودش سرور داره و این موارد رو انجام داده باشه

من خودم دنبال اطلاعات بود نتونستم چیزی از اینجا بدست بیارم و نهایت از یکی از دوستان که خودش صاحب سرور هست کمک گرفتم

Navid4d

Member
میدونی چیه ....
اکثر دوستان نرم افزار های سی پنل فانتاستیکو | mysql و .... روی سرورشون نصبه و دیتاسنتر بابت اینا یه پولی روی سرور میکشه به عنوان مدیریت ...
که اگه بخوایم اسم اینا رو مدیریت بزاریم نظر من اینه که مدیریتش خیلی آبکیه !!!

من دنبال این بودم که همه چی رو خودم تحت نظر بگیرم نه شخص ثالثی !! واسا همین رفتم تو بازار خرید لایسنس !
دیدم خیلی شیر 2 شیره ! از 7 دلار تا 70 دلار !!!! گفتم یه همفکریه بازاری بگیرم از بچه های اینجا ؛ که اونهم میبینید به چه سرنوشتی دچار شد :

حق با شماست خیلیا میدونستن و جواب ندادن ....

ولی من تو این مدت مشکلم رو حل کردم /

با تشکر

من دارم یکی از بچه ها می گیره از امریکا ماهی 20 دلار !
چیزی شد خبرت می دم !
یا اینکه بهتر در جریان باشی ایدی من
tornado2800 تماس بگیر !
در ضمن در جواب اون دوستمون بگم که ! اینها چی هستند ! که از ترس رقیب ! این کارا کنند ! ببین چه طوفانی همین دوستم به پا می کنه
یا حق

Navid4d

Member
یعنی میتونه به سرور من لایسنس بده ( اکسترنال ) با ماهی 20 دلار ؟
قیمت خوبیه ... برای ماه آینده با شما تماس میگیریم ..

ببین من دارم می خریم ! دیدیم واقعا خوبه همه چیز در اختیارت می زارم که انتخابتم درست باشه :x
الا خریدی ؟ از کجا ؟ چه قیمت ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا